Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar whatsapp bildirimleri gelmiyordu, dün konuyu epey okudum, söylenilenleri yaptım hiç bire şekilde yine de bildirimler gelmedi. En son whatsapp kaldırdım tekrar kurdum ve bildirimler gelmeye başlamıştı ama şu an yine bildirimler gelmemeye başladı.

Sorun nedir? Çözüm nedir? (varsa)
  • Şimdi paypala itirazda bulunuyorsun

Açıklama ve itiraz sebeplerine sadece ürünü teslim almadım diyorsun uzatmaya gerek yok

Sonra itirazı hak talebine çevirip satıcıdan cevap gelmesini bekliyorsun

satıcı paypala takip no girecek ve adımları takip etmeye devam ediyorsun büyük bir ihtimal satıcıdan cevap geldikten sonra duruma paypall bakacak ve paranı iade edecek

Gearbest ile hiçbir işleme gerek yok
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Whatsapp ile işiniz bittiğinde nasıl çıkış yapıyorsunuz ? Orta tuşa uzun basarak mı? Veya greenify gibi bir taskkiller uygulaması kullanıyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖKÜNMÜŞ Ö kullanıcısına yanıt
    Geri tuşuna basarak çıkılıyor. Sonrada soldaki tuşla açık kalan pencereler kapatılıyor. Onun dışında herhangi bir uygulama kullanılmıyor.

Dün akşam kaldırıp tekrar kurunca düzelmişti, şimdi kendi telefonumdan mesaj gönderdim tekrar, iletilmedi bir türlü.
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Zaten paypaldan hak talebi açtım karşı taraf takip no da gönderdi. Beklemedeyim bakalım. Bu arada geatbest bir mesaj daha gönderdi baktığımız üzere satın aldıktan sonra sigorta almamışsiniz bu yüzden 70 dolar geri veririz suç nakliye şirketinin bizim Suçumuz yok diye bunlar iyice kazklayacak adam arıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefonundan garip bir sorun oluştu klavyede d tuşuna basarken aynı anda a ya q ya falan basılıyor kendi kendine tuşlara falan basıyor büyük ihtimalle donanımsal bisey kendim açıp düzeltebilir miyim yoksa aldığım arkadaşa sorunu iletecegim sorunu iletirsem gönderr falan derse bir de telefonsuz falan kalacagz kendi kendine basma sorunu var tuşların ne oluyor anlamadn yazı yazarken deli ediyor arada gidiyor geliyor

• Türkiye de satılan telefonlarla karşılaştırdığımızda bu telefon hangi ayarda bir telefondur acaba?
  • Ben 2. sloıta sim kart taktım ama 2. sime nasıl geçiş yapılabiliyor hiçbirşey olmadı? menülerde bişey de bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 17 Şubat 2016; 17:30:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilayn

Türkiye de satılan telefonlarla karşılaştırdığımızda bu telefon hangi ayarda bir telefondur acaba?

HTC M9 Plus ' daki işlemci bunda var hocam siz düşünün :)
  • cetinov C kullanıcısına yanıt
    Benim sim kartı eski olması mümkün değil. Çünkü yaklaşık 20 gün önce Vodafoneye geçtim. 5 yıllık avea sadık kullanıcısıydim. Arkadaşımın da Vodafone de sorun var. Çünkü ikimiz aynı telefonu aldık. Aynı günde de Vodafoneye geçtik. Onda da sıkıntı var hocam...

• vodafone la deli gibi şarj yiyor ben de voda hat kullanıyorum ama 3g yi kapattım öyle düzeldi. Yani vodafone problemli..

Bu arada sim kart konusunda bilgisi olan yok mu? 2. simi taktıktan sonra o simden arama yapmak için nereye girmem gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 17 Şubat 2016; 20:14:29 >
  • Şimdiye kadar aldigim en yuksek ekran suresi....5.11.26 roma gecis yaptim onunla aldim bugün bu sureyi..sin surum gelustirici rom ile ancak iki saat kirk dakika filan aliyordum..

• Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamix74 -- 17 Şubat 2016; 20:49:05 >
  • mamix74 M kullanıcısına yanıt
    Mokee rom ile 6 saati geçkin ekran süresi alıyorum.

• İndirme linki verirmisin

• mamix74 M kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajlarda paylaşmıştım,elimde kayıtlı link yok.

• Anladım hocam teşekkürler cevabın için
  • Kullanmaya başlayalı dün 3. şarjını yaptırdık.

Ortalama ekran süresi 3 saat, ortalama konuşma 2,5 - 3 saat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurdon2

Zaten paypaldan hak talebi açtım karşı taraf takip no da gönderdi. Beklemedeyim bakalım. Bu arada geatbest bir mesaj daha gönderdi baktığımız üzere satın aldıktan sonra sigorta almamışsiniz bu yüzden 70 dolar geri veririz suç nakliye şirketinin bizim Suçumuz yok diye bunlar iyice kazklayacak adam arıyorlar.

Paypal paranin tamamini oder suc sizin degil gonderenin 70 dolar vs kanmayin.. Ortada bir suc varsa bu suc satici ve nakliye firmasinin yani satici nakliye firmasindan parayi alicak sizden kesemez bunu.. Paypala da ayni seyi yazarlarsa paypal o siteyi blocke eder :))) o yuzden kasmayin paranizi geri alin.. Yeni cihaz falanda istemeyin ve o siteden alisverisi kesin

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Ekraniniz daha onceden degistimi ? Panel uyumsuzlugu var gibi duruyor sizde , yada orjinal harici baska bir rom mu kullaniyorsunuz ? Rom uyumsuzlugundan da olabilir.. Yada cihazi hic sert bir sekilde dusurdunuz mu?

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.