Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme 3-4 gün sonra otadan veriliyormuş. Ben full paketi indirip yükselttim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • basarkuleli B kullanıcısına yanıt
    Bana da güncelleme gelmedi hocam yalnız değilsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenkay hocam Ekremce hocam teşekkürler ilk ota heyecanı işte kilidi kaldırdıktan sonra :) hala birşeyler aksayacak kaygısı var
  • merhaba;

ilk sayfadaki ana konuda twrp yüklemede aşağıdaki hata mevcut yadosya adı değiştirilmeyecek yada komut düzeltilecek ilgili değişikliği yaparmısınız

5. Bilgisayar üstünden C:\Program Files (x86)\Xiaomi\MiPhone\Google\Android yoluna gidin.
    6. İndirdiğiniz recovery dosyasını buraya kopyalayın, ardından ismini Recovery olarak değiştirin.
    5. Ardından klasörde Shift tuşuna basılı tutarak sağ tıklayın, ardından "Komut penceresini burada aç" seçeneğine tıklayın.
    6. Gelen CMD penceresine şu kodu yapıştırın. "fastboot flash recovery twrp.img"

• umutdu U kullanıcısına yanıt
    Gözemden kaçmış, gerekli düzenlemeleri yaptım. Geri bildirim için teşekkürler
  • ben teşekkür ederim bir faydam olduysa ne mutlu bana

• Arkadaşlar FluxyOn V2 romu deneyen varmıydı?
    ben yükleme yapıp telefonu açınca en baştaki klavye seçim ekranından sonra hata alıyorum ayarlar uygulaması durduruldu diye.
  • Sfa61 kullanıcısına yanıt
    Ben denedim 5 dk sonra eski roma döndüm. Neye girsem program durduruldu hatası veriyordu yüklemeyin derim.

• başka bi rom deneyeyim madem..
  • Sfa61 kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşlar uygulamalar durduruldu hatası veriyor. Denemediğimi akşam deneyip durumu paylaşacağımı söylemiştim. Dil Türkçeye dönünce sıkıntı yapıyor..
  • Yeni çıkan versiyondan öncesi 7.1.8 miydi? Haftalık güncelleme alan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cihazla ilgili şöyle bir sorun yaşıyorum. QCY QY8 bluetooth kulaklığı satın aldım. Telefonda niyeyse müzik dinlerken ara ara, bazen sık sık takılma oluyor. İki farklı Samsung ve Asus telefonda denediğimde ise sorun yok. Yazılım da değiştirdim, geliştirici sürümüne geçtim ama yine aynı sorun. Neden kaynaklanabilir acaba?

http://en.miui.com/thread-225936-1-1.html
    http://en.miui.com/thread-50604-1-1.html

@Cenkay KESER hocam yukarıda attığım linklerde galiba benimle benzer sorunlardan bahsedilmiş. Size zahmet olmazsa, geliştiricilere bu durumu iletebilir misiniz? 2014 yılından beri olan bir sorun anladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembe7 -- 27 Şubat 2016; 1:06:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• son sürüm haftalık güncelleme alan romun linkini atabilir misiniz arkadaşlar. yanlış rom kurmuşum ben düzelteyim =/
  • ..................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ancora -- 27 Şubat 2016; 13:46:53 >
  • ancora kullanıcısına yanıt
    Sarj aleti bozulmuş olabilir başka şarj aleti deneyin

Veya şarj soketinde sorun olabilir orijinal kablosu çok sert kancalardan dolayı

• TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda var hocam

• Arkadaşlar herkese merhaba bootloder kilidi kapalı telefona sp flash ile rom atmaya çalışıyorum herseyi harfiyen yapıyorum ama yükleme aşaması bir turlu başlamiyor bunun sebebi ne olabilir bilen varmi??

• ibrahimdnzz İ kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar telefonu taniyormu. Ayni sıkıntıyı bende yaşamıştım driverlari kurdum problem çözüldü

• metldlkl kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar görüyor diriverlarda problem yok büyük ihtimal

• kilit için smste geldi loxar rom var ne yaparsam yapayım yüzde 50de hata veriyor kodugumun cihazı. illa çin sürümümü yükleyecegiz? imeide orjinal hali.
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.