Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Redmi Note 2 deki yazılım soruları hala devam ediyor mu? Galeri ön izleme vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o sorunlar sadece bu tele ait değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    Bence xiaomiden mi serisi hariç telefon alınmaz, bi hata edip redmi note2 aldım pişmanım.

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Redmi Note 2 den vazgeçeli birkaç gün oldu. Meizu U20 yi araştırıyorum. Ama kimseden yorum gelmiyor. Bu telefon hakkında ilginiz var mı?

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Redmi Note 2 den vazgeçeli birkaç gün oldu. Meizu U20 yi araştırıyorum. Ama kimseden yorum gelmiyor. Bu telefon hakkında bilginiz var mı?

• Arkadaşlar cihazı yeni aldim tenosadan. İntertnette note 2 kılıf pek göremedim. Note 3 veya 4 kılıf aksak uyar mi?

Görüntülü görüşmek için ne işlem yapmalıyım. Çekim barının yanında 3g yazıyor. Hat bimcell.

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 19 Eylül 2017; 3:15:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

Arkadaşlar cihazı yeni aldim tenosadan. İntertnette note 2 kılıf pek göremedim. Note 3 veya 4 kılıf aksak uyar mi?

Görüntülü görüşmek için ne işlem yapmalıyım. Çekim barının yanında 3g yazıyor. Hat bimcell.

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

Uymaz.

Görüntülü konuşma desteği yok. WhatsApp tan olur ancak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar telefonun power tuşuna basıp açmaya çalıştıgımda kırmızı dokunmatik tuşların ışığı yanıyor ekran gelmiyor bu sorunu yasayan var mı
  • Arkadaş kılıf bulamıyorum bulduğum adam 30 lira çekiyor maliyeti 25 kuruş bile değil. Yarin Eminönü'e gideceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaş kılıf bulamıyorum bulduğum adam 30 lira çekiyor maliyeti 25 kuruş bile değil. Yarin Eminönü'e gideceğim.

Aliexpress ten alıyorum ben.

• e-rose kullanıcısına yanıt
    30 - 50 gün kargo yazıyor. Eminönü ne bir bakayım olmadı dedidigin gibi hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

30 - 50 gün kargo yazıyor. Eminönü ne bir bakayım olmadı dedidigin gibi hocam.

Aciliyeti olanlara uymayabilir ama bana en geç 20 günde geliyor.
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç Eminönü'nde aramayın bence. Çok zor kılıf bulursunuz; bulsanız bile birkaç farklı çeşitten fazlasını bulmanız imkansıza yakın. Çünkü çok fazla talep gelen bir marka ve model olmadığından toptancılar için cazip ve getirtmeye değecek ürünler değil. Bence en temizi Aliexpress'ten almanız. Çin Postasıyla takipli alırsanız 15 günde (bazen 8-10 günde bile gelebiliyor) elinize geçer. Tabii birkaç dolarlık kılıf için takipli postayı ücretsiz vermezler ama aynı satıcıdan birkaç farklı kılıf seçip en az 7-8 dolarlık sipariş yapabilirseniz satıcıya mesaj atıp (baştan ödeme yapmayın sakın) "Şunları şunları alacağım. Şu kadar dolar tutuyor. Ücretsiz olarak takipli Çin Postasıyla gönderir misin? Kabul edersen hemen ödeme yaparım" deyin. Bu tip teklifleri kabul edebiliyor satıcılar (tabii alışveriş tutarınız ne kadar yükselirse kabul edilme ihtimali de o kadar artar). Diyelim ki kabul edilmedi; o zaman da 3-4 tane kılıfı tek seferde aldığınız için 1-2 dolarlık takipli posta farkını ödersiniz ve o farkı vermek çok da dokunmaz. Tabii "Bana çok fazla kılıf lazım değil. En fazla iki tane alacağım" deseniz bile satıcının dükkanından annenizin, kardeşinizin, arkadaşınızın vs. kullandığı telefonlar için de birkaç tane kılıf seçip siparişi en az 7-8 dolara tamamlayabilirsiniz. Yani bu tip çözümler varken sağda solda aramak için debelenmenize hiç değmez.

• Fenman kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu sipariş vereceğim hic buradan almadim. Kargo Talipli. Parayı sonradan ödeme yapabiliyor muyuz?

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/661638/e9b110ad-1f9a-4bfb-a05d-3 Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦f912650c1c0.png[/simage] Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

• Nohon bataryayı nereden alabilirim
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam, "sonradan ödeme" gibi bir uygulama yok Aliexpress'te (daha doğrusu yerli yabancı hiçbir sitede öyle bir şey yok). Benim size "baştan ödeme yapmayın" demem, pazarlık öncesi içindi. Yani ödeme yaptıktan sonra satıcı ücretsiz takipli gönderme talebinizi pek iplemezdi. Şu anda almayı düşündüğünüz üründe böyle bir sorun yok; zaten 7 doları geçen bir ücreti olduğu için ekstra ücret almadan takipli Çin postasıyla gönderiyor o satıcı. Ödeme yapıp bu ürünü alın; yola çıktıktan sonra 10-15 günde elinize geçer. Zaten takip kodundan hareketlerini de izlersiniz. Takipli gelen bir paketin ulaşmama ihtimali yok denilecek kadar azdır. Üstelik o çok az olan ihtimal geçekleşir ve gelmezse, takip koduyla bu durumu kanıtlayıp paranızı aynen geri alırsınız.
  • Yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar 8.5.1.0 karalı 428m şimdi yüklüyorum
  • @Fenman
    https://tr.aliexpress.com/store/product/Original-NOHON-Battery-BM45-For-Xiaomi-RedMi-Hongmi-Note2-Red-Rice-Note-2-3060mAh-High-Capacity/918987_32625915010.html

@barudi18

Yorumlarını bekliyoruz. Ekran süresi önemli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 25 Eylül 2017; 16:7:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

@Fenman
    https://tr.aliexpress.com/store/product/Original-NOHON-Battery-BM45-For-Xiaomi-RedMi-Hongmi-Note2-Red-Rice-Note-2-3060mAh-High-Capacity/918987_32625915010.html

@barudi18

Yorumlarını bekliyoruz. Ekran süresi önemli :)

Ürünün Türkiye'ye satışı yok ki.

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.