Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: otnemem

Dün geceden beri ben de kurcalıyorum sorun denebilecek pek bir şey yok. Sphinx rom muydu neydi onu sorunsuz kurdum. Çin uygulamalar gitti. Google uygulamaları geldi. Cihaz gayet hızlı. Az önce baktım 6 saat 45 dakika ekran süresi bunun %75'ini ekran kullanmış. Şarj % 74'de. Ki neredeyse elimden düşürmedim ekran parlaklığı 75-80 arasıdır . Wi-fi hep açık, 3g nadir. Tek sıkıntı widget yükleyemedim. Launcher da yüklenmiyor sanırım. Romla alakalı diye düşünüyorum. Bilgisi olan varsa fikirlere açığım.

Widget yüklemek için sol alttaki tuşa basılı tut. + şeklinde olan "Araçlar" dokun. Aşağıda açılan menüyü sola doğru kaydırarak isteğin widgeti seç.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariton -- 29 Aralık 2015; 17:14:00 >

• Cihazı çok beğendim zaten yeni çıktı Gaziantep te nereden alabilirim.Şuan note 4 Kullanıyorum umarım ki bu cihaz note 4 u aratmaz.Kamera olarak note 4 ile arasında çok fark olurmu yani şuan note 4 ün kamerasını çok beğeniyorum.
  • bariton kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Aynen dediğiniz gibiymiş ben becerememişim :)
  • arkadaşlar bu flashtool üzerinden kurulan vietnamlı birinin yaptığı çoklu dil olan romu yüklemeyi düşünüyorum ama Scatter-loading dedikten sonra processing yazıyor yaklaşık 10 dakika bekledim hala öyle yazıyordu nerede yanlış yaptım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Falkee27

Cihazı çok beğendim zaten yeni çıktı Gaziantep te nereden alabilirim.Şuan note 4 Kullanıyorum umarım ki bu cihaz note 4 u aratmaz.Kamera olarak note 4 ile arasında çok fark olurmu yani şuan note 4 ün kamerasını çok beğeniyorum.

Kullana çoğu kişi kamerasını beğenmiyor. Yabancı kaynaklı incelemelerde telefonun en kötü yönünün kamera olduğuna değinmiş. Onun dışında Note 4'ü aratır mı bilemem ama aratması muhtemel. Zira birisi 1500-1600 TL civarında diğeri ise 650-700 TL civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

quote:

Orijinalden alıntı: Falkee27

Cihazı çok beğendim zaten yeni çıktı Gaziantep te nereden alabilirim.Şuan note 4 Kullanıyorum umarım ki bu cihaz note 4 u aratmaz.Kamera olarak note 4 ile arasında çok fark olurmu yani şuan note 4 ün kamerasını çok beğeniyorum.

Kullana çoğu kişi kamerasını beğenmiyor. Yabancı kaynaklı incelemelerde telefonun en kötü yönünün kamera olduğuna değinmiş. Onun dışında Note 4'ü aratır mı bilemem ama aratması muhtemel. Zira birisi 1500-1600 TL civarında diğeri ise 650-700 TL civarında.

Şu An kullandığım telefonu gereksiz olarak görüyorum satıp yol bisikleti alacağım kalan paraya da bu telefonu tek sorunum kamera mesela note 4 de yüz iyileştirme var sürekli odak vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ön kamerada yüz iyileştirme gibi teknolojiler bunda da mevcut. Ama arka kameradan pek memnun değil kullananlar.
  • quote:

Dün geceden beri ben de kurcalıyorum sorun denebilecek pek bir şey yok. Sphinx rom muydu neydi onu sorunsuz kurdum. Çin uygulamalar gitti. Google uygulamaları geldi. Cihaz gayet hızlı. Az önce baktım 6 saat 45 dakika ekran süresi bunun %75'ini ekran kullanmış. Şarj % 74'de. Ki neredeyse elimden düşürmedim ekran parlaklığı 75-80 arasıdır . Wi-fi hep açık, 3g nadir. Tek sıkıntı widget yükleyemedim. Launcher da yüklenmiyor sanırım. Romla alakalı diye düşünüyorum. Bilgisi olan varsa fikirlere açığım.

Cihazın kendi romu daha iyi performans verir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende indiriyorum şimdi onu.

quote:

Orijinalden alıntı: mali63

Ustadim, link verirmisin aldigin yerin

Özelden attım.

• Mustdelol M kullanıcısına yanıt
    Dil seçenekleri, Çin uygulamalarının kaldırılmış olması, Google Play ve Google Uygulamalarının olması gibi sebeplerden dolayı ben bu romu tercih ettim. Stok rom daha iyi veya kötü diyebilecek kadar kullanmadım.

• iyi akşamlar. maui meta programını ve driverlerı anlatıldığı gibi kurmama rağmen bağlantıyı sağlayamadım ve telefon ne açılıyor ne kapanıyor. sadece üzerinde mi.com ve amblemi yazıyor. işletim sistemim windows 10. ne yapmam lazım?

sorunu çözdüm. kusura bakmayın rahatsızlık için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkzk -- 29 Aralık 2015; 20:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobilist

quote:

Bende indiriyorum şimdi onu.

quote:

Orijinalden alıntı: mali63

Ustadim, link verirmisin aldigin yerin

Özelden attım.

Hocam aldığınız yerin linkini atar mısınız banada

• spongebob35 kullanıcısına yanıt
    Yolladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Ön kamerada yüz iyileştirme gibi teknolojiler bunda da mevcut. Ama arka kameradan pek memnun değil kullananlar.

Ön kamera iyiyse sorun yok zaten fiyat iyi telefon On Numara yaza kadar kullanıp sonra satmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu iki haftadır kullanıyorum. Tek kelime ile harika olmuş. Redmi note 2 de içimde kalan herşey bu telefonda olmuş.

Kasa kalitesi parmak izi ekran okuyucu bu fiyata çok güzel olmuş. Note 2 den sonra meizu mx5 kullandım, bu telefon gelince mx5 e güle güle dedim. Kamera haricinde note 3 bence daha iyi.

En çok sevdiğim durum ise bataryası oldu. Tüm gün 3g çift hat whatsapp, 2 mail hesabı surekli senkronizasyon, telefon gorusmesi ve internet kullanımı hatta İstanbul trafiğinde televizyon izlemeyi katarsak ben eve getirise öpüp basıma koyarım derken yatarken bile hala %20 lerde batarya olunca daha ne isteyeyim dedim.

Eşime de gold aldım o hele üc gün kullanıyor (nasıl beceriyor anlamıyorum)

Kısacası harika olmuş kesinlikle tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alinaspetronas -- 29 Aralık 2015; 22:21:07 >
  • Ben de rica edebilir miyim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Falkee27 kullanıcısına yanıt
    cihaz on numara bence note4ten eksiği kamera ve kalem onun dışında eksik olduğunu zannetmiyorum, kamera iş görür mü derseniz note4ten sonra epey bir dandik hissi vereyim anlayın siz
  • Arkadaslar benimde bir problemim var. malum kamerada ön izleme türkçe dil seçeneğinde sorunlu.fakat ben galeride video izlemeye bastıgımda video oynatılamıyor hatası alıyorum. mx player kurdum onda çalışıyor ama galeriden açmıyor. varmı yardımcı olacak?
  • otnemem O kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler

• harvardharvey kullanıcısına yanıt
    Yolladım
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.