Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende sonunda sp flash tool v.1532 olan ile Xiaomi.eu Stable 7.1.6.0 modded by LoXaR olan romu yükledim parmakizi de çalışıyor forumdaki tüm yazılanları yapmama rağmen shpinx romunda parmakizini çalıştıramamıştım. Artık sabırla global romu bekleyeceğim.
  • qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesn -- 30 Ocak 2016; 17:10:48 >
  • Miui.eu değişik rom lar var en stabil hangisi dir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmbzkrt

quote:

Orijinalden alıntı: aLastis

Bende 3 gündür kullanıyorum ilk aldığım gün rom atarken brick yaptım sonra kurtardım şimdi sphinX v2b rom kurdum kullanıyorum genel olarak sıkıntısı yok ama birkaç şey dikkatimi çekti birincisi telefon durup dururken ısınıyor sadece internet açık ekran açıkken ısınma yapıyor oyun falan oynarken müzik dinlerken facede gezerken bi problem ısınma yok garip bi durum boşta ısınıyor tuş kilidine kendisi geçmiyor illa power tuşundan kitlemem lazım parmak izi tarayıcısını yapamadım nedense bunlar harici güzel telefon değer verilen paraya

Aynı problem bende de mevcut. Saticiyla konusup degistirmekten baska çaremiz kalmadı.

siz kimden almıştınız ben pazartesi yolluycam bakalım satıcıya ne olcak

• sphinx romda arkadaşlar ekran kilidi otomatik geçmiyor mu telefonu biryere koyunca bende öyle bekliyor parmak izini geçtim ama ekran kilidi öyle bekliyor

• quote:

quote:

quote:

Bende 3 gündür kullanıyorum ilk aldığım gün rom atarken brick yaptım sonra kurtardım şimdi sphinX v2b rom kurdum kullanıyorum genel olarak sıkıntısı yok ama birkaç şey dikkatimi çekti birincisi telefon durup dururken ısınıyor sadece internet açık ekran açıkken ısınma yapıyor oyun falan oynarken müzik dinlerken facede gezerken bi problem ısınma yok garip bi durum boşta ısınıyor tuş kilidine kendisi geçmiyor illa power tuşundan kitlemem lazım parmak izi tarayıcısını yapamadım nedense bunlar harici güzel telefon değer verilen paraya

Aynı problem bende de mevcut. Saticiyla konusup degistirmekten baska çaremiz kalmadı.

Ankara'dan aldım. Adam cihazı almam diyor. Diyorum ki, sen bana kutudan çıktığı gibi arızalı cihazı sattın, nasıl olacak bu iş ? Yanıt : Elektronik şans işidir. Pes!

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Güvenlik uygulaması >izinler >otomatik başlatma
    Bildirim almayı istediğiniz programları seçin telefonu yeniden başlatın

hocam o şekilde yazmıyor ende bulamadım aynı ayarları =/
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

şarjım şu an %13, pilde kullandığım süre 21s 50d ekran kullanım sürem 6s 1d sadece müzik atmak için bi kaç dakka pcye takılı kaldı cihaz ve kalan şarjım %71'di bunu yaptığımda. gayet iyi pil performansı cihazın.

Hangi rom yüklü sizde

Müsaitseniz link de paylaşırmısınız

Xiaomi.eu Stable 7.1.6.0 modded by LoXaR yüklü hocam, yazın direk çıkar zaten googleda
  • arkadaşlar yükleme yaparken kırmızı 100% olduktan sonra brom error s security secure usb dl ımage sıng header not found bir hata verip duruyor bunu atlatmanın yolu nedir acaba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ankara'dan aldım. Adam cihazı almam diyor. Diyorum ki, sen bana kutudan çıktığı gibi arızalı cihazı sattın, nasıl olacak bu iş ? Yanıt : Elektronik şans işidir. Pes!

valla ben konustum bana yolla bakayım dedi arızalı ise değiştiricek kendi satıcım herkese güvenilmiyor bu konularda ama ben yollamadan birkaç rom daha denicem romdan olabilir gibime geliyor benim

• Hocam bu soruyu en iyi ben yanıtlayabilirim çünkü her iki telefonuda belli bir süre kullandım..

