Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleykum arkadaşlar redmi note 2 de xposed çalışıyormu bilgisi olan veya deneyen oldu mu teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen ota ve full rom

OTA 7.0.12.0 LHMMICI- 7.1.1.0 LHMMICK

V7.1.1.0 LHMMICK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t u r g a y -- 1 Ocak 2016; 16:56:41 >
  • Arkadaşlar 5.12.31 çıkmış.
    Nedir durum?

• d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Aynı değişen bir şey yok

• YasinCC kullanıcısına yanıt
    hocam zaten özellik olarak çok farklı telefonlar değil, parmak izi okuyucu vs gibi takıntılar yoksa üzerine fark vererek rn2 den bahsettiğin rn3 ya da meizu metal'e geçmeye gerek yok. anca kafakafaya olursa olur.
  • Zaten fiyatlar birbirine çok yakın. Birbirlerine rakipler o yüzden donanım olarakda cok benzerler. Aynen dedigin gibi birbirleri arasinda gecise gerek yok.

Bu telefonlar kamerası dışında gayet iyiler. Kamera konusunda da üst seviye telefon kullanip kamerayi cok kullananlar sikayet olur. Onun dısında Htc m9+ da bile aynı SOC kullaniliyor. Performans artik ayni cihazlarda. Aradaki esas farki belirleyen ekran, kamera, ses ve malzeme kalitesi oluyor. Bunlarin farkinida direk fiyattan anlarsiniz.

Bu telefonlardan performans süpheniz olmasın.

• YasinCC kullanıcısına yanıt
    redmi 2'yi henüz sim kart takıp kullanmadım, ama babam için aldığımı ufaktan kurcalayınca uygulamalar arası geçişler sayfa açılışları vs derken işlemcinin gücünü hissettiriyor. kamerası biraz daha iyi olsa mükemmel br telfon olrumuş ta o da olsa redmi daha üst sınıf telefon çıkarmazdı diye düşünüyorum :)
  • Son 2 geliştirici ROM da şarj akip gidiyor daha önce böyle değildi başına gelen var.mi

• unconc3rn3d kullanıcısına yanıt
    Üstad birşey soracam bu güncelleme bana gelmedi ben miu hesabı etkinleştirmedim ondan olabilir mi.
  • Çin stabil "7.1.1.0" romu yaklaşık olarak "38" saatlik (1.5 gün) süreç değerleridir bunlar.

1. parlaklık orta-otomatik.
    2. 2g ve wifi açık (yoğunlukla wifi üzerinde), bluetooth kapalı. sürenin 16 saatine yakını ağlar kapalı geçirildi (uykudayken tüm kablosuz bağlantıları ve interneti kapatırım.)
    3. oyun oynanmadı, internet ve mesajlaşma uygulamaları yoğun kullanıldı.

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamesjay -- 2 Ocak 2016; 11:22:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jamesjay

Çin stabil "7.1.1.0" romu yaklaşık olarak "38" saatlik (1.5 gün) süreç değerleridir bunlar.

1. parlaklık orta-otomatik.
    2. 2g ve wifi açık (yoğunlukla wifi üzerinde), bluetooth kapalı. sürenin 16 saatine yakını ağlar kapalı geçirildi (uykudayken tüm kablosuz bağlantıları ve interneti kapatırım.)
    3. oyun oynanmadı, internet ve mesajlaşma uygulamaları yoğun kullanıldı.

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

Bence bundan anlamamiz gereken şarj konusunda tam bi rezalet bu romlar. Bu stabil olmasına rağmen rezalet. geliştirici rom da gittikçe daha da batıyor ne hikmetse. 3 saat ekran suresi nedir ya iPhone mu kullanıyoruz artık iPhoneler bile daha fazla şarj suresi veriyor bu telefona adam akıllı batarya tüketen bir stabil rom çıkarmadıkları surece ne yazik ki bu ekran süreleri rezalet olarak kalacak

• ARKADAŞLAR REDMİ NOTE 2 DE WHATSAPP KİŞİLERİ GÖZÜKMÜYOR. 3 TANE ALDIK SADECE 1 TANESİNDE BU SORUN VAR. NASIL DÜZELTEBİLİRİZ?

• Aslında 38 saatlik periyodu düşününce çok çok kötü değil rakamlar. Sanıyorum ki şarjdan çektikten sonra ekranın hiç kapanmayacağını varsaysak ve sürekli telefonla uğraşırsak (oyun hariç) tahminim 7-8 saat ekran süresi alır. Bir arkadaş daha üst yorumlarda 10 saatlik sürede 6 saat civarı ekran süresi aldığını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Benchmark yapmak lazım en doğru bilgi için. Diğer telefonlarda da çok farklı değil bu süreler. S6'sı olan bir arkadaşım da hemen hemen aynı ekran sürelerini alıyor uzun soluklu kullanımda. Telefon ne kadar ağlar açıkken "idle" olarak beklerse veri akışı yüzünden durduğu yerde de şarj kaybediyor. Bahsi geçen 6 saat ekran süresi alan arkadaşı tenzih ederek söylüyorum ama zaten gün içinde 7-8 saat telefon ekranına bakacaksak o noktada büyük bir sorunumuz var demektir.@nirvana08

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamesjay -- 2 Ocak 2016; 12:39:08 >

• stabil romda türkçe dil için temalar hala ''yüklemedi'' diyor.bu sorunun çözümü varmı arkadaşlar
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Sil yeni baştan kur

• Kronik veya yazılımsal sorun var mı android 6.0 alacak mı alma arefesindeyim acil bilgi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: mustypass

Arkadaşlar elimde 2 Adet 16 GB versiyonu mevcut. Biri Daha kutusundan çıkmadı. Diğerini bir arkadaşın eşine diye aldık ancak 5,5" ekran büyük geldi hiç kullanmadı. Açılmamış olanı 550 Tl'den vermeyi düşünüyorum isteyen olursa. Temperli cam dahil.

Kutusu açılmış (Hiçbir şekilde hat takılıp kullanılmadı.) olana EU stabil 7.0.8.0. sürümü yüklendi. Temperli cam takıldı. 525 TL. Düşünüyorum.

Adana içi elden satma imkanınız var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: pybs147

Kronik veya yazılımsal sorun var mı android 6.0 alacak mı alma arefesindeyim acil bilgi lazım

Kronik olarak bazi telefonlarda on kamera tozlaniyor. Mesela benimki tozlanmaya basladi.
    Yazilimsal olarak henuz oturmus degil. Ama ilerde oturur diye umut ediyorum.
    6.0 kesin alacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeamSecret

quote:

Orijinalden alıntı: pybs147

Kronik veya yazılımsal sorun var mı android 6.0 alacak mı alma arefesindeyim acil bilgi lazım

Kronik olarak bazi telefonlarda on kamera tozlaniyor. Mesela benimki tozlanmaya basladi.
    Yazilimsal olarak henuz oturmus degil. Ama ilerde oturur diye umut ediyorum.
    6.0 kesin alacak.

Tozlanma zararları nedir
    Yazılım olarak normal rom da ne sorunlar var ki

• quote:

Orijinalden alıntı: 212celal

Sil yeni baştan kur

Tamam oldu Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.