Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mercan2317

quote:

Orijinalden alıntı: XMT

Evet bahsedilen cihaz note 3 pro, cihaz çıktı hatta 850-950 arasında satanlar da var. Mart ayında muhtemelen 3 gb ram olan versiyonu çıkacak.

biz de bu satıcılara ulaşabilirmiyiz

Forumdan xseller cihaz getiriyor o fiyat aralığında fakat şimdi sipariş verirsen mart ayının ortasında gelir. Satıcı da stok bulunmuyor aracı gibi düşünebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XMT kullanıcısına yanıt
    Peki bu telefonun imei durumunu kalıcı olarak çözüyorlar mı? Ya da biz yapabiliyor muyuz? Mtk'ları biz yapabiliyoruz (araştırdığım kadarıyla) ama bu telefon mtk değil.

Aslında ben mi4 düşünüyordum, fakat biraz araştırınca acayip cihazlar olduğunu keşfettim. Redmi Note 3, Redmi Note 3 Pro ve mi5 ... İmei durumu yüzünden Redmi Note 3 almayı düşünüyorum ama Redmi Note 3 pro ya da mi5 imei durumunu çözebiliyorsak bu ikisinden birini alırım.
  • quote:

quote:

quote:

Evet bahsedilen cihaz note 3 pro, cihaz çıktı hatta 850-950 arasında satanlar da var. Mart ayında muhtemelen 3 gb ram olan versiyonu çıkacak.

biz de bu satıcılara ulaşabilirmiyiz

Forumdan xseller cihaz getiriyor o fiyat aralığında fakat şimdi sipariş verirsen mart ayının ortasında gelir. Satıcı da stok bulunmuyor aracı gibi düşünebilirsiniz

xseller henüz listesine koymamış 2gb olanı var 3gb yok henüz
  • MTK kadar kolay olmadığını biliyorum SD işlemciler de ama bu model için bilgim yok.

Etiketlediğim arkadaş sanırım yapıyor, ondan bilgi alabilirsin.

• Ben şuan 3 gb satana denk gelmedim. Çoğu siteler de önsiparişte ama mart ayında tahminim Tr'de de herkes 3 gb modelini satar.

• Bende telefonu değiştirmeye karar vermiştim tam mtk lı modeli alacakken bu telefon çıktı biraz daha bekleyelim bakalım ben beklediğime değeceğini düşünüyorum

• quote:

Bende telefonu değiştirmeye karar vermiştim tam mtk lı modeli alacakken bu telefon çıktı biraz daha bekleyelim bakalım ben beklediğime değeceğini düşünüyorum

Bu saatten sonra ben kimseye MTK işlemcili modeli tavsiye etmiyorum. Telefonların arasında resmen uçurum var. Fiyatları ise aynı. Çok enteresan bir durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu telin sar değerini bilen varmı?

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yorumuna katılıyorum. Bende 3 gb ram modelini beklemeden 2 gb sipariş verebilirim.

Orijinal sitesinde de ayrı bir başlık altına almadılar pro modelini takip etmekte zorlaşıyor.

• XMT kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam.
  • değerli arkadaşlar
    tayland'dan kısa bir süre içerisinde dönecek birine bu modeli aldırmayı düşünüyorum ama anladığım 3gb 'lık modeli henüz çıkmamış. kapasitesinde değilim ama 2 gb 'lık modeli aldırsam pişman edermi beni acaba ? ya da hazır oradayken başka bir öneriniz ( bu fiyatlarda ve imei vs uğraştırmayacak ) bir model öneriniz olabilir mi ? cevaplar için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Konu tarafımca devralınmış ve güncellenmiştir. Artık Redmi Note 3 ve Redmi Note 3 Pro olarak 2 farklı konudan devam etme kararı aldık. Cihaz global rom ile gelecek ancak herhangi bir resmi denebilecek bilgi yok. Sadece bazı ürünlerde global rom olduğu söylenen videolar var, cihaz mart ayında satışa başlanacak, şu anda tek tük alanlar var.

Hayırlı olsun

İlk mesajda verilen rom linki mtk işlemcili modele ait.

• quote:

Orijinalden alıntı: shamu

değerli arkadaşlar
    tayland'dan kısa bir süre içerisinde dönecek birine bu modeli aldırmayı düşünüyorum ama anladığım 3gb 'lık modeli henüz çıkmamış. kapasitesinde değilim ama 2 gb 'lık modeli aldırsam pişman edermi beni acaba ? ya da hazır oradayken başka bir öneriniz ( bu fiyatlarda ve imei vs uğraştırmayacak ) bir model öneriniz olabilir mi ? cevaplar için teşekkür ederim.

2 GB modelide üzmez. Almışken 3 GB modelini alıp daha uzun ömürlü kullanılabilir ama 2 GB modelinin 3 GB modelinden bi farkı yok. Sadece multitasking konusunda daha mütevazi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cavit

quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Konu tarafımca devralınmış ve güncellenmiştir. Artık Redmi Note 3 ve Redmi Note 3 Pro olarak 2 farklı konudan devam etme kararı aldık. Cihaz global rom ile gelecek ancak herhangi bir resmi denebilecek bilgi yok. Sadece bazı ürünlerde global rom olduğu söylenen videolar var, cihaz mart ayında satışa başlanacak, şu anda tek tük alanlar var.

Hayırlı olsun

İlk mesajda verilen rom linki mtk işlemcili modele ait.

Henüz redmi note 3 pro için rom dosyası yayınlanmadı. Muhtemelen verdiğim linkten devam edilecek. Çin resmi sitesinde redmi note 3 ile aynı download sayfasından devam edilmiş. Ama bu cihazda global roma olacağı için nasıl bir yol izlenir bilemem.

• evet arkadaslar az evvel redmi note 3 pro 32gb 3gb telefonum elime ulaştı. akşama inceleyip güzel bi yazı hazırlamaya calısırım. bakmamı istediğiniz şeyler olursa yazın lütfen akşam onları dikkate alarak incelerim telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

evet arkadaslar az evvel redmi note 3 pro 32gb 3gb telefonum elime ulaştı. akşama inceleyip güzel bi yazı hazırlamaya calısırım. bakmamı istediğiniz şeyler olursa yazın lütfen akşam onları dikkate alarak incelerim telefonu

Hayırlı olsun. Telefonda global rom mu yüklü? Türkçe dil seçeneği vs. var mı?
  • quote:

evet arkadaslar az evvel redmi note 3 pro 32gb 3gb telefonum elime ulaştı. akşama inceleyip güzel bi yazı hazırlamaya calısırım. bakmamı istediğiniz şeyler olursa yazın lütfen akşam onları dikkate alarak incelerim telefonu

Abi önemli olan nasıl ve kaça aldınız

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    telefonda miui 7.1 stable yuklu ve turkce dil yok seceneklerde. zannediyorum global rom yüklü ama emin değilim nereden anlaşılıyor bilmiyorum :D sizden bazı konularda fikir alacam uygun olursanız.

aliexpress ten aldım cihazı, toplam 800ü buldu fiyatı

bu arada cok ilginçtir, telefon geldi ama aksesuvarların olduğu paket takıldı ve geri gidiyor çine su an :D aldığım arkadasla görüştüm tekrar yollayacak.

aynı 2 tane almıştım ancak diğer aldığım cihaz henüz türküyeye giriş yapmadı, singapur postla geliyor postalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 18 Şubat 2016; 15:04:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

telefonda miui 7.1 stable yuklu ve turkce dil yok seceneklerde. zannediyorum global rom yüklü ama emin değilim nereden anlaşılıyor bilmiyorum :D sizden bazı konularda fikir alacam uygun olursanız.

aliexpress ten aldım cihazı, toplam 800ü buldu fiyatı

bu arada cok ilginçtir, telefon geldi ama aksesuvarların olduğu paket gümrüğe takıldı ve geri gidiyor çine su an :D aldığım arkadasla görüştüm tekrar yollayacak.

aynı 2 tane almıştım ancak diğer aldığım cihaz henüz türküyeye giriş yapmadı, singapur postla geliyor postalar

Hocam TJ'den mi almıştınız? Dükkanı kapatmış.
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Müsait olduğunuzda fotoğraf örnekleri ekleyebilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanTrkmn96 -- 18 Şubat 2016; 15:14:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.