Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çözümü redmi note 3 pro için unbrick rom var en.miui.com da bulabilirsiniz. Bulamazsanız upload ederim. Rom adı (kenzo_global_images_7.2.16_20170216.0000.00_6.0_global_7ca7bd4ac6)

Bu romu linkini verdiğim flash tool ile edl modda flashlayarak çözdüm.

Hatta romun da flash toolun da adını sakın silme yaptım :)https://mega.nz/#!lVNl1Z5A!XC_txgsf-e1zrXZzlce5DDHEYXUKcrrhK1thnIxCIhs flash tool boyutu küçük. upload ettim.

yanlız flash toolu kuracağınız makine ve işletim sistemi 64 bit olmalı ve daha önceki flash tool kurulumlarını kaldırmalısınız. bu flash tool sadece 64 bit makine ve işletim sisteminde çalışıyor.

umarım çözüme ulaşırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

facebook sohbet olayını nasıl çözebilirim?

sohbeti kapatıyorum. buna rağmen facebooka girdiğim zaman millet mesaj atıyor. çevrimiçi görünüyormuşum.

Sohbetin içinde aktif butonunu kapattığınız halde geliyorsa çözümü bende arıyorum kesfedebildigim kadarıyla bir zaman sonra en son ne zaman girdiğinizi göstermeden c.disi olarak görünüyor ama tam emin değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu redmi note3 ü kullanıyorum 3gb rami 6 çekirdeği var. mi.com da sadece redmi note 3 var pro vs yazmıyor bu sürümler nedir? ne farklılık var ve benim telefonum hangisi.

Edit : Model numarası kısmında da sadece redmi note 3 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 19 Ağustos 2017; 21:55:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Ben bu redmi note3 ü kullanıyorum 3gb rami 6 çekirdeği var. mi.com da sadece redmi note 3 var pro vs yazmıyor bu sürümler nedir? ne farklılık var ve benim telefonum hangisi.

xiaomi cihazlarının kod adları var, farklı cihazlar için rom indirirken bu önemli.
    sitesinde cihaz ismi aynı olabilir, reklam sonuçta, kafa karışıklığı yaratmamak için öyle kullanılıyor.

rn3 için:
    -hennessy: mtk işlemcili olan
    -kenzo: sd650 işlemcili olan
    -kate: sd650 ama 800mhz bandı açık olan model ama sadece 1 ülke için çıktı.

kenzo olanı en çok tercih edileni, al geç. rom sıkıntısı da yok.
  • Xiaomi, Android One programına dahil oluyor!

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-android-one-programina-dahil-oluyor.15852/

Dileyen kullanıcılarımızın Anket çalışmasına katılmasını istirham ederim

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
    http://shiftdelete.net/xiaomi-a1-modelinin-ilk-detaylari-ortaya-cikti-84405

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 20 Ağustos 2017; 13:11:19 >

• Afkadaslar 7.7.20 beta sutum yuklu note 3 pro telefonun var. Aksam telefonu koydugumda sabah yuzde 30_40 arasi pil dusumu oluyor. Surekli nette dolasarak 4 saatte bitiyor pil. Sizce sorun nedir? Yeni rom mu yuklemeli yoksa pil mi degisim gerekiyor

• huseyin1831 kullanıcısına yanıt
    hocam aynı rom yüklü. 100de yüz bırakınca 2-3 düşüyor ama 100 full değilken bıraktığımda 1 yada 2 düşüyor en fazla. deep sleep sorunu avrmı cpu spy ile kontrol edin. temiz format atın. rootlu benim tel. sd maid ile programalrın başlangıını değiştirdim istemediklerimide dondurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

hocam aynı rom yüklü. 100de yüz bırakınca 2-3 düşüyor ama 100 full değilken bıraktığımda 1 yada 2 düşüyor en fazla. deep sleep sorunu avrmı cpu spy ile kontrol edin. temiz format atın. rootlu benim tel. sd maid ile programalrın başlangıını değiştirdim istemediklerimide dondurdum.

