Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi forumlar. Yeni cihaz aldım ilk kez redmi kullanıyorum. İki sorum olacak yardımcı olursanız.
    1. Whatsapp Twitter gibi uygulamalardan mesaj vs geldiği zaman bildirim gelmiyor. Çözümü nedir?
    2. Google Playden uygulama indirmek istediğim zaman 1 MB de olsa çok büyük diyor. Kablosuzu iptal etmeme rağmen mobil veriyle indirme yapamıyorum. Çözümü nedir ?
    Teşekkürler şimdiden

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

Kaç saat ekran süresi aldınız bu Rom ile?

Hocam miuiye göre oldukça fazla şarj tüketiyor. Porttan dolayı zannedersem. Şarj olayı sorunu olduğu için bugün miuiye geri dönüş yaptım. Ama stabilite olarak güzeldi beğendim. Dediğim gibi şarj olayı sizin için sorunsa biraz canınızı sıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahidtras

İyi forumlar. Yeni cihaz aldım ilk kez redmi kullanıyorum. İki sorum olacak yardımcı olursanız.
    1. Whatsapp Twitter gibi uygulamalardan mesaj vs geldiği zaman bildirim gelmiyor. Çözümü nedir?
    2. Google Playden uygulama indirmek istediğim zaman 1 MB de olsa çok büyük diyor. Kablosuzu iptal etmeme rağmen mobil veriyle indirme yapamıyorum. Çözümü nedir ?
    Teşekkürler şimdiden

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

Ana ekrandan araçlar klasörü-indirmeler-sağ üstteki üç noktaya tıklayın-ayarlar-mobil veri indirme limiti- sınırsız indirmeye ayarlayınca sorun kalmaz

• arslan178 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkürler. Diğer sorun hakkında fikriniz var mı?

• vakıfbank problemi için bug kaydı oluşturum.
    linkden konfirme edenler olursa çabuk sonuç alırız diye düşünüyorum.
    http://en.miui.com/thread-199212-1-1.html
  • askinsis A kullanıcısına yanıt
    Umarım çözüme kavuşur...

• inşallah.
    forumda arattım hiç vakıfbank başlığı açan olmamış. ayrıca vakıfbank mobil destek kısmına da log gönderdim. bakalım ondan ne çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

Özellikleri tam söyleseydiniz sıkıntı çıkmazdı. ayrıca wifi sorunu rom la alakalı. Üstelik kırık ekran. Sıfır yurtdışı fiyatından bahsettim. Alanların birçoğu yurtdışından getirtti.

Hocam ürünü Türkiye de satiyor satici Türkiyedeki satis fiyatindan verecek 1 ay kadar once bu cihazi Türkiyede satanlar 800 liraya satiyorlardi primei.dolayisiyla az kullanimis hali 600 edebilir ki bazi cihazlarda dedigi gibi wi fi ve sebeke kopmasi falan kamera tozlanmasi mevzulari da var bunlar cihazda yoksa ederi gayet normal

daha dün sıfırı 540 a sattım hocam ne normali .tamam 16 gb lıktı benimki ama bu kadar fark olmaz sonuçta.aynısından birini de ben kullanıyorum .kamerada ve wifi de hiçbir sıkıntım yok

• Arkadaşlar ikinci el redmi note 2 almayı düşünüyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ayrıca alacağım fiyat 420tl sizce uygun mudur?

• mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorunu yoksa fiyat uygun. Ölü piksel testi yap, kameraya bak toz varmı? Hattını tak konuşma yap gelen giden ses de sorun varmı yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: askinsis

vakıfbank problemi için bug kaydı oluşturum.
    linkden konfirme edenler olursa çabuk sonuç alırız diye düşünüyorum.
    http://en.miui.com/thread-199212-1-1.html

Vakifbankta sorun romda degil ki? Turkiye suanda yogun siber saldiri altinda butun devlet daireleri ve banka sunucularina saldiriliyor cogu bankaya online erisim saglanamiyor devlet siteleride dahil hatta cogu post dogru durust calismiyor bile

• VaKıf. Mıuı 7 ilk çıktığından beri çalışmıyor.dediğiniz olayın apk ile alakası yok...cm romda çalışıyor veya başka telefonda...

• http://m.hurriyet.com.tr/hackerlar-iste-boyle-saldiriyor-40031701 okursaniz ne oldugunu anlayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

Özellikleri tam söyleseydiniz sıkıntı çıkmazdı. ayrıca wifi sorunu rom la alakalı. Üstelik kırık ekran. Sıfır yurtdışı fiyatından bahsettim. Alanların birçoğu yurtdışından getirtti.

Hocam ürünü Türkiye de satiyor satici Türkiyedeki satis fiyatindan verecek 1 ay kadar once bu cihazi Türkiyede satanlar 800 liraya satiyorlardi primei.dolayisiyla az kullanimis hali 600 edebilir ki bazi cihazlarda dedigi gibi wi fi ve sebeke kopmasi falan kamera tozlanmasi mevzulari da var bunlar cihazda yoksa ederi gayet normal

daha dün sıfırı 540 a sattım hocam ne normali .tamam 16 gb lıktı benimki ama bu kadar fark olmaz sonuçta.aynısından birini de ben kullanıyorum .kamerada ve wifi de hiçbir sıkıntım yok

Hocam sifir sattiginizda kamera wifi sