Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüklemelisiniz bence...
    Yukarıda yazdıklarım sorunn teşkil etmeyecekse deneyin...
    En azından telefonda farklı romuda görmüş olursunuz...
    Şarj mıuı romdan iyi olduğu kesin ama ne kadar fark var şuanlık erken söylemem için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aosp romun kamerasını ben beğenmedim....
    Marketten cameramx uygulamasını yükledim...
    Gayet şık ve güzel...
    Mıuı romda da çalışacağını tahmin ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Beyin

quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Bu 4g muhabbetinden sonra çıkmış olabilir yalnız. Son 10 yıl vs olarak bakmamak lazım. Yeterki banlanmak istensin. Ayrıca bunu sistemin başında oturan adam gümrük misali bu imei çok şüpheli diyerek kafasına göre banladığını düşünmüyorum. Bu banlananlar ortak bir şey yapıyolar ya da yeni yeni hayata geçiriyorlar. Takip etmek lazım bu olayı. Ona göre 4g de bizim imei ler yanmasın.

Dediğiniz gibi birşey olsa toplu kıyım olur ve forumlar bu konularla dolup taşar, kısacası böyle bir durum olursa anında farkedilir şimdilik şehir efsanesi...

O kadar fake imei atılan cihaz var mıdır yahu :/ özellikle 3g olmayan cihazların imeisi.
  • Ben 2 yıldır htc m8 i eski 3g siz telefonun imei si ile kullanıyorum. Sorun olacağını sanmam. 4g gelse de fark etmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 48 günün ardından telefona sağ sağlım kavuştum sonunda ilk gözlenimlere göre beklediğimden daha üstün çıktı şarjın bitmesini bekliyorum yeniden şarj edip rom imei vs işine o zaman girecem
    imei konusunda şöyle bir bilgi vereyim 3g modem ithal edilmiş gibi gösterip içi boş modemler alınmış ve kayıt altına alınan imeilerde çakma telefonlara atılıp bir çok telefon satılmıştır hatırlarsanız bir ara tv ye bile çıktı
    3g modemden imei oluyorsa düz telefonlardanda imei olur yani çok çakma tel kullanan kişi gördüm hiç sorun yaşamadılar bende bir zamanlar samsung omnia 2 kullanmştım raks imeisi ile hiç bir problem yaşamadım telefon şu anda hala çalışıyor ve kullanılıyor
  • Bu telefon Turkiyeye ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?

• Telefon %100 şarj olduktan kısa bir süre sonra kendini resetliyor/kapatıyor bu sorunu yaşayan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

Bu telefon Turkiyeye ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?

Pek Spesifik bir bilgi yok hocam, bir ara geleceğiz falan dediler ama bence bir süre daha bekleyeceğiz. Özellikle iki sim yuvasıda aynı imei olan ürünler üreten bu tür firmalar için BTK düzenleme getirmeden durum zorlaşır bence.
  • Beyler eski surume dönmeye çalışıyorum.Hangisine geçmeye calissam sim kart yok veya sim hatası alıyorum.Ne yapmalıyim? Bu sürümleri daha önce kullandığında hiçbir sorun yasamiyodum.Yeni surumden eski surume dönmeye çalınırken böyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iresco -- 12 Ekim 2015; 23:29:22 >
  • Boşuna beklemeyin hocam gelmeyecek. Aynen @long live hocamın dediği gibi tek imei çift sim biizm kurallara ters. Imei kayıt gibi bir kısıtlama varken bu durum hiçbir zaman değiştirilecek gibi durmuyor.
  • Arkadaşlar telefonda gicirdama sorunu yaşayan arkadaşlar varsa 5 lirayı alıp ikiye katlasin kapağın arkasına koysun arasına yanı hiçbir gicirdama kalmıyor deneyin :D

• Kil-Jaeden kullanıcısına yanıt
    20 liram var onla olurmu?

• Newells kullanıcısına yanıt
    Abi denedim olmuyor 5 lira sadece
  • Kil-Jaeden kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk66

Arkadaşlar sizce Xiaomi Mi4C 32 gb mı, meizu mx4 veya mx5 32 gb mı? performans stabilite hız sağlamlık kalite uzun ömürlülük yönünden.. oyunlarla işim olmaz.

Hocam meizu dansa xiaomi daha iyidir stabilite ve hız yönünden falan ama mi4c benim aklımda soru işareti oldu çıktığı zamandan beri sonuçta ara model mi5 çok daha iyi özelliklere sahip olacak mi4 un ara modellerine falan göre Samsung un s3 mini s4 minisi gibi düşünmek lazm mi4c yi boyut olarak ve özellikler bakımından iyi cihaz ama ne kadar güncelleme alır diye düşünmek lazm.Türkiye de kullanıcısı az olan bir telefonu alırsanız bunun türkçe çevirisinde falan kimse uğraşmazsa pişman olursunuz bu yüzden ya meizuya yönelin ya da mi5 i bekleyin derim illa simdi alaym derseniz mi4 3gb/32 GB iyidir para olarak da mi4c den fazla bi farkı yoktur

• Başkan o siyah yapışkanın üstüne gelmesin para. Daha geç soğur cihaz. Yanlış anlamadıysam o parça ısıyı dağıtması için konmuş.

@ozkan1979

Xiaomi'nin el atması gereken güzel yerler var aslında ama nedense yapmıyor. Mesela powerbank ve miband'ını kapladığı o aliminyum ile güzel bir kasa yapsa yok satar alet hemde çok güzel soğur ama yapmamayı tercihe diyor. Halbuki 10 dolara 10000 mah pil satıyor. o pilde harcanan miktarın %75 %50 si bile yeter güzel bir arkakapak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 13 Ekim 2015; 12:22:08 >
  • Pilde varmı bir gelişme arkadaşlar,

Su an ömrü iphone 5s gibi, beklentiyi karşılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 13 Ekim 2015; 15:57:30 >
  • formalist kullanıcısına yanıt
    Sanki 5.10.8 de buraz iyi olmustu. Bi kac kisi daha boyle soyledi. Suan aosp deyim. Geri donus yapacagim miui ye. 1 hafta falan kullanip tekrar konuya yazarim sarj surelerini.

• fantezide son noktadayım beyler bildigimiz usb şeklindeki vınn modemler var ya. onun imeisini çaktım düz mantıkla. gayet sağlıklı çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.