Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    twrpden mi yükleyeceğiz.
  • xiaomi.eu_multi_HMNote2_V8.0.1.0.LHMCNDG_v8-5.0.zip bu dosyayı nasıl yükleyeceğiz telefona..
  • direk indirip recoverdan kurun bende 7.5 eu vardı stabi uzerine kurdum bir şey yapmadım sorunsuz kuruldu.
  • evet twrpden kuruyoruz .https://www.androidfilehost.com/?w=search&s=xiaomi.eu_multi_HMNote2 burdan indirip kurum wipe bile yapmadım sorun yok
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    Bu sürüm stabil global mı?

Şuan bende 7.5.2.0 stabil global var. Güncellemeye baktığı da güncelleme yok diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben eu kullanırım önceki stabilde buda stabil çin stabilde çıkmış globalde çıkmıştır sanırım tam bilgim yok yabancı sitelere bakmanız lazım.
  • MIUI 8 den önce belli saatlerde wifi,gps vb kapa aç vardı güç yönetimi kısmında bugün baktım gitmiş, benmi göremedim, kullanım az diye kaldırılmış mı acaba buna denk bir uygulama varmı bildiginiz ?
    Birde %20 altına düşünce batarya uyarı veriyor %10 a nerden çekebilirim bunu ? ayar yeri varmı ?
  • ınstall update.zip hatası hatası veriyor ama room atarken
  • Eskiden insandan gecilmiyordun.. şimdi kimse kalmamış walla
  • Miui 8 ile birlikte az gitmeye baslayan sarj sorunum epey duzelmis gibi gorunuyor. Pil eski performansina kavustu. Tabi 1 senelik bir pilden ve geri gelen pil performansindan bahsediyoruz. Miui 8, Miui 7'nin uzerine pil performansi konusunda ekleme yapmis mi bilemiyorum. Onu pili yeni olan bir arkadasimiz yorumlarsa daha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui 8 güncellemesi yapmak isterken resimdeki hatayı veriyor. Miui 8 güncelleme dosyasını sd karta attım, telefon üzerinden güncelle dediğimde hatayı alıyorum resimdeki
  • GORELE G kullanıcısına yanıt
    Telefona attığınız dosyanın ismi update.zip olarak değiştirdüniz mi? (dosya uzantısına dikkat edin, eğer yine hata verirse update olarak değiştirin)

Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

Telefona attığınız dosyanın ismi update.zip olarak değiştirdüniz mi? (dosya uzantısına dikkat edin, eğer yine hata verirse update olarak değiştirin)

Kolay gelsin

değiştirdim ama yine aynı hatayı verdi
    bendede aynı hatayı veriyor twrp yüklüyorum ondada aynı hata.
    Benim gibi 1-2 gün daha bekleyin. telefona OTA ile güncelleme gelecek diye biliyorum.

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antonc.phone_schedule otamatik görevler için güzel bir app tavsiye ederim.
  • quote:

Benim gibi 1-2 gün daha bekleyin. telefona OTA ile güncelleme gelecek diye biliyorum.

Evet Otadan geldi dün akşam

• ryalp kullanıcısına yanıt
    Miui forumunda okuduğum ve anladığım üzere bazı kullanıcılar 23.08.2016 tarihinde güncelleme aldı.

25.08.2016 tarihinde tüm kullanıcılara gelecek diye biliyorum.

Umarım yarında bana gelir

Nasılsınız memnun musunuz? Hatalar var mı?

• quote:

Miui forumunda okuduğum ve anladığım üzere bazı kullanıcılar 23.08.2016 tarihinde güncelleme aldı.

25.08.2016 tarihinde tüm kullanıcılara gelecek diye biliyorum.

Umarım yarında bana gelir

Nasılsınız memnun musunuz? Hatalar var mı?

Benim çocuk kullanıyor ben öyle bir baktım şuanlık bir hata görmedim tabi şarj olayı aynı gibi

• ryalp kullanıcısına yanıt
    Şarj olayı üzdü

Android 6 da gelmedi bir nebze düzelir diyorlardı. Umarım yakında android 6 da gelir.

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.