Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, redmi note 3 bootlader kilidi açmak için 20 gün kadar önce ilgili formu doldurdup smsle onaylatmıştım dün, kilidinizi açabilirsiniz onayı geldi, netekim MiFlashUnlock proğramını çalıştırıp miui şifrelerini girdiğimde, beni ilk baştaki işlemlere tekrar müracaat formuna yönlendiriyor kilit açılım kısmına bir türlü geçemedim onlarca kez değişik saat dilimlerinde denesemde sonuç alamadım, bu sorun illaki sizlerdende yaşayan vardır nasıl çözebilirim , bir fikir verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffkrl -- 24 Şubat 2016; 17:39:12 >

• Mi5 tanitildi bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffkrl

Selamlar arkadaşlar, redmi note 3 bootlader kilidi açmak için 20 gün kadar önce ilgili formu doldurdup smsle onaylatmıştım dün, kilidinizi açabilirsiniz onayı geldi, netekim MiFlashUnlock proğramını çalıştırıp miui şifrelerini girdiğimde, beni ilk baştaki işlemlere tekrar müracaat formuna yönlendiriyor kilit açılım kısmına bir türlü geçemedim onlarca kez değişik saat dilimlerinde denesemde sonuç alamadım, bu sorun illaki sizlerdende yaşayan vardır nasıl çözebilirim , bir fikir verirseniz sevinirim.

geçmiş olsun hocam aynısı başıma geldi tekrar talepte bulundum geçen gün yoladılar onay mesajını denedim oldu.bi daha baştan talep edeceksin kısaca

• quote:

Orijinalden alıntı: gaskiney

quote:

Orijinalden alıntı: fevzizafer

xiaomi.eu stabil 7.1.8 ROM kullanan arkadaşlar, mesaj geldiğinde mesaj listesinde görülüyor ancak okumak istediğimde, "Ne yazık ki, mesajlaşma durdu" uyarısı veriyor. Aynı durumu yaşayan veya çözüm bilen var mı?

Not: Paylaşımın için teşekkürler.

Türkçe ile ilgili bir sorun. Dili ingilizce yapınca düzeliyor.

google sms uygulaması olan messenger ı yükeldim ben sorunu öyle atlattım.
  • TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    Birdaha baştan talep yollamaya defalarca çalıştım ama bu kez doğrulama sms i göndermediklerinden kabul edilmiyor, çakıldım kaldım, çakma romlardan bıktım bir an önce eu romlara geçmem lazım..
  • Kamera galeri geçiş problemi yaşayanlar şu yöntemi deneyin kesin çözümü bu.
    Öncelikle alternatif bir galeri uygulaması indirin tavsiyem QuickPic
    Cihaz rootlu olmalı.
    Titanium Backup uygulamasını indirin ve gerekli root izinlerini verin.
    Titanium Backup da Üst sekmeden Menü > Toplu İşlemler > Biraz alt tarafta Dondur / Çöz Bölümünde Tüm kullanıcı ve sistem uygulamalarını dondur > Burada dikkatli olun sistem çalışmasını engelleyecek bir uygulama dondurmayın tavsiyem seçimi ters çevire basın sadece galeri uygulamasını tik işaretiyle işaretleyin ve yukarıdan yeşil onay tikine basın.
    Uygulamadan çıkıp kameraya girin bir fotoğraf çekin ve alttaki baloncuğa tıklayın size hangi galeri uygulamasını kullanmak istediğinizi soracak alttaki tiki işaretleyin alternatif indirdiğiniz galeri uygulamasını seçin.
    Hepsi bu kadar. Kamera galeri probleminiz bitmiştir geçmiş olsun :)

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadar işleme gerek yok google kamera veya başka bir kamera uygulaması yükleyin sorun çözülüyor

Ben MX camera kullanıyorum sorun yok

• Sa arkadaşlar üstadlar ben aliexpressten şu linkteki ürünü isveçte akrabamın adresine göndersem o gelirken getirse ve pasaportuna kaydettirse bana maliyeti 800tl civarı oluyor
    Dhl kargo ile alırsam 77tl kargo ücreti var yoksa singapur post ile ücretsiz

Orijinal Xiaomi Redmi Not 3 Başbakan FDD Cep Telefonu MTK6795 Helio X10 Octa Çekirdek 5.5" 1920X1080 P 3G RAM 32G ROM 13MP Parmak Izi

http://s.aliexpress.com/ymamu2um

Sizce değer mi bu telefon için şarj süresi çok kısaymış sadece kötü yönleri bunlar sanıyorum

Başka önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Hocam bu kadar işleme gerek yok google kamera veya başka bir kamera uygulaması yükleyin sorun çözülüyor