Hocam cpu spy da 15 dk da deep sleep yuzde 0 gorunuyor. Sanirim sorunu bu. Nasil cozebilirim

• semsengineer S kullanıcısına yanıt
    sdmaid 10 numara bir program gerçekten. yıllardır kullanıyorum. üstüne tanımam. hatta veritabanı olarak titanium backup veritabanını kullandıklarından beri daha da sağlam oldu. arayüz falan da değişti. herkese tavsiye ederim.
    Telefon temiz format atılmışsa aç kapa yap genelde çözülür. arada kontrol edersin. bende deep sleep sorunu olmamasına rağmen yinede arada kontrol ediyorum.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle titanium dan iyi bence. yedekleem için miui kullanıyorum geri kalan herşey içinde sd maid. sadece instagram facebook lita gibi bir kaç program başlangıçta açılma ayarlarının hepsini sd maid ile kapatmama rağmen ynede kendi kendilerin açılyıorlar bi bunu çözemedim. ama kesinlikle tavsiye ederim.
  • Elimde Xiaomi redmi note 3 pro SD650 Versiyon BEYAZ ekran var.

Sıfır alınmış cihaza ait ve dokunmatik kısmi sorunlu , ben yeni ekran taktırdım.

Eğer veri kurtarmak için yada başka amaçla bu tarz ekran ihtiyacı olan varsa BEDAVA-ÜCRETSİZ gönderebilirim.

Örneğin ekranınız görüntü hiç gelmeyecek şekilde bozuldu-kırıldıysa bunu takıp veri kurtarabilirsiniz. Klavye mouse OTG den cihaza takıp veri kurtarabilirsiniz.

PM atmanız yeterli.

• semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Telefon 1 aydir bu sekilde zate. Cok kere kapanip acildi. Duzelmiyor. Fabrika ayarlarina donsem duzelirmi? Bu rom islerinden vs anlamiyorum. Hangi rom kurmaliyim. Stabil sarji cok gitsin yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

quote:

Ben bu redmi note3 ü kullanıyorum 3gb rami 6 çekirdeği var. mi.com da sadece redmi note 3 var pro vs yazmıyor bu sürümler nedir? ne farklılık var ve benim telefonum hangisi.

xiaomi cihazlarının kod adları var, farklı cihazlar için rom indirirken bu önemli.
    sitesinde cihaz ismi aynı olabilir, reklam sonuçta, kafa karışıklığı yaratmamak için öyle kullanılıyor.

rn3 için:

hocam bende zaten rn3 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 21 Ağustos 2017; 17:45:40 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

quote:

rn3 için:

hocam bende zaten rn3 var.

Arkadaş açıklamış

Cihaz ismi Redmi note 3 olarak geçiyor ama 3 versiyonu var.

Tutulan modelin kodu kenzo

• Android o bize gelmiyor tabi. Xiaomi güncelleme konusunda sınıfta kaldı. Bari Android 7 gelseydi

• Telefonun dokunmatigi bozuldu alt tuslar calısmıyor ve arada kendi kendine basıyor Yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salwation1903

Telefonun dokunmatigi bozuldu alt tuslar calısmıyor ve arada kendi kendine basıyor Yardımcı olurmusunuz

Aliexpress , 2 hafta ve 20$

• Redmi note 4x And. 6 ile çıktı, 7 verildi, 8 verilecek cihazlar listesinde de var.
    Bizim cihaz And. 5 ile çıktı, 6 verildi, 7'ninde verilmesi gerekir.
    hocam benim rom ile aynı romu ullanıyorsunuz. önemli olan temiz format bence. ilk sayfadaki gibi tüm adımları uygulayarak temiz format atmayı dener misiniz. ben şimdilik memnunum. wakelock detector ile hangi uygulamalar uyutmuyor görebilirsiniz ( root gerekli ). temiz foratı kesinlikle deneyin derim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.