Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet şarj durumu biraz düzeltilmiş.Ayrica bildiri çubuğu çok daha güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Hocam Peki takılmalar oluyor mu? Ben daha önce miui 8 geçmiştim baya bir takılmalar oluyordu da.

• merhaba arkadaşlar
    (adres avrupa)
    paypal kapandığından dolayı telefon almak için kredi kartı mı kullanacağız.
    teşekkürler
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt
    İlk kurulumdan sonra takılmalar oluyordu ama şuan bir sorun yok

• BM45 orjinal batarya alan yada yerini bilen varmı acaba ? nette çok var satan ama orjinal değiller Xiaomi mağazada tükenmiş hep
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    Banggooddaki orjinaldir

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    nohon mu yoksa kendi bataryasımı orjinal olarak kastetdiniz batarya , aldığınız bir yer varmı link olarak verirseniz memnun olurum
    http://m.banggood.com/Original-BM45-3020mAh-Replacement-Battery-For-Xiaomi-Redmi-Note-2-p-998691.html

Burdaki urun ama stoklarda kalmamis

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    http://www.banggood.com/NOHON-3060mAh-Battery-BM45-For-Xiaomi-Redmi-Hongmi-Note-2-With-Waterproof-Bag-p-1005455.html
    bu pilin fabrikası falanda, var amazonda satışıda yorumlar iyi sence alınırmı peki ?
    Aliexpress yorumlari falan iyi gibi hocam alinir gibi

• Miui 8 bi tek bendemi bu kadar berbat çalışıyor wipe falan yaptım ama anlık takılmalar aldi başını gidiyor mi6 en iyisiydi apple gibi mi7 yavaşlattı mi8 de iyice mahvetti mi9 gelirse telefon çöp olacak herhalde siteden indirip temiz kurulum yapmayı düşünüyorum şarj bende hala yoğun kullimda %80 45 dk falan veriyor

• forever58 kullanıcısına yanıt
    İlk kurulumdan sonra bendede kötü çalışıyordu ama şuan bir sorun yok

bende 23 gün önce aldım 5 dolar ama sizinkinden değil.(daha gelmedi) orijinal renginde sahtemi değil mi bilmiyorum patlamaz umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Orjinal renginde satılanların %90 feyk yada 3060 olması gerekirken daha düşük kapasiteli nohon marka pili amazonda da gördüm alan amcam bile kalitesine
    şaşırmış yorumları iyidi, fabrikasıda var atöyle üretimi değil :) sitesinde satışı yok orjinal magazası var aliexpress de ama orda Türkiyeye satış yok diyor mail attım almak icin
    diger ülkelere baktım 2 kusur $ kargo alıyor burayı tercih ettim bakalım gelince durumu yazarım.
    Seninki büyük ihtimal düsük kapasitelidir sorun olmaz onun dışında.Başka bir telime mpj marka pil almıştım sorunsuz kullanıyorum ama note 2 için üretimi yok:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 27 Ağustos 2016; 15:43:55 >
  • Merhaba ana kart nerden alabiliriz telefon cebimde yamulmus.ara sıra takılıyor.koselerden bastırınca duzeliyor.
    Teşekkürler

dediğiniz gibi pek umudum yok ama normal kullanıma yetse yeter. zaten yedek için aldım. zor anda hemen kullanmak için.

powerbank var ama ona da güvenemiyorum. markasız hiç kullanamdım şuana kadar
  • Xiaomi marka şarj aletleri iyidir tavsiye ederim semer diye biri satıyor tüm Xiaomi ürümleri var sanırım gittigidiyordaydı mağazası yada aliden alabilirsiniz.
  • furkanreklam kullanıcısına yanıt
    aliexpessden bakabilirsiniz.
  • Mümkünse bir link atarımsın ben bulamadım

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.