Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler herkese merhaba. bugün alcam cihazı konuyu da 1 haftadır takip ediyorum bikaç sorum olacak. şimdi bu cihazlar aynı model cihazlar ama neden herkeste bi sorun çıkıyor ve her sorunun çözümü farklı oluyor? şimdi benim laptop win 10 ben buna hangi sp flash tool sürümününden flash atmalıyım brick yapmadan? tuş kombinasyonunu nası yapmalıyım? sphinxin hangi romu sıkıntısız? beyin çorba oldu cevap verin piliiizz
  • cihazi kayitli olarak satin alabiliyormuyuz suan turkiyede ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorta

quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

quote:

Orijinalden alıntı: zorta

quote:

arkadaşlar
    stock rom yükleyecektim.

işlemleri yaptım

fastboot yazısı çıktı öylece kaldı neyapabilirim. acil yardım

kapatıp yeniden aç telefon açılırken ses kısmaya basmışsın.driver yükleme modu

Xiaomi.eu 7.1.6 Stable Multi by LoXaR yükleyeceğim pcden yaptım telefondan ne yapmalıyım

ilk sayfadaki SPFlash Tool İle Custom Rom Kurulumu yönlendirmelerini uygula Scatter-loading butonuna tıkladığın zaman Xiaomi.eu 7.1.6 indirdiğin rom dosyasının içinde yer alan "Images" klasöründe bulunan "MT6795_Android_scatter.txt" belgesini seç sonra ilk sayfada anlatılanla devam et...devam et

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• simdeki nolari nasil aliyoruz

• 7.1.6.0 sürümde güvenlik ayarlarını bulamadım cihaın başlangıçta çalıştır diyeceğim uygulamaları bulamıyorum bir türlü =/

buldum, tamamdır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrickyBogard -- 31 Ocak 2016; 19:45:01 >
  • arkadaşlar merhaba çok mutluyum :) telefonuma rom yüklemeyi başardım dahası muhtemelen de yükleyemeyen arkadaşların çözümümünü buldum
    öncelikle telefonu pc ye baglayınca aygıt yöneticisinden alcatel rndıs driver çıkıyor onu kaldırım yazılımınıda silin sonra teli usb ye takınca bilinmeyen aygıt olarak görecek bekleyin kendisi daha önce yükledigimiz driverleri bulacak ve yükleyecek sonra SP flash tool yükleme yapmaya başlayacak sonrasını zaten biliyorsunuz hiç bir şey yapmadan bekleyin o yeşil daire çıkana kadar :)
    ben böyle yaptım oldu
  • arkadaşlar merhaba çok mutluyum :) telefonuma rom yüklemeyi başardım dahası muhtemelen de yükleyemeyen arkadaşların çözümümünü buldum
    öncelikle telefonu pc ye baglayınca aygıt yöneticisinden alcatel rndıs driver çıkıyor onu kaldırım yazılımınıda silin sonra teli usb ye takınca bilinmeyen aygıt olarak görecek bekleyin kendisi daha önce yükledigimiz driverleri bulacak ve yükleyecek sonra SP flash tool yükleme yapmaya başlayacak sonrasını zaten biliyorsunuz hiç bir şey yapmadan bekleyin o yeşil daire çıkana kadar :)
    ben böyle yaptım oldu
  • CircassiaN98 C kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce hiç rom işine falan bulaşmamıştım ama mtk işlemcili telefonlarda beklediğimden de kolaymış imei işlemi herşeyi 2 3 dakikada halledebiliyorsunuz. Ama resmi olsun isterseniz bir pasaport ile 150 lira civarı bir meblağ gidiyordu en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Hocam 16 gb yetersiz kalır çünkü size kalacak alan 11-12 gb ve hafıza kartı takılmıyor. 32 gb alın derim yoksa 600tlye note 2 iyi çünkü hafıza kartı desteği var.

hocam sizin paylaşdıgınız rom mesajı kaldırımış nasıl rom da sıkınıtı varmı
    dün akşam konudaki romu kurdum ama RAM ı çok fazla kullanması canımı sıkıyor dogrusu sizin paylaşdıgınız romu denemek istiyorum ama hem mesaj kaldırılmış hemde dün akşam aynı pc aynı kablo hatta aynı usb portu ile yapdıgım yükleme bu akşam olmuyor hayret bi durum eger sizin önerdiginiz rom %100 Türkçe ise ugraşacagım yoksa zaman kaybetmiyeyim konudaki ROM la devam kararı vericem

ROM gayet stabil
    Şarj dayanması, parmakizi, komple türkçe oluşu çok iyi. Gereksiz uygulama da yok içinde. Kesinlikle tavsiye ederim. Önceki mesajım niye silinmiş anlamadım. Aşağıdan indirebilirsiniz.

ROM 7.1.6 Global - Phong Stable

https://drive.google.com/file/d/0B2M63E7DHd2IWlRjVzlNbi1QS1k/view

dostum telefonu her iş için kullanıyoruz sorun olurmu acaba herhangi bir güvenlik açıgı filan varmı ?

• Bütün gün telefona yeni rom yüklemeye çalıştım flash ama sürekli hata aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalunya5 -- 31 Ocak 2016; 19:03:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalunya5

Recovery mode a giremiyorum bir türlü. Update.zip i telefonun kendisine atıp güncelleyeceğim ama ses arttırma ve power tuşu ile recovery açılmıyor.

Updater uygulamasında menüde recovery mod kısayolu var

• Kilit ekranında bildirim detayları gözüküyor ve üstten çekince bildirim çubuğu iniyor bunu nasıl engelleyebilirim?

• Zor bela Diamond Member member oldum hala bootloader kilidini açmak için onay vermiyor program. Mi hesabı olan konuya yorum yaparsa sevinirim.
    http://en.miui.com/thread-221177-1-1.html
  • Arkadaşlar birisi bana özelden yazabilir mi gümrükten nasıl geçiriyorsunuz cihazları
  • sa ustalar pil yüzdesi %15 in altına inince kırmızı ışık yanıp sönüyor bildirim ledinde bunu nasıl kapatırım???
  • Loxar rom yüklü
    Finansbank çalışıyor
    Vakıfbank ve Kuveyt Türk başlangıç sayfasında kalıyor bunu nasıl çözeriz rom yazanlara bu bilgiyi iletebilirmisiniz

• quote:

Loxar rom yüklü
    Finansbank çalışıyor
    Vakıfbank ve Kuveyt Türk başlangıç sayfasında kalıyor bunu nasıl çözeriz rom yazanlara bu bilgiyi iletebilirmisiniz

Akbank la isbank deneyen varmi loxar da

• slm arkadaslar redmi note 3 yada letv s1 arasinda kaldim fiyatlari ayni nerdeyse sizce hangisi tercih edilir s4 kullaniyorum boyut olarak cokmu buyuk tesekkurle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metldlkl kullanıcısına yanıt
    ben sphinx v2b -v2a final hennesey (stock rom) ve suanda xiaomi.eu stabil romu kullanıyorum
    bunların hepsinde işbankası sorunsuz çalıştı
    akbank kullanmadıgımdan bilmiyorum
  • mehmet 0534 M kullanıcısına yanıt
    Letv Den uzak durun bence
    ben leTv 1 pro x800 aldım 1 hafta sonra kafayı yedirtti gereksiz uygulamalar ve batarya ömrü
    sonrasında satıp redmi note3 e geçtim
    tereddüt bile eetmeyin letv almaktansa xiaomi herhalukarda alınır
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.