Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

@Fenman
    https://tr.aliexpress.com/store/product/Original-NOHON-Battery-BM45-For-Xiaomi-RedMi-Hongmi-Note2-Red-Rice-Note-2-3060mAh-High-Capacity/918987_32625915010.html

@barudi18

Yorumlarını bekliyoruz. Ekran süresi önemli :)

Ürünün Türkiye'ye satışı yok ki.

Sekme kilitli duruyordu bende alacağım için, bakmadan yapıştırdım

Şunda sıkıntı yok görünüyor

https://tr.aliexpress.com/store/product/NOHON-BM45-Original-Battery-For-Xiaomi-Redmi-HongMi-Note-2-Note2-BM45-3060mAh-Replacement-Mobile-Phone/2336295_32746761181.html?spm=a2g10.12010612.0.0.c844717bfsGOo

• e-rose kullanıcısına yanıt
    Hocam, o satıcının Çin, İspanya ve Rusya olarak farklı depoları var görünüyor. Fakat Çin seçilemiyor. Muhtemelen stok bitmiş. İspanya ve Rusya'dan da buraya gönderim yapmıyor. Yani "hiç göndermiyor" değil; "şu anda göndermiyor" durumu var.

Nohon BM45 güzel pil. Ben de ondan aldım ve kullanıyorum. Şurada en ucuz fiyata satılıyor; üstelik de satıcısı Nohon:

https://tr.aliexpress.com/store/product/Original-NOHON-Battery-BM45-For-Xiaomi-Redmi-Note-2-II-Note2-NoteII-3060mAh-Mobile-Phone-Accumulator/2073019_32829327489.html?spm=a2g10.12010612.0.0.2fded46ftCCVzq

• Fenman kullanıcısına yanıt
    Hocam sipariş geçtim bu ne demek oluyor. Kargob takip numarası ayrı mi?
    sipariş numarası var. 12 gün var sayaç olarak. Yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 26 Eylül 2017; 0:45:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    Hocam, satıcının 12 gün içinde kargoya vermesi bekleniyor. 12 gün içinde vermezse otomatik olarak iptal edilecek. Merak etmeyin; öyle bir durum çok nadiren olur. Takip numarasını da kargoya verildikten sonra siparişin içinden görebileceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 26 Eylül 2017; 1:28:5 >
  • Fenman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Miui 9 yükleyen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Birkaç hafta önce uzun zamandan sonra telefona büyük bir güncelleme gelince hemen yükledim. Meğer MIUI 9'un betasıymış. Bazı sorunları vardı (tuş fonksiyonlarını değiştirmeyi yapamamak gibi). Bir hafta sonra küçük bir güncelleme geldi; tuş fonksiyonlarını değiştirme ayarı düzeldi. Genel olarak görebildiğim değişiklikler: SMS'lerin gün gün gösterilmesi; Wi-fi, 3G simgelerine küçük bir animasyon gelmesi. Bir de RAM kullanımının artması bana olumsuz göründü ama akıcılıkta sorun bulunmadığı için faydasının da olabileceğini tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 26 Eylül 2017; 19:11:11 >
  • Slm arkadaşlar. Telefonumda 3g 4g problemi var. Hangisini seçersem seçeyim bağlantım aşırı yavaş. Playstoredan 10-15 kb ile indirme yapıyor. 3-4 aydır Eşim kullanıyor. Çok sık internet kullanmıyordu. Önemsemedik vodafone dan dolayıdır diye. Sorun nedir çözümü nedir ? 8.1.2.0 yüklü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miremiran M kullanıcısına yanıt
    Tel yeni sanırım, indirmede kısıtlama vardı onu ayarlardan açıp deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Tel yeni sanırım, indirmede kısıtlama vardı onu ayarlardan açıp deneyin.

Telefon yeni değil 2 yıla yaklaştı.

Hepmi boyle kullandınız ,wifi ve 3g de durum nasıl ? dediğim gibi kısıtlamayı kaldırın ondan yapıyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 8 Ekim 2017; 13:24:29 >
  • quote:

Hepmi boyle kullandınız ,wifi ve 3g de durum nasıl ? dediğim gibi kısıtlamayı kaldırın ondan yapıyordur

3-4 aydır hep böyle. 3g ya da lte farketmiyor. Wifi yok test edemiyorum. Ayrıca ayarlardan kısıtlama gibi bir bölüm bulamadım.

Guvenlik kısmında pardon, yesil ikon,ordan data kullanımı var ust sıra ortadaki ikon ordan gerekli ayarı yapın kısıtları kaldırın.
  • quote:

Guvenlik kısmında pardon, yesil ikon,ordan data kullanımı var ust sıra ortadaki ikon ordan gerekli ayarı yapın kısıtları kaldırın.

Veri kullanımını kısıtla bölümüne girdim mobil ve wifi şeklinde sıralama var ve hepsinde tik işareti var. Tarayıcıya hem kısıtlama hem de kısıtlama olmadan giriş yaptım ve hala yavaş.

Kapatıp ac teli, kısıtlar olmasın tıksız olsun hepsi sonra teli kapa ac.Yine dene netin hızlı ise sorun olmaması lazım
  • quote:

Kapatıp ac teli, kısıtlar olmasın tıksız olsun hepsi sonra teli kapa ac.Yine dene netin hızlı ise sorun olmaması lazım

İlgine tşkler. Denedim hala yavaş. Hem tarayıcıda hem de playstore ya da youtube da

Elinden gelirse bu romu kur oyle dene yazılım sorunu yoksa eğer normal çalışmalıydı,siz farkında olmadan yere düşmüş olabilir cihaz
    https://androidfilehost.com/?fid=673368273298971325
  • 27 inde sipariş verdim. Uçağa 28 yüklendi yazıyor 18 gündür orada ne ucakmis gelmiyor. Normal mi? Kaybolduysa param iade edilir mi?

• @barudi18

Memnun musunuz 8.5.1.0 dan ? ekran süresinde iyileşme var mı ? kaç saat alıyorsunuz ? herhangi bug var mı güzünüze çarpan ?

@34sem

kaybolma ihtimalinde pek tabi dispute açıp parasını iade alabilirsiniz fakat genelde gelir :) ptt bu belli olmuyor sağı solu.

Takip numarasını kapatmanıza gerek yok bu arada, paylaşın bizde bakalım :)
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.