Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç mesaj önce aynı sorunun olan Cleverzek arkadaşında aynı sorunu vardı ROM yukleyince düzelmişti galiba ona sorarsan yardımcı olur
    Benim mazlum tel gelse bende yardımcı olucam ama melaaef nerde olduğu belli degil

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç mesaj önce aynı sorunun olan Cleverzek arkadaşında aynı sorunu vardı ROM yukleyince düzelmişti galiba ona sorarsan yardımcı olur
    Benim mazlum tel gelse bende yardımcı olucam ama melaaef nerde olduğu belli degil

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • arkadaşlar merhaba, bu telefonun şarjı ve kamerası iphone 6 ile karşılaştırıldığında hangisi daha iyidir. bende iphone 6 var. aslında mx5 almak istiyorum ama hafıza kartı olmadığı için almak istemiyorum. arkadaşlar bu konuda yardımınızı rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka61

g2 nin kamerası çok kötü, oneplus'ın kamerası harika redmi note'da internette gördüğüm kadarıyla ikisinin arasında.

G2 nin kamerası nasıl kötü diyebiliyorsunuz? Elimde suan G2 ve Oneplus One var ve birebir karşılaştırdım, kamera konusunda çok yakınlar. Hatta G2 sanki bir tık daha iyi diyebilirim. Öyle çok aman aman bir fark yok. G2 nin kamerası çok kötü Oneplus One kamerasi harika demeniz hiç gerçekçi bir yorum gibi gelmedi bana. Internette izlediğiniz videolar ile karar veriyorsanız cok yanılırsınız çünkü kamera konusu öyle youtube da video izleyerek anlaşılacak bir konu değil.
  • Hoaydaaa! Mesajar gene silinmiş forumda
  • Dun yazdigim msj lar silinmis nedense ;)
    Dun aksam sorunsuzca rom kurdum fakat cektigim resimler hem galeride gorunmuyor hemde resim cekince soldaki yuvarlakta cektigim resim gozukuyor ona basinca resmi gostermesi gerekirken gostermiyor ve orasi siyah oluyor. Bunun icin ne yapmam gerekir?
  • Dun yazdigim msj lar silinmis nedense ;)
    Dun aksam sorunsuzca rom kurdum fakat cektigim resimler hem galeride gorunmuyor hemde resim cekince soldaki yuvarlakta cektigim resim gozukuyor ona basinca resmi gostermesi gerekirken gostermiyor ve orasi siyah oluyor. Bunun icin ne yapmam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barocker

quote:

g2 nin kamerası çok kötü, oneplus'ın kamerası harika redmi note'da internette gördüğüm kadarıyla ikisinin arasında.

G2 nin kamerası nasıl kötü diyebiliyorsunuz? Elimde suan G2 ve Oneplus One var ve birebir karşılaştırdım, kamera konusunda çok yakınlar. Hatta G2 sanki bir tık daha iyi diyebilirim. Öyle çok aman aman bir fark yok. G2 nin kamerası çok kötü Oneplus One kamerasi harika demeniz hiç gerçekçi bir yorum gibi gelmedi bana. Internette izlediğiniz videolar ile karar veriyorsanız cok yanılırsınız çünkü kamera konusu öyle youtube da video izleyerek anlaşılacak bir konu değil.

iki telefonuda altışar ay kullandım. hatta 3 ayrı g2 kullandım. gayet net bir şekilde söyleyebilirim oneplus'un gündüz ve gece çekimleri çok daha güzel, g2'nin gece çekimleri leş olduğu gibi gündüz çekiminde de renkleri doğru göstermiyor, oneplus kameranızda sorun yoksa aynı yerin 2 fotosunu çekip pcye atın anlayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

Hayırlı olsun. Şimdiye kadar elime geçen MTK(6582-6589-6592) işlemcili telefonların 3g performansı yerlerde sürünüyordu. Aynı yerde qualcomm işlemci 30 mbit e kadar hız görürken mtk işlemci 6-7mbit i zor görüyordu.

İmkanınız varsa şebeke üzerinden hız testi yapar buraya yazarsanız sevinirim.

Ben şu anda elephone P6000 kullanıyorum istanbul da bizim evin orada 7-8 civarı hız veriyor ama 15mbit gördüğüm oldu farklı bir lokasyonda.
    Note 2 gelsin onunla da bir kaç test yapılır.

Bu arada benim bu konudan haberim yoktu bu satıcıdan almıştım bende. 1 buçuk hafta oldu diğer parçaların geleli.
    Ana parça da Arnavutköy de görünüyor şuan. Pazartesi gelir muhtemelen.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barocker

quote:

iki telefonuda altışar ay kullandım. hatta 3 ayrı g2 kullandım. gayet net bir şekilde söyleyebilirim oneplus'un gündüz ve gece çekimleri çok daha güzel, g2'nin gece çekimleri leş olduğu gibi gündüz çekiminde de renkleri doğru göstermiyor, oneplus kameranızda sorun yoksa aynı yerin 2 fotosunu çekip pcye atın anlayacaksınız.

Evet renk konusunda oneplus biraz daha iyi ama g2 biraz daha keskin fotograflar cekiyor. Sonuc olarak toplamda baktigimizda biri berbat digeri harika diyebilecegimiz bir fark yok kesinlikle bana göre.

Iyi günler.

• barocker kullanıcısına yanıt
    tam tersi net fotoğraflar oneplus'ta özellikle raw modu kullandığınız zaman. hele coloros kamera uygulaması ile çok güzel fotoğraflar çekiliyor. haftaya arkadaşım g2'si ile gelecek, foto çekip koyacağım buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Bu telefonun tanınmış markalarda muadili nedir abiler ?

Vietnam'da arkadaşım var babam için aldırayım diyorum

Zenfone 2

Ayrıca telefona sahip olan arkadaşlar rica etsem "Androbench" testi yapıp sonucu paylaşabilirler mi?

Yazma hızını çok merak ediyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 18 Eylül 2015; 18:04:21 >
  • Oyunu knight a benzettiler :D eskiden rollback atarlardı. Adamlar rollback i foruma attılar :D artık nasıl bir sıkıntı olduysa.

• OtoburPirana kullanıcısına yanıt
    Selam buyrun androbench
     Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanirmak -- 18 Eylül 2015; 18:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanirmak

Selam buyrun androbench

Çok teşekkürler. Yalnız bu kadar çabuk cevap alacağımı zannetmiyordum şaşırdım. Tekrar teşekkürler.

Ve okuma yazma hızları gerçekten inanılmaz derecede iyi sayılır. Elbette S6 ile yarışmıyor ama ortalama çin telefonlarında 20mb/sn civarında yazma hızı oluyor. Ki elephone p6000 de yazma 12mb/sn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 18 Eylül 2015; 19:08:06 >

Kendi gömülü hafızasından okuma yazması güzel. Ama harici sd kart performansı için aynı şeyi söyleyemem. Buyrun onun benchmarkı. Bu arada kart 32gb sandisk ultra (48mb/s)

• Herkese iyi forumlar siz redmi note 2 kullanıcılarına sorum olacak şu anda lenovo vibe x2 kullanıyorum.Yeni çin telefonları ilgimi çok çekiyor.Sizce lenovo k3 note redmi note 2 mi yoksa vibe x2 ye devam mı etmeliyim.vibe x2 2 haftalık bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

arkadaşlar merhaba, bu telefonun şarjı ve kamerası iphone 6 ile karşılaştırıldığında hangisi daha iyidir. bende iphone 6 var. aslında mx5 almak istiyorum ama hafıza kartı olmadığı için almak istemiyorum. arkadaşlar bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

Kendi mesajımı alıntıladım ama yardımınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanirmak

Kendi gömülü hafızasından okuma yazması güzel. Ama harici sd kart performansı için aynı şeyi söyleyemem. Buyrun onun benchmarkı. Bu arada kart 32gb sandisk ultra (48mb/s)

Bu kartı başka telefon veya tablette deneme şansınız varmı acaba?

Çünkü bunun için özel bir kart almıştım. Sandisk Extreme Plus U3 kart aldım.

Şuan yok. Yarına ancak.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.