Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    android 7 romlarında diğer ülkelerden xda üyelerinin yazdıklarına göre varmış. ama ben bir türlü yapamadım. volte aktif telefon ayarlarında. operatör ayarlarında da aktif (operatör online işlemlerde) ancak nereden aranacak nasıl aranacak bulamadım :) miui de de yok görüntülü arama düğmesi , butonu , uygulaması...
  • agritux kullanıcısına yanıt
    hocam kamerayı kullanıyorum evet. gayet başarılı one plus ın portlanmış olan kamerasıda var oda yüklü ama size tavsiyem nitrogen in kamerasınıda denemeniz. baya özellikli geldi bana. aosp de yok o kamera. bataryama maşallah diyorum miui dan bir türlü yüzüm gülmedi. miui da 5-6 saat arası alırdım nadiren 7 görürdüm. yapabilirseniz nitrogenn kamerasını titanium back upla alın belki titanium ile geri kurarken yüklenebilir aosp ye ( hiç sanmıyorum nede olsa sistem programı olarak görüyor kamerayı yinede denemek lazım ben back up almayı unuttum. siz yapabilirseniz olursa titanium dosyaarını paylaşırsanız onun kamerası çok oşuma gitmişti. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

hocam 1 aydır kullanmyıorum miui . ama radon ve agni kullandım agni daha çok özellik sunuyor ( voltaj la oynama vs ) radon ise daha çok tutuluyor. agniyi deneyin derim ( ayarlarını iyi yapmak lazım fazla voltaş düşürme kararszlık yapar misal ). çok uğraşmam diyorsanız radon tavsiye ederim.

Ikisini de kullandım dediğiniz gibi agni daha özelleştirilebilir kernel. Radon da cpu gpu governor kisitliyken agni de birsuru var. Radon kernel hızlı şarj ile 2400mah girişle doluma izin veriyor. Telefon gerçekten 30-35dk içinde %55-60lara cikiyor. Agni 2000mah ile sınırlamış. Şuan radon kerneldeyim fazla kurcalamak istemeyen bunu kullanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Evet hocam hızlı şarjın radon da olduğu aklımdan çıkmış agnide yok. baya oldu radon kullanmıyorum. şu an aosp stock la devam ediyorum. çok kurcalamakta zaten iyi değil kararsızlaşabiliyor gerçekten.
  • Arkadaşlar benim telefonum ne zaman modemin wifisine bağlansa interneti girilmez hale getiriyor.Modemde sürekli veri alışverişi gözüküyor.Elimde 3 adet modem var hepsinde de aynı probleme sebep oluyor.Çözümü için telefon veya adsl modeme extradan ayar mı yapmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

Evet hocam hızlı şarjın radon da olduğu aklımdan çıkmış agnide yok. baya oldu radon kullanmıyorum. şu an aosp stock la devam ediyorum. çok kurcalamakta zaten iyi değil kararsızlaşabiliyor gerçekten.

Agni de hızlı şarjı algılıyor hocam. O gruptan lite microG yi denemiştim. Telefon uçuyor ama rom bomboş.

Birde bazı yerlerde rusca kelimeler gordum ses konusu da iyiydi. Yukarıda nos muhabbeti gördüm, pure nexus ve nos ta beğendiğim romlar. Pixel ui olan bir rom vardı görüntü güzel ama lag var. Kulaklık ses performansı benim için önemli pek beğenmedim. V4A işine girince de batiriyorum bütün kontrol bende olunca. Daha iyi bir kulaklık lazım sanırım. Miui ye döndüm nihayetinde.

• Tosp1k kullanıcısına yanıt
    galiba miui romdasınız ve sanırım wifiye baglandıgınızda telefon miui cloud a yedekleme yapıyordur,micloud yedeklemelerini istiyorsanız kapatın (kişiler,mesajlar,arama logları,resimler,videolar vs aklınıza gelen herşeyi yedekler) yani sorun ne modemde ,ne telefonda
  • Satıldı.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3gb ram 32gb hafıza

Tertemiz Sorunsuz.

Batarya sorunsuz.7-8 saat ekran süresi.

600 TL

İstanbul'dan elden teslim olur.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentax -- 22 Ekim 2017; 12:12:21 >
  • Arkadaşlar telefonu az kaldı kıracagım son günlerde ekran sürem 3 saate düştü şarj 80ken 77 oluyo biraz geçiyo 75 oluyo kafayı yedi iyice temiz kurulumu 2 ay önce yaptım 4 saat alıyodum öylede günü kurtarmıyo telefon otomatik başlatmada sadece whatsap var ekranda yarıdan az çözüm varmıdır

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    Aynısı bir arkadaşın başına geldi pili değiştirdik eu rom yüklettik şu an 8 saat ekran süresi var.
  • ayhanst A kullanıcısına yanıt
    Ne kadardır batarya orjinal falan nasıl anlarız alayım da takayım düzelcekse

Sahibinden den bakdim İstanbul - avcilar yada Bağcılardan birinden aldik. Allah dan orjinal çıktı.

50 TL ye aldıydık biz.

Adam kargoladi.

Kapida ödeme yaptik kargo parasini.

Sms ile hesap noyu atti. Onun hesaba yatirdik 50 TL.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/sefa-xiaomi-ve-oneplus-satislari-17-10-2017.7278/

Bu arkadaş satıyor 25₺

Güvenilirdir, forumda konusu var

• Netten baktım da 45 50 civarı 25 e orjinal midir acaba

• Lee Blacksea kullanıcısına yanıt
    Orjinal oldugunu nasıl anlarız peki

Biz kendimiz takmadık telefonu yolladık takıldı geldi forumda archelot 60 tl ödedik zaten telefonu da ondan almıştık.
    Orjinaldir hocam o kadar cihaz satıyor sahte satacağını sanmıyorum.

• Teşekkür konuşayım bi

• Şu an 8.5.6.0 Global romdayim.Sizce Miui 9 Developer a geçmeli miyim?Burda konuşulmuştu, bu telefon için miui 9 un sırf vermiş olmak için verildiği.Yani örneğin mi6 daki güncelleme sonrası performans artışı yok mu?

• CircassiaN98 C kullanıcısına yanıt
    performans ve batarya durumu iyileşti. ancak çoğu miui 9 özellikleri yok. bu sebeple denmiş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.