Ben MX camera kullanıyorum sorun yok

Bende camera zoom fx ve cameringo indirmiştim ama çekimde takılmalar oluyordu kendi stock kamera uygulaması daha seri çekim yapıyor o yüzden bu şekilde kullanmak isteyenlere bi rehber olsun diye yazdım :)
  • slm arkadaşlar telefonum da loxar rom var orjinal roma dönmek istiyorum ama önce uygulamaları yedeklemek istiyorum orjinal roma bootloader kilidini açmak için dönücem ama sorunum şu titanium backup da uygulamaları yedekleyemiyor telefonda 18 gb boş yer var ama yeterli alan yok uyarısı veriyor nedendir
  • aLastis kullanıcısına yanıt
    telefonun kendi backup uygulamasını kullan hocam sonra o yedeği pcye at yen iromu kurduktan sonra geri alır kurarsın hiç bi veri kaybetmezsin ben öyle yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLastis

slm arkadaşlar telefonum da loxar rom var orjinal roma dönmek istiyorum ama önce uygulamaları yedeklemek istiyorum orjinal roma bootloader kilidini açmak için dönücem ama sorunum şu titanium backup da uygulamaları yedekleyemiyor telefonda 18 gb boş yer var ama yeterli alan yok uyarısı veriyor nedendir

Titanium Backup son sürümlerde bu hatayı vermeye başladı. Çözümü şuan için bulamadım ben. Ama yedeklemek için buna ihtiyacınız yok. Mi Cloud hesbınıza giriş yapıp herşeyi buluta yedekleyebilirsiniz. Sonra otomatik geri yüklüyor cihaz.
    Veya Ayarlar > Gelişmiş Ayarlar > Yerel Yedekler > Yedek Al bölümünden herşeyi seçip full yedekleme yapabilirsiniz.
    Sonrasında cihazı pc ye bağlayın ve MIUI > Backup > Allbackup klasörünün içerisindeki bugüne ait tarihin yazdığı klasörü aynen pcnize kopyalayın.
    Yeni rom attıktan sonra tekrar telefonu pc ye bağlayın ve aynı dosya dizinine kopyaladığınız dosyayı yapıştırın.
    Tekrar yedekleme ve geri yükleme konumuna gidip yedek dosyanızı seçin ve işlemi onaylayın.
    5-6 dk içerisinde herşey eskisine dönecektir.

Arkadaşlar bu linkteki ürünün feedback'lerinde yığınla Türk'ün mesajı var. Hatta bazı arkadaşlar mesajların sonuna DH yazmış. Bu kişiden alınca gümrük sorunu olmuyor mu ? Nasıl geçiyor acaba gümrükten çok kuşkuda kaldım şuanda. Bu satıcıdan alışveriş yapan varsa detaylarını öğrenmek isterim. Satıcıya fatih bey falan diye hitap etmişler, bir türk mü bu neler oluyor orada hiç anlayamadım da :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 25 Şubat 2016; 22:01:26 >
  • arkadaşlar bu bootlock açılınca cihazda cihazı bul yada yerimi bul çalışmıyormuş deneyen varmı ?
    ona göre kararvericem açıp açmamak için
  • Haftalık güncelleme alan sürümde
    Parmak izi sensor u bazen çalışmıyor
    Ekran kalitesi düşük gibi shipinx de daha canlıydı sanki

Bazı yerler İngilizce onları ilettiginizi belirtmiştiniz

Bunları da iletirseniz güncelleme ile düzeltirlerse iyi olur

• usta0037 kullanıcısına yanıt
    Cihazı bul çalışıyormu denemedim bence kilidi açmayın haftalık güncelleme alan ROM yüklü shipinx kadar iyi değil bazı sorunları var

Resmi roma yakındır güncelleme alıyor diye yükledim ama hikâye
    İlerleyen günlerde ne olur bilemem tabi güncelleme ile sorunlar giderilirse iyi bir ROM ortaya çıkar ama şuan için haftalık güncelleme alan ROM bir shipinx v2b değil

• usta0037 kullanıcısına yanıt
    Yerimi herkes öğrenecek ama . Çalışıyor arkadaşım.

Bu mesaja eklenen görseller:

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevzizafer -- 25 Şubat 2016; 9:57:41 >

• fevzizafer kullanıcısına yanıt
    Redmi note 3 kullanicilari olarak Öğle yemeğinde ordayiz köfte yemeğe geliyoruz

• Sphinx vs xiaomi.eu ROM konusunda aynı görüşleri paylaşıyorum. Ancak biraz daha süreye ihtiyaçları var gibi. Sphinx te şarj süresi ve görüntü kalitesi daha iyi gibiydi(şahsi yorumum). Ama ROM hakkında tam yorum yapabilmek için bence en az 1 hafta kullanılmalı.

NOT: Köfte için ne zaman isterseniz beklerim.
  • Bende parmak izi sorunsuz, İngilizce olan yerleri bildirdim, bu hafta ayarlar kısmı tamamen çevirilerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.