Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır hocam ikisinede oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım pilden. 20 günde gelir :)
  • valume kullanıcısına yanıt
    Kaça aldın 11.11 de mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 15 Kasım 2016; 16:26:29 >
  • 12.50 dolar tuttu kayıtlı posta masrafı 1.5 dolar verdim. kayıt numarası olmayınca bizim postacı getirmiyor :))

edit: 15.11 de aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valume -- 16 Kasım 2016; 8:33:12 >
  • Arkadaşlar eğer telefonunuza işlemci limitleyen bir program kurduysanız (şarjı daha uzun gitsin diye bu konuda daha önce verilen bir program yükleyerek çekirdeklerin çalışma frekansını ve sayısını kısmıştım) faydasından ziyade zararı oluyor.

Hanımın telefonuna kurduğum programdan sonra şarj iyce boka sarmış ve artık 1,5 saat ekran süresi zor alır olmuştuk. Neyse geçen gün o programı kaldırdım ve şu an ekran süresi (aynı kullanım senaryosunda) 2,5 - 3 saatlere tekrar ulaştı.

Yalnız klasik bekleme modunda çok şarj yemeye devam ediyor. Gece %100 de bıraktığım telefon sabah %73 e düşmüştü.
  • valume kullanıcısına yanıt
    bol voltajlı günlerde kullan

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Geceden sabaha çok düşüyormuş. Benimki %5 anca düşer. Ama ekran sürem 3 3.5 saat. 6 saat ekran süresi aldığım günleri özledim.

• Elimde fazladan güzel ve sağlam bir kılıf var almak isteyen olursa 12 tl yollarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 16 Kasım 2016; 13:27:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

Geceden sabaha çok düşüyormuş. Benimki %5 anca düşer. Ama ekran sürem 3 3.5 saat. 6 saat ekran süresi aldığım günleri özledim.

Nohan pil yolda, gelsin bir de onunla bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

nohan pil alide var, burda 50 tl

11.11 İndiriminden bir nohan pil de ben aldım hanıma. Hattını da bugün t.telekoma taşıttırıyorum. Bakalım yeni pil + yeni hat ile durum nasıl olacak?

11.11 de kaça aldın hocam, şuan ne kadar görünüyor

Bir de link versene

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    ben alalı 1 ay oluyor fiyat aynı, link bu ;https://www.aliexpress.com/item/3060mAh-NOHON-Li-ion-Battery-For-Xiaomi-Redmi-HongMi-Note-2-BM45-High-Capacity-Original-Replacement/32642694975.html?spm=2114.13010608.0.0.CI3Bqd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 16 Kasım 2016; 14:9:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

nohan pil alide var, burda 50 tl

11.11 İndiriminden bir nohan pil de ben aldım hanıma. Hattını da bugün t.telekoma taşıttırıyorum. Bakalım yeni pil + yeni hat ile durum nasıl olacak?

11.11 de kaça aldın hocam, şuan ne kadar görünüyor

Bir de link versene

10.92 usd idi ben aldığımda indirimli fiyatı. Kurda biraz daha düşüktü 32 tl ye gelmişti yanılmıyorsam.

Ek: 11.11 de sipariş vermeme rağmen halen daha hiç bir hareket olmadı üründe. Aynı gün aldığım deri saat kordonu yola çıktı mesela ama bataryada tık yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 16 Kasım 2016; 14:13:46 >

• quote:

Arkadaşlar eğer telefonunuza işlemci limitleyen bir program kurduysanız (şarjı daha uzun gitsin diye bu konuda daha önce verilen bir program yükleyerek çekirdeklerin çalışma frekansını ve sayısını kısmıştım) faydasından ziyade zararı oluyor.

Hanımın telefonuna kurduğum programdan sonra şarj iyce boka sarmış ve artık 1,5 saat ekran süresi zor alır olmuştuk. Neyse geçen gün o programı kaldırdım ve şu an ekran süresi (aynı kullanım senaryosunda) 2,5 - 3 saatlere tekrar ulaştı.

Yalnız klasik bekleme modunda çok şarj yemeye devam ediyor. Gece %100 de bıraktığım telefon sabah %73 e düşmüştü.

Hocam gece 2g ye çekin çok daha az şarj yer

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Ben yeni sipariş verdim güncel.kurla nerdeyse 40 a geldi ama.bu pille 1 sene daha goturursek cihazı mis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben sarja çözüm olarak Mı Powerbank kullanıyorum .Gece Powerbanki sarja takip teli pbye takiyorum sonra butun gün pb ile şarj sorunu sıfır

• Arkadaşlar batarya sorunu icin syphinX rom kullanan var mı nasıl şarj icin işe yarıyor mu gerçekten? Birde bilen varsa kurulumu falan nasıl yapıcaz bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 11 Kasımda sipariş geçtiğim Nohan Pil bugün geldi. 14 Gün gibi kısa bir sürede.
  • quote:

11 Kasımda sipariş geçtiğim Nohan Pil bugün geldi. 14 Gün gibi kısa bir sürede.

hangi kargo ile bende saundbar aldım postnl ile göndermiş 14 gün oldu tık yok daha kargo hareketi bile olmadı senin çok iyi gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

quote:

11 Kasımda sipariş geçtiğim Nohan Pil bugün geldi. 14 Gün gibi kısa bir sürede.

hangi kargo ile bende saundbar aldım postnl ile göndermiş 14 gün oldu tık yok daha kargo hareketi bile olmadı senin çok iyi gelmiş

Benimki de postnl ile gönderilmiş. İlk kez bu kadar hızlı geldi.

• Ve nohan pil ile ilk dolumdan sonraki pil sonuçları.

İzlenimlerim;

Aynı kullanım senaryosu ile (3g + full wi-fi + facebook + internet + youtube + konuşma) orjinal pilden kat be kat daha iyi performans aldım. Orjinal pil ile aynı senaryoda mak. 2 saat bilemedin 2 saat 20 dk civarı ekran süresi alıyorduk. Ve ilginç olan orjinal pil ilk geldiği günden bu yana aynı şekildeydi. Nohan ile bu sonuçlar ilk dolumdan sonraki sonuçlar, şu an 2. dolumu (bu sefer 2g ile) deniyorum. Ama gördüğüm kadarıyla her halukarda orjinal pile fark atacak durumda. (En azından kendi telefonum için durum böyle)

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.