Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdan satan bir arkadaştan satın aldım bakalım cuma'ya kadar gelirse süper olur.
  • Meizu M2 Note ile kıyaslayan oldu mu,

redmi note 2 nin kamerasının daha iyi olduğu kesin başka üstün tarafı var mıdır acaba.
  • tribalenfeksiyon kullanıcısına yanıt
    Miu arayüzü ve güncelleme desteğide daha iyidir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tribalenfeksiyon kullanıcısına yanıt
    Aklına gelebilecek her açıdan daha iyi iki telefonu da kullandım m2 note un hiçbir artı yanı yok sadece elde daha rahat tutuluyordu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Aklına gelebilecek her açıdan daha iyi iki telefonu da kullandım m2 note un hiçbir artı yanı yok sadece elde daha rahat tutuluyordu :D

:D anladım ben redmi note 2 yi görmedim ama m2 note u ufaktan inceledim ekranı ve elde duruşu çok hoşuma gitti . pili daha iyidir belki
  • usorguncu kullanıcısına yanıt
    bu linkteki bitmiş başka link var mı acaba? birde fotoğraf atabilir misiniz deri kapak varken?
  • Arkadaşlar merhaba benim cihazda geldi ancak kafama takılan bir şey var deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Cihazı alırkende satıcıya özellikle sordum sıkıntı yok demişti ancak...
    kutunun üzerinde bağlantı olarak:
    TDD-LTE
    TD-SCDMA(çin 3g standartı)
    GSM
    Yazıyor ancak sim karımı taktım bağlantı türü olarak "3G Öncelikli şebekeyi" açtım mobil veriyi açınca "H+"işareti çıktı ve internete daha önceki telefonuma göre çok hızlı bağlandı.Youtubdan herhangi bir şarkı açtım ve takılmadan sonuna kadar dinledim.
    Şimdi anlamadığım "3G" bağlantı ile ilgili bir sıkıntı var mı? Bunu kesin olarak nasıl anlayabiliriz.Şimdiden teşekkürler sizden yardım bekliyorum.
  • Burada neyi sorguladığınızı anlayamadım açıkcası. Daha hızlı internete girdikten sonra adı 3g olsa ne olur 5g olsa ne olur :D neyse o gördüğünüz H+ hspda+ demek oluyor. 3g nin ileri versiyonu diyeyim. Cihazdaki tek mi yoksa çift mi kanal olmasına göre teoride 20 küsür veya 40 küsür mbit e kadar veri hızı sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 16 Eylül 2015; 16:50:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Burada neyi sorguladığınızı anlayamadım açıkcası. Daha hızlı internete girdikten sonra adı 3g olsa ne olur 5g olsa ne olur :D neyse o gördüğünüz H+ hspda+ demek oluyor. 3g nin ileri versiyonu diyeyim. Cihazdaki tek mi yoksa çift mi kanal olmasına göre teoride 20 küsür veya 40 küsür mbit e kadar veri hızı sunuyor.

Derdimi tam anlatamadım sanırım...
    Malumunuz yurtdışından gelen cihazların bazılarının ağı uygun olmadığı için ülkemizde 3g bağlantıda sıkıntı çıkıyor.Benim derdim bu...
  • xyz101 X kullanıcısına yanıt
    3.5g ile bağlantı yapıyor, eğer uyumlu olmasa idi hiç bağlanmazdı, mesela fdd olsaydı 3g çalışmazdı, benim bildiğim.
  • Aynen öyle hocam. Çin versiyon da 3g yi hiç kullanamazdınız. Nazmi28 nikli arkadaş jiayu s3 dediği bir telefonda 3g nin bazen anlık gidip geldiğini bir daha bağlanamadığını falan söylemişti ve bunun yayın bandı yüzünden olduğunu düşündüğü söylemişti. Şu ana kadar alanlarda da böyle bir sıkıntı olmadı. Eğer cihazınızda h+ yazısını görüp nete girdiyseniz bize geçmiş olsun değil hayırlı olsun demek düşer :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 16 Eylül 2015; 18:14:55 >
  • xyz101 X kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan arkadaşların dediği gibi 3g kullanıyorsunuz zaten. Şöyle yapın içiniz rahat etsin mobil veriyi kapatın. Operatör isminin yanında H+ yerine 3G sembolü çıkacaktır zaten deneyin bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka61

bu linkteki bitmiş başka link var mı acaba? birde fotoğraf atabilir misiniz deri kapak varken?

http://www.aliexpress.com/store/product/leather-battery-back-cover-xiaomi-redmi-note2-note-2-4G-LTE-back-Cover-Leather-Back-House/426172_32455514793.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka61

3.5g ile bağlantı yapıyor, eğer uyumlu olmasa idi hiç bağlanmazdı, mesela fdd olsaydı 3g çalışmazdı, benim bildiğim.

bizim cihazın fdd olması gerekiyor
  • Kirilmaz cam ve cuzdan kilif ariyorum ben de. Toplu getirtecekseniz.beni de yazin listeye

• quote:

Orijinalden alıntı: SerbestKasli

Facebook messenger uygulamasında sohbet balonları sizde açılıyor mu? Şu an bende aktif gözükmesine rağmen açılmıyor.

İlk olarak araçlar uygulamasına girip sonra izinlere girip otomatik başlatmaya giriyoruz ve oradan messengerı aktif edip etmediğimizi kontrol ediyoruz aktif etmemiz gerekiyor. Sonrada otomatik başlatmanın altındaki izinlere tıklayıp oradan messengerı bulup tıklıyoruz en asagı gelip 'açılır pencere bildirimlerini görüntüleme' yi kabul ediyoruz yanında yeşil tik işareti çıkacaktır ve sorun çözüldü

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

• Teşekkür ederim birde whatsap uygulamasını açmadan bildirim gelmiyor onu nasıl yapabilirim?

• Benim mazlum kargo şu anda böyle gözüküyor track-chinapost adresinde
    artık psikopata bağladım
    kargosu gelmiş kişilerde işlemler nasıl gözüküyordu bir yorum alsam nasıl olur artık saat başı kargo bakmaktan bıktım

015-08-28 03:25:15.0 CN 51810302 parcel center received
    2015-08-28 22:44:09.0 CN 51810302 parcel center customs scan
    2015-08-28 22:57:07.0 CN 51810302 leaving parcel center ,next station Shenzhen center
    2015-08-28 23:45:12.0 CN 51805300 Shenzhen Transit Station export security scan
    2015-08-29 16:15:32.0 CN 51805300 Shenzhen Transit Station export customs cleared
    2015-08-30 10:11:38.0 CN 51002600 Guangzhou express 公司 safety check rejected
    2015-08-30 22:06:00.0 CN 51000061 arrive Guangzhou Airport
    2015-09-11 10:13:48.0 CN 51805300 Shenzhen Transit Station export customs cleared
    2015-09-12 22:14:00.0 CN 51000061 arrive Guangzhou Airport
    2015-09-12 22:15:58.0 CN 51000061 leaving Guangzhou Airport going to next airport/seaport

• SerbestKasli kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde otomatik başlatma dan whatsapp etkinleştirin pil tasarrufu falan kapatın olacaktır :)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.