Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madmax59

Note 2 yi 650 ye almıştım mi maxı 900

Redmi note 2 yi 700 e almıştım trden, mi maxı çinden getirttim 600 tlye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo01470 N kullanıcısına yanıt
    hocam çinden nasıl getirtiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şuan aliexpress de kampanya var
    yeni üye olanlara 10 dolar üzeri 3 dolar indirim kuponu veriyor.

ben az önce 9.73 dolara pil aldım :)

https://tr.aliexpress.com/item/Original-NOHON-Battery-BM45-For-Xiaomi-RedMi-Hongmi-Note2-Red-Rice-Note-2-3060mAh-High-Capacity/32625915010.html?spm=2114.13010608.0.0.WLkaSx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

hocam çinden nasıl getirtiniz

Siparişi almanyadaki bir akrabaya yaptım sonra gelirken almanyadan kendi üzerinde getirdi, direk gelmedi yani..

• Migros'da kampanya var. Çin'deki fiyatı kadar ucuz değil ama en azından garantili.

https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/58831177-62404-xiaomi-redmi-note2-16gb-4-5g-gri-cep-telefonu-elec
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Migros'da kampanya var. Çin'deki fiyatı kadar ucuz değil ama en azından garantili.

https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/58831177-62404-xiaomi-redmi-note2-16gb-4-5g-gri-cep-telefonu-elec

Bu fiyata 3 ram 32 romlu telefonlar var.alinmaz 850ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • barisg B kullanıcısına yanıt
    Bu cihazın özelliği düsük fiyat ve yüksek donanım o fiyata işini bilen almaz.
  • Rom rom rom... Miui disinda rom kullanan var mi?? Cm falan

• Yaklaşık 1 haftadır kulaklığı çıkardığım halde hem kulaklık işareti aktif duruyor hemde aramalara cevap veremiyorum. Telefonu kapatıp açmak gerekiyor. Çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanim

selamlr.oğlum cihazı yaklaşık yarım metreden düşürmüşicihaz açılmıyor.ama sarja takınca ekran geliyor..yandakiaçma kapama tuşu sertleşmiş.ondan olabilirmi acaba?ne yapılabilir?

benim de ses açma kapama tuşu işlevini kaybetti nerdeyse, power tuşu da keza aynı

ne yapılabilir
  • Beyler konu ölmüş sattiniz mı rn2 leri ben hala kullanıyorum ve kullanmaya devam edecem bozulana kadar Android 7 verseler çok iyi olur ama vermezler %99 kendi orijinal bataryasi 4 saat ekran süresi alıyorum ,çok temiz kullandım 1,5 yila yaklaştı cihazı alalı

• quote:

Orijinalden alıntı: forever58

Beyler konu ölmüş sattiniz mı rn2 leri ben hala kullanıyorum ve kullanmaya devam edecem bozulana kadar Android 7 verseler çok iyi olur ama vermezler %99 kendi orijinal bataryasi 4 saat ekran süresi alıyorum ,çok temiz kullandım 1,5 yila yaklaştı cihazı alalı

Önce bir 6 versinler de...

Power ve ses tuşu için arka kapaga tusun altina tek gelecek sekilde ufak kagitlar yerlestirin. İlk seferde olmayabilir kagidin sekli ve boyutunu degistirip tekrar yapin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mi4 e direk 5 i atlayıp 6 yı verdiler öyle birsey olabilir diye bende mi4 LTE de var ama rn2 hız ve kamerası daha iyi ama mi4 de kasa kalitesi tipi falan daha iyi

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>Ek Ayarlar>Hızlı erişim kısmını aktif edin. Hemen altında "Kısayolları Seçin" var oradan 5 tane kısayol işlevi çıkacak. Bir tanesini güç tuşuna uzun basmayı ayarlayın.Sonra ana ekrana gelin.Ekranda bir balon çıkacak.O balona basınca güç tuşuna uzun basmayı seçin. Kapatıp açma yeniden başlatma uçak modu ekranı gelecek. Hepsi bu kadar.

Ben bizzat kullanıyorum(miui8)

Not: Diğer 4 tuşa istediğinizi ayarlayabilirsiniz.(Geri,home,menü tuşu,sessize alma)

• atilgan1 kullanıcısına yanıt
    benim istediğim bu değil hocam, ekranı kilitlemeyi zaten ana sayfaya kısa yol ekleyerek yapabilirim, ama ekranı açmak için yine power tuşu lazım

power tuşunu, teelfonun altındaki üç tuşun birine ayarlamak varsa (eşittir, ana sayfa ve geri tuşu olan) bak işte o güzel olur
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Çinden benim gibi alın kendiniz değiştirin

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Kendimiz değiştirelim de, bilmemiz gereken birşey var mı, nasıl sökülecek, sökerken dikkat etmemiz gereken bir şey var mı, YouTube videosu falan var mı kardeş?

• Merhaba,

hhttps://tr.aliexpress.com/w/wholesale-cep-telefonu.html?spm=2114.010208.0.0.e1HEQx&site=tur&isrefine=y&SearchText=cep+telefonu&CatId=5090301&initiative_id=RS_20170330011309&isBrandWall=y&pvId=2-200658765

linkteki ürünü Amerika daki arkadaşıma aldırsam mayısta Türkiye de olacak. herhangi bir sorun olur mu?

Sanırım bu fiyata türkiyede bulma şansım yok
  • snakepit kullanıcısına yanıt
    Dostum arkadaşın kendi pasaportuna işletmesi lazım bunu kim kabul eder ayrıca iki sene boyunca daha tel falan sokamaz buraya ha dersin kaçak gelicek ben imei yapıcam, eyvallah
  • 4 tane redmi note 2 prime telefondan 2 tanesinde konuşma sırasında sesin az iletilmesi sorunu oluştu. Karşı tarafa derinden boğuk gidiyor. Yazılımsalmıdır bilmiyorun. Aynı sorunu yaşayan oldumu merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.