Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başka bir tel girdim ama o tel e mesaj gelmedi ki gelse bile o kodu yazacak bir yer çıkmıyor :(
  • baska tel no degil,recover o tel no olucak once onu recover olarak kaydet menuden sayfada gelen kodu giriniz kısmı var ben bugun yaptım oldu biraz daha ugras yaparsın.Sonra resimlerim smslerim vb kısımlara bir kere gir senden onay kodu ister yeni siminkini ver sonra telimi bul kısmından çaldırmayı dene asıl simden
  • Arkadaşlar, numara taşıyarak sim kart değiştiren ve problem yaşayan var mı. birde Turkcell e geçeceğim aveadan mantıklı mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cicekkerem C kullanıcısına yanıt
    önce hesabına noyu kaydet sonra kullan (tabi numaran değişiyorsa sadece) sorun olmaz.
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    yok hocam olmuyor ya resmen telefon çöp olcak :(
  • mali43 M kullanıcısına yanıt
    olmuyor derken recover olarak başka simi kaydettikden sonra kendi tel nonuna bul dedinmi ? çinden çaldıramadın mı telini ? tek çözüm bu başka bir çözüm yok yani telini kaydettirmen lazım kullanıcı hesabında yada site üzerinden onaylatman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 27 Ocak 2017; 16:46:14 >
  • Ben hem kullandığım numarayı hemde mail adresim üzerinden mi hesabını doğruladım, şimdi kart değişimi yapacağım ama numara değişmeyecek o yüzden mı hesabının oturumunu kapatıp kart değişiminden sonra mail adresimle oturumu tekrar açacağım muhtemelen problem olmayacak.

• Arkadaşlar benim sorunum sarj soketi ile ile ilgili =( Gecenlerde durduk yere sarj olmamaya başladı, çinden 2 tane sarj soketi ve mikrofonlu komple devre getirttim değiştirdim. Sorunsuz çalışıyordu. 1 ay geçmeden yine aynı sorun oluştu. diğer soketi takarak yeniledim ancak bu sefer hiç tepki yok. Defaalarca kontrol ettim, sorunu bulamıyorum. her seferinde yeni soket taktım, ilkinde olmuştu ancak 2. sefer olmadı. Ne yapmalıyım sizce , yardımcı olabilecek var mı acaba, saygılar ...
  • furkanemre8 kullanıcısına yanıt
    Başka adaptor denedinizmi ? sürekli aynı yer sorun cıkarıyorsa adaptor sorunlu gibi duruyor bende baska bir tel icin tus takımı şeridi almıstım çinden taktım sorunsuz calısıyor, sarj adaptoru takarak çalışmayan parcanın voltajını tel dısında olçün anaormal bir durum varmı bakın
  • N11 de tumsarf redmi note batarya var bm145 diye geçiyor. Redmi note 2 ye olurmu acaba. Buradan batarya alan varmı original değildir ama biraz idare eder.

• Sağolun bunu biliyorum ama aciliyet var. AE den ne zaman geleceği belli değil.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    hızlı kargo secin
  • s.a. arkadaşlar

redmi note 2 için Qualcomm Hızlı Şarj 2.0 desteği var mı telefonda? şu şarj cihazını destekler mi?

https://tr.aliexpress.com/item/BlitzWolf-2-4A-27W-US-Qualcomm-Certified-Dual-Port-Fast-Micro-USB-Charger-USB-Adapter-Quick/32583340447.html
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    dur ya çok alakasız cevap olmuş. bu telefonun hızlı şarj desteklediği muamma. net bi cevap görmedim ben bugune kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 10 Şubat 2017; 11:14:36 >
  • işlemcinin hızlı şarj desteği var ama sanırım yazılım ile açılmalı ki o yok zira şarj aleti 2 amp desteği var.
  • 7.2.9 Global Beta yayınlandı.

Şuan kuruluyor.
    edit:
    5.0 tabanlı arayüz aynı değişen birşey göremedim.
    MIUI9 direk Nougat tabanlı gelecek deniyor.
    Gelirse alabilirmiyiz.
    İnanasım gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anldrms34 -- 10 Şubat 2017; 16:16:52 >
  • anldrms34 kullanıcısına yanıt
    Yanlisim yoksa telefon cikali 2 sene olacak neredeyse. RN2'nin guncelleme tarafinda ne kadar isteksiz ve yavas oldugunu dusununce insanin ust bir base rom ile guncelleme alacagina pek inanasi gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 saat ekran süresi oldu sarj %48. Asiri yavas bir sarj aleti kullanıyorum birkac gündür faydası bu demek ki. 1 saatte %20 civari dolduruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,Redmi note 2 telefonuma nazar değdi,Dün biraz zorlamam ile sanırım şarj soketi bozuldu,şu an şarj etmiyor,böyle birşey başına gelen oldumu? şarj soketi tamiri nasıl oluyor,diğer telefonların soketleri oluyormu yoksa illa aynısındanmı alacağız? birde Türkiyede satışı var mı bunun,Şimdiden vereceğiniz bilgiler ,için teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.