Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni pil al voltaj çok dalgalanıyordur telefona zarar verebilirsin kullandıkça.
  • cleverzeek kullanıcısına yanıt
    kablosuz sarjlar var onlardan kullan alide çok satış yapan yuksek puanlı yerlerden alışveriş yap olmadı amazonda olur.
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    ikinci telin varsa aramaları ona yünlendir ben turkcell de öyle yaptım ikinci tel daha ufak taşıması kolay :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Yeni pil al voltaj çok dalgalanıyordur telefona zarar verebilirsin kullandıkça.

Hocam yanlış görmediysem muiu 8 çıkmış ben eski sürümlerde kaldım. Sürümle alakalı sıkinti olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ama olmamasına üzüldüm.

• Iresco I kullanıcısına yanıt
    sanmam onuda kullandım sıkıntı yoktu istersen fabrika ayarlarına çevir belki virus tarzı bir sıkıntı vardır birde 8.0.2 kur dene
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    Daha önce sıfırladım değişen bişey olmadı linki elindeyse paylaşabilir misin dostum birde nasıl kuruyorduk baya uzak kaldım adımları hatırlamıyorum genel bilgi verirsen çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Iresco

Daha önce sıfırladım değişen bişey olmadı linki elindeyse paylaşabilir misin dostum birde nasıl kuruyorduk baya uzak kaldım adımları hatırlamıyorum genel bilgi verirsen çok sevinirim

Bu eu rom ben kullanıyorum tavsiye ederim
    https://www.androidfilehost.com/?fid=385035244224382514
    bunu teline indir en dış klasöre, twrp içinden gösterip kurucaksın o kadar, gerekli silmeleride yap istersen ordan sıfırla telini yani full wipe yine olmazsa son çarede pilini değiştir

En dış klasör derken sd Carta atıp recovery den mi kurucaz tam anlamadım

• Iresco I kullanıcısına yanıt
    Bu eu rom ben kullanıyorum tavsiye ederim
    https://www.androidfilehost.com/?fid=385035244224382514
    bunu teline indir en dış klasöre, twrp içinden gösterip kurucaksın o kadar, gerekli silmeleride yap istersen ordan sıfırla telini yani full wipe yine olmazsa son çarede pilini değiştir

Telefondaki en dış klasore atın sanırım 0 diye güruyor bir kere deneyin goruyorsanız yada attıgınız yerde cıkıyorsa ordan kurun ama önce full wipe yapın sd kart kalsın
    tel yeniden kurulucak böylece hemde 8 e geçiceksiniz.
    Tamamdir hocam çok teşekkür ederim ilgin için eyvallah

eu rom diye bahsettiğiniz rom şu en son çıkan mıuı 8 olan mı? Ben en.mıuı.com dan indirdim mıuı 8 romu ama stock recovery den kurarken hata veriyor. Wipe all yapıpta mı kurulum yapmak gerekir yoksa twrp den mi kurmamız gerekiyor?

• kadir45700 K kullanıcısına yanıt
    twrp kurulur çin romunda gereksiz seyler vardır bunda yok kurarkende full wipe yap daha önce bunu kurmadınsa hiç
  • Alarm ile ilgili sıkıntı yaşayan var mı? global 8,0,3 var ota lı olan 1- 2 saatlik kurduğum alarm çalıyor. Ama sabah için kurduğum alrm çalmıyor. Bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir45700

eu rom diye bahsettiğiniz rom şu en son çıkan mıuı 8 olan mı? Ben en.mıuı.com dan indirdim mıuı 8 romu ama stock recovery den kurarken hata veriyor. Wipe all yapıpta mı kurulum yapmak gerekir yoksa twrp den mi kurmamız gerekiyor?

Bilgisayardan fastboot ile kurulum yap

• Bir şey soracağım

Dün telefonunnşarjı %15 e düşünce yedek bataryayı taktım. Bataryayı çantaya attım.

Az önce %15 şarj olan bataryayı taktım. Ve %64 gösterdi. Kullanmaya devam ettim. Şuan %33 ve ekran süresi 1 saat 10dk.

Nesen böyle saçma bir şey oldu.

Nasıl düzeltebilirim.

Telefon çok hızlı şarj oluyor (90dk)

Şuan %5 ve 2 saat 17dk ekran süresi verdi. Çok saçma değil mi? %15 olduğu için çıkartıyorum ama ertesi gün %64 olduğunu öğreniyorum ve 2 saat ekran süresi veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 31 Ekim 2016; 20:57:30 >
  • Arkadaşlar merhabalar. en etkili batarya kalibrasyonu nedir ve yeni bataryayı nasıl temin edebilirim?

• Arkadaşlar miui 8 kararlı sürüm kurdum herşeyi sıfırlayıp ama şarj %20 nin altına düştüğünde böyle bir hata alıyorum ve sürekli tekrarlıyor telefon şu an şarjda çıkardığım an yine aynı hatayı alıyorum. Bu sürümü çok beğendim eski sürüme dönmek istemiyorum nası düzeltebilirim yardım?
     Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

• quote:

Orijinalden alıntı: Iresco

Arkadaşlar miui 8 kararlı sürüm kurdum herşeyi sıfırlayıp ama şarj %20 nin altına düştüğünde böyle bir hata alıyorum ve sürekli tekrarlıyor telefon şu an şarjda çıkardığım an yine aynı hatayı alıyorum. Bu sürümü çok beğendim eski sürüme dönmek istemiyorum nası düzeltebilirim yardım?
     Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

Sürüm numarası nedir ? Eu rom mu bu ?

• neo01470 N kullanıcısına yanıt
    aynen eu hocam.8.0.2 stable.android 5.0.2
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.