Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonu almayı düşünüyorum.bootloader kilidi için başvuru dan sonra sıkıntı çıkmasın 4 aylık cihaz almayalım. Öneri rom var mı veya bi bug ı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çin stable sürümde bootloader açamadım. yüzde 50 de kalıyor. loxarda da yüzde 50 de kalmıştı. haftalık güncelleme gelen sürümünü "Developer" yüklesemeli miyim acaba. not: yer bulma açık
  • Arkadaşlar FluxyOn V2 romu çıktı bilginiz olsun.

Özellikler ;
    Miui 7.1 - 7.1.8.0 Kararlı sürüm tabanlı
    ClearMotion (Videoları 60Fps hızında akıcı bir biçimde oynatır, Mediatek çipseti özelliği olup stok romlarda aktif değildir. Özellikle yüksek tanımlı videolarda inanılmaz bir fark yaratıyor)
    Xposed Desteği
    Root
    Son sürüm Google Apps
    Dolby Atmos/ClearAudio+ ses desteği
    Türkçe Dil
    Batarya iyileştirmeleri
    No Bloatware(Çin bölgesi uygulama ve özellikleri yok)
    v.s.

Denemek isteyen olursa buradan (875 mb.) indirebilir. (Sp Flash Tool/Kilitli bootloader cihazlar için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 26 Şubat 2016; 9:56:10 >
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    Bu saydığınız özellikler loxar ve sphinxe arti olarakmi?
    incelemelerini ve yorumlarını bekliyoruz üstad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metldlkl -- 26 Şubat 2016; 10:32:13 >
  • metldlkl kullanıcısına yanıt
    Loxar/SphinX ve Stok romlarda bu özellikler aktif değil manuel teker teker yapmak zorundasınız. Misal bu romların kamerasında "Tilt Shift, Otomatik HDR" gibi özellikler bile kapalı olarak geliyor.

Bu arada romu henüz denemedim, şu an indiriyorum, kullanıcı yorumları olumlu. Deneyip göreceğim artık. Daha sonra daha sağlıklı bilgiler verebilirim.
  • pumpingiron P kullanıcısına yanıt
    Botloader kilidi developer sürümde açılıyor
    İlk sayfada anlatımı var

• pumpingiron P kullanıcısına yanıt
    gerek yok sphinx ile açtım ben

• 6.2.25 surumu çıkmış. Xiaomi.EU romunu guncelleyebilirsiniz. Ayarlar komple türkçe olmuş, kilit ekranındaki büyük yazılar düzeltilmiş. Daha iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Ota olarak gelmemiş sanırım henüz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    7.1.8'de turkceden kaynakli sorunlar vardı. Gelen SMS'i okuyamama, bir de meşhur kamera-galeri geçiş sorunu. Yukleyince bu sorunlar çözülmüş mü yazar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 26 Şubat 2016; 11:44:30 >
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Evet kamera/galeri geçiş problemi hep var birde Mediatek'e özel bir kod hatası var tüm (Stok diller haricinde) Miui sürümlerinde çekilen fotoğraflar galeri ana ekranında gözükmüyor.. (Gerçi Mi-Cloud fotoğraflar aktif edilince o kısma atıyor yüklenmiş fotoğraflar)

Turkcell ve diğer bug'lara yükleyince kontrol edip cevap veririm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 26 Şubat 2016; 11:51:09 >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yok diyor ota üzerinden ?

pm aticaktim atamiyoruz.

son gorusleriniz nelerdir?

parmak izi iyi calisiyormu?
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajımda yazdığım gibi henüz denemedim, akşam yükleyip test edip +/-'lerini yazarım.
    tesekkurler.
    Vayy üstad hayırlı olsun telefonu değiştirmişsin.ama keşke yine bir ayrıntılı inceleme yazsaydın sadece destek vermek yerine.
    bende bu ara arayıştayım.honor 6 bekledim gelmedi tr'ye meizu metal düşünüyordum ama miui hastası olduğum için bu telefona aklım gidiyor.ne dersin alıp iki yıl kullanabilir miyim?

İyi günler.bende geliştirici sürüm 6.1.21 var,bu verdiğin romu nasıl yükleyeceğim.

• ota ile yükleyen var mı 6.2.25 xiaomi.eu update i bende mi sorun var (boatloader açık , 6.2.18 yuklu)
  • edit çift mesaj oldu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarkuleli -- 26 Şubat 2016; 13:37:52 >
  • Bende iki haftadır kullanıyorum bu nedenle tam olarak yorum yapamıyorum ama şu ana kadar bir eksiğini görmedim. Beni kamerası pek tatmin etmedi sadece, iPhone 6'nın yeteneklerinden sonra çok vasat kaldı ama sonuçta segmenti belli Note 3'ün (Redmi Note 2'nin kamerası enteresan biçimde çok daha iyiydi ama).Aslında kafamda farklı modeller vardı benim de fakat arayüzleri çok kullanışsız geliyor bana. LG G4 aldım iki hafta kullandım geri verdim, onunda tek beğendiğim tarafı kamerası oldu..
    Ayrıntılı inceleme yapmaya vaktim yok eskisi gibi, zaten konuda ve farklı sitelerde var pek çok inceleme Note 3 için..

Konunun ilk sayfasında anlatılan SP Flash Tool ile kolaylıkla yapabilirsiniz..@Viper_Sensation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 26 Şubat 2016; 13:51:20 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.