Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gaybo G kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde bir guangzhou birde shenznen e gidip geliyor anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ablamın g2 si vardı ve daha taksitleri bitmeden ne yazık ki çalındı, bir kaç aydır yeni telefon araştırıyorum, aklımda mx4, oneplus one vardı şimdi de buna sardım... Sizce hangisi daha iyidir g2 den çok memnundu, oyun çok oynamaz, kamerasını iyi olsun felan hangisini önerirsiniz birde g2 ve note 22 her ikisinide kullanan varsa küçük bir karşılaştırma yapabilir mi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safahk28

Arkadaşlar ablamın g2 si vardı ve daha taksitleri bitmeden ne yazık ki çalındı, bir kaç aydır yeni telefon araştırıyorum, aklımda mx4, oneplus one vardı şimdi de buna sardım... Sizce hangisi daha iyidir g2 den çok memnundu, oyun çok oynamaz, kamerasını iyi olsun felan hangisini önerirsiniz birde g2 ve note 22 her ikisinide kullanan varsa küçük bir karşılaştırma yapabilir mi...

kamerası ikisinede denk bence.
  • safahk28 S kullanıcısına yanıt
    g2 nin kamerası çok kötü, oneplus'ın kamerası harika redmi note'da internette gördüğüm kadarıyla ikisinin arasında.
  • Haydaa. Bu aletin kamerası g2 den daha mı iyi yav :D

• Arkadaşlar ilginize teşekkürler öncelikle açıkçası kafam çok karışık.Cihazın mobil bağlantısını kesince 3g yada herhangi bir simge çıkmıyor ayarlarla ilgili bir durumsa bilemem.hem Avea hat ile hemde Vodaofone hat ile denedim mobil veriyi açınca "H+" simgesi çıkıyor ve çok hızlı bir internet bağlantısı var.Açıkçası dispute açmayı düşünüyorum çünkü satış ilanındaki bilgiler ile gelen ürünün şebeke frekanssları birbirini tutmuyor.Elimde ilanın fotoları var gelen cihazında şebeke fotoları var.Bakalım artık
  • Beyler Wifi de sinyalizasyon sorunu yaşayan varmı?Sorunum şu modemin dibindeyim Fiber bağlantı mevcut lakin hız değerleri 0 Mbps 2 Mbps arasi değişiyor ara ara 150 200 Mbps de görüyor lakin bu 0-2 Mbps arasıyken ya çok yavaş açıyor yada takılı kalıyor sorun ne ile ilgili olabilir cihazdanmı yoksa yazılım Vs ile alakalı olabilirmi cihazdan kaynaklanıyorsa nasıl bir test yapabilirim şimdiden teşekkürler cevap veren arkadaşlara..

• Haydaa. Hocam lütfen daha açık konuşabilir misiniz? Neden korkuyorsunuz yahu siz? Alet 3g nin daha hızlı versiyonunu destekliyor işte. yok dispute falan komik duruma düşeceksiniz. Anlamadım ki ne olmasını istiyorsunuz?

• xyz101 X kullanıcısına yanıt
    usta ben tr cihazi gm discovery kullaniyordum 3g yi acinca h veya h+ yaziyordu h+'nın hizi iyiydi illede 3g yazmasi gerekmiyor galiba

• Arkadaşlar imei de en son modem dosyalarını degistirme kısmına geldigimde BPLGU Info olarak başlayan iki dosya var hangisini secmem lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iresco

Arkadaşlar imei de en son modem dosyalarını degistirme kısmına geldigimde BPLGU Info olarak başlayan iki dosya var hangisini secmem lazım?

Anlatım yapıldığı forumdan yazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz101

Arkadaşlar ilginize teşekkürler öncelikle açıkçası kafam çok karışık.Cihazın mobil bağlantısını kesince 3g yada herhangi bir simge çıkmıyor ayarlarla ilgili bir durumsa bilemem.hem Avea hat ile hemde Vodaofone hat ile denedim mobil veriyi açınca "H+" simgesi çıkıyor ve çok hızlı bir internet bağlantısı var.Açıkçası dispute açmayı düşünüyorum çünkü satış ilanındaki bilgiler ile gelen ürünün şebeke frekanssları birbirini tutmuyor.Elimde ilanın fotoları var gelen cihazında şebeke fotoları var.Bakalım artık

hocam internet hızlı diye mi dispute açacaksınız? gerçekten mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz101

Arkadaşlar ilginize teşekkürler öncelikle açıkçası kafam çok karışık.Cihazın mobil bağlantısını kesince 3g yada herhangi bir simge çıkmıyor ayarlarla ilgili bir durumsa bilemem.hem Avea hat ile hemde Vodaofone hat ile denedim mobil veriyi açınca "H+" simgesi çıkıyor ve çok hızlı bir internet bağlantısı var.Açıkçası dispute açmayı düşünüyorum çünkü satış ilanındaki bilgiler ile gelen ürünün şebeke frekanssları birbirini tutmuyor.Elimde ilanın fotoları var gelen cihazında şebeke fotoları var.Bakalım artık

üstad fdd yazmıyorsa 4g geldiği zaman baglanamayabilirsin. ancak 3g ile baglanıyorsan sıkıntı yok gibi duruyor. H yada h+ bir sorun oldugu anlamına gelmiyor H+ 3.5G anlamında kullanılır. sen neyi dert ettin anlamadım ? tek sıkıntı 4gyi kullanamayabilirsin ilerde. fdd-lte olmalı elinizdeki cihaz.

• Sar değerini bilen var mı?Biraz bakındım ama bir şey bulamadım.

• Hocam elinizdeki cihaz 16gb FDD sürümü yani size gönderilen cihazda hiçbir sorun yok.mobil veriye bağlandığınız zaman E simgesini görseydiniz o zaman sorun var demektir ama burada 3G si çalışmadan H+ sembölünü alma gibi bir ihtimal söz konusu bile olamaz çünkü H+ dediğiniz çekim gücü halkın 3G olarak nitelendirdiği şeydir. Şuan teknosadan gidip en pahalı telofonuda alsanız hatta pahalısı değil 600 liraya telefonda alsanız H+ olarak çekecektir. 3G yazısı mobil veri kapatıldığı zaman çıkar ve şebeke çekim gücüdür o şekilde düşünün yani siz 3G yi sadece internete bağlanırken kullanmıyorsunuz telefonla birisi ile konuşurkende 3G yardımı ile konuşuyorsunuz. 3G neden gözükmüyor bende anlamadım ayarlardan olabilir ekran fotosu atarsanız sevinirim. Ayrıca yukarıda arkadaş belirtmiş 4G çalışmayabilir diye öyle bir olay da yok Xiaomi firması 3 adet modelini çıkardı ve Türkiyede 3G si çalışıpda 4G si çalışmayan bir model çıkarmadı. Telefonunuz 3G yide 4g yide Türkiyede destekliyor rahat olun :)

• 4g yi destekliyor demeyelim bence hocam :D çünkü 4g için ilk başta 800 bandından sunum yapılacağını okudum ki bizim alet band 20 yani 800 ü desteklemiyor. Kalabalık yerlerde 1800 ve 2600 olacak demişler. O zaman sıkıntı olmaz ama 800 olursa bir süre 4g sıkıntılı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

4g yi destekliyor demeyelim bence hocam :D çünkü 4g için ilk başta 800 bandından sunum yapılacağını okudum ki bizim alet band 20 yani 800 ü desteklemiyor. Kalabalık yerlerde 1800 ve 2600 olacak demişler. O zaman sıkıntı olmaz ama 800 olursa bir süre 4g sıkıntılı olabilir.

O anlamda demedim ben zaten kardeşimiz yanlış anlamasın diye düzelttim sadece kendi cihazının 4G sinde sorun olacak gibi algılamasın diye dedim bizdeki cihazlarda öyle zaten ama %100 çalışcak diyebilirim hallolur bir şekilde :D
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.