Öncelikle arayüz olarak ben tartışmasız miui taraftarıyım ki letv'nin orjinal ve custom romlarında hala tam tamına stabillik yoktu ve letv'lere miui rom yükleyincede parmak izi çalışmıyordu..

Pil olarak redmi 1.5-2 kat daha performanslı ve en sevdiğim özelliklerinden

Parmak izi iki telefon içinde stabil çalışmakta.

Letv daha ince ve daha hafif ele daha iyi oturuyor ancak şıklık olarak bence yine redmi

Kamera performansı aşağı yukarı aynı

Bunlar benim kullanırken yaşadığım tecrübeler, pil ve miui benim için önemliydi o yüzden redmi'yi kullanmaya devam ediyorum ancak letv'de kesinlikle kötü telefon değil pişman etmez yine seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikayhanlar130

Hocam bu soruyu en iyi ben yanıtlayabilirim çünkü her iki telefonuda belli bir süre kullandım..

Öncelikle arayüz olarak ben tartışmasız miui taraftarıyım ki letv'nin orjinal ve custom romlarında hala tam tamına stabillik yoktu ve letv'lere miui rom yükleyincede parmak izi çalışmıyordu..

Pil olarak redmi 1.5-2 kat daha performanslı ve en sevdiğim özelliklerinden

Parmak izi iki telefon içinde stabil çalışmakta.

Letv daha ince ve daha hafif ele daha iyi oturuyor ancak şıklık olarak bence yine redmi

Kamera performansı aşağı yukarı aynı

Bunlar benim kullanırken yaşadığım tecrübeler, pil ve miui benim için önemliydi o yüzden redmi'yi kullanmaya devam ediyorum ancak letv'de kesinlikle kötü telefon değil pişman etmez yine seni.

Teşekkürler hocam redmi note 3te hangi romu yüklersem bidaha romla uğraşmama gerek kalmadan güncelleme falan alır kendi ? Stabil olmasıda önemli tabii. Pek anlamıyorum rom işlerinden de yardım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    hocam bu romda ota üzerinden güncelleme geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zehirli mantar

sanırım hayır, bende güncelleme yok en azından :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zehirli mantar

Bootloader kilidini açmadan stock rom hariç hiçbir romda ota üstünden güncelleme alınmaz.
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    peki hocam bir soru daha sorayım size.. şimdi SphinX 1c kullanıyorum, bu roma yüklesem mi acaba?
  • arkadaşlar yükleme yaparken kırmızı 100% olduktan sonra brom error s security secure usb dl ımage sıng header not found bir hata verip duruyor bunu atlatmanın yolu nedir acaba
  • redmi note 3 ve le tv x500 telefon kullanıyorum. sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

ayrıca redmi note 3'te simkarttaki kişileri nasıl aktracağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Hocam 16 gb yetersiz kalır çünkü size kalacak alan 11-12 gb ve hafıza kartı takılmıyor. 32 gb alın derim yoksa 600tlye note 2 iyi çünkü hafıza kartı desteği var.

hocam sizin paylaşdıgınız rom mesajı kaldırımış nasıl rom da sıkınıtı varmı
    dün akşam konudaki romu kurdum ama RAM ı çok fazla kullanması canımı sıkıyor dogrusu sizin paylaşdıgınız romu denemek istiyorum ama hem mesaj kaldırılmış hemde dün akşam aynı pc aynı kablo hatta aynı usb portu ile yapdıgım yükleme bu akşam olmuyor hayret bi durum eger sizin önerdiginiz rom %100 Türkçe ise ugraşacagım yoksa zaman kaybetmiyeyim konudaki ROM la devam kararı vericem
  • Bütün MIUI güncellemeleri durulmuş. Çindeki yeni yıl kutlamaları sırasında güncelleme yayına alınacakmış. Global beta sürümüne 15.02.2016 tarihinde güncelleme verilecekmiş. Çin sürümüne ise 26.02.2016 sürümünde güncelleme verilecekmiş. 29.01.2016 sürümü çok boş bir güncellemeydi zaten değişiklik listesinde de büyük güncellemeyi bekleyin deniyordu. Görünen o ki yeni özellikler gelecek.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.