Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify kullanan var mı? neden kendi kendine duruyor. otomatik başlatma listesine de ekledim ama 1 bilemedin 2 şarkı sonra duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Spotify kullanan var mı? neden kendi kendine duruyor. otomatik başlatma listesine de ekledim ama 1 bilemedin 2 şarkı sonra duruyor.

Miui 9 beta kullanıyorsanız aynı durumu bende yaşıyorum. Stabil romda olmuyordu. Ekranı açıp programa tekrar girince de şarkıda ileri sarmıyor, programı tamamen kapatıp tekrar açmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Evet beta kullanıyorum. Geçici bir çözüm buldum kendimce. Program açıkken ana ekrana dönün ardından son kullanılanlar ekranına girin. Spotify'ı aşağı doğru çekin. Kilit düğmesine basın.

Sizde işe yarayacak mı bakalım
  • Nitrogen 7.1.2 kullanıyorum ve şu ana kadar gayet memnunum. Ama insanoğlu işte, hep daha iyisini istiyor. İnternette yaptığım araştırmalarda, Lineage ve Ressurection Remix'den de övgüyle bahsedildiğini duydum. Bu üç romu da kullanan arkadaşlar varsa, hangi gerekçelerle hangi romu tavsiye ederler acaba?
  • Xiaomi de ne yapacağını şaşırdı heralde redmi 4a dan sonra 5a çıkarmış aynı cihaz bir tek ismi yükselmiş

5x de biraz tasarım değişmiş bakalım başka neler olacak

• allien72 A kullanıcısına yanıt
    Lineage - daha az özellik daha fazla stabilite
    Nitrogen - optimum özellik stabil
    RRemix - çok fazla özellik çok kurcalayınca saçmalayan sistem

Bu arada RRemix'in ana geliştiricisi Türk :)

Tamamen şahsi görüşümdür. Nitrogen 7 den memnunsanız öyle devam edin. nitrogen oreo stabilleşince ona geçersiniz xyyx iyi bir geliştirici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 23 Ekim 2017; 11:56:2 >
  • https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8420&idPhone2=8898

ilk abartıyorsunuz sandım ama gerçekten öyleymiş. 0.5 mm fark dışında bir şey göremedim. o da fark değil yani...

bunlar tasarım ve telefon modellerini başka markalardan kopyalamayı aştılar artık kendilerinden kopya çekiyorlar
  • Bizim cihazlar gerçekten sonradan çıkan amiral gemileri dışındaki bütün modellerden daha performanslı cihazlar. mi5s - mi6 ya geçmedikten sonra satıp bu orta seviye cihazları almaya değmez diye düşünüyorum. iyi hoş mi6 da olsa günlük standart kullanımda pek fark olmayacağınıda biliyorum. Belki abartı gelecek ama hanımda mi5 var sanki benim cihaz daha seri geliyor bana. Bir tek artısı kamera kalitesi ve ois oluşu.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Niye abartıyım hocam sırf yeni model çıkarmak için çıkartılmış bir model bak cümlesi bile saçma oldu

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam size katılıyorum.

Birde android 7 verseydi güzel olacaktı

• Arkadaşlar cihazda kulaklık takılı olmadığı halde kulaklık işareti geliyor ve sesi kulaklığa veriyormuş gibi davranıyor dolayısıyla ahizeden telefon görüşmesi yapılamıyor.Kapat aç yapsak bir süre sonra yine aynı oluyor.Daha önce başına gelen oldu mu çözüm konusunda yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Su yada bir şey kaçmış olabilir mi kulaklık girişine temizlemeyi denediniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Evet beta kullanıyorum. Geçici bir çözüm buldum kendimce. Program açıkken ana ekrana dönün ardından son kullanılanlar ekranına girin. Spotify'ı aşağı doğru çekin. Kilit düğmesine basın.

Sizde işe yarayacak mı bakalım

İse yaradı hocam. Ortalama 5 dk sonra ses kesiliyordu. Şimdi 3 parça dinledim kapanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Su yada bir şey kaçmış olabilir mi kulaklık girişine temizlemeyi denediniz mi

Üfleyince veya temizleyince kısa süreliğine düzeliyor sonra yine aynısı oluyor. Kapatıp açınca da aynı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Böyle sorunlarla karşılaşmamak için mi key kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanst

Böyle sorunlarla karşılaşmamak için mi key kullanın.

Mi key kullanınca da onu kulaklık olarak görüp sesi ahizeye vermeyecek mi? Emin misiniz hocam ona göre sipariş geçelim hemen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 24 Ekim 2017; 9:28:42 >
  • Hocam merhaba, Redmi Note 3 Miui 8.5.7 kullanıyorum. Güncel, stabil bir saf android romuna geçmek istiyorum. Sizce hangisini denemeliyim. Lineage OS 7.1.2 stabil midir? Benim aradığım Android One gibi bir rom. Tek isteğim stabil olması, batarya konusunda miui gibi olması.
  • azteca A kullanıcısına yanıt
    ben android orea kullanıyorum aosp. şimdilik memnunum tavsiye ederim.
  • Hocam yanılmıyorsam orayı kapalı tutacağı için bozulmadan önce kullanmayı kastetti arkadaş. Siz kulak pamuğunu biraz inceltip dikkatli şekilde orayı temizlemeyi deneyebilirsiniz. Ama dikkatli olun pamuk orada kalmasın.@cevo_61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 24 Ekim 2017; 10:2:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • azteca A kullanıcısına yanıt
    Global romdan başka rom kullanmadım bilmiyorum hocam.

• 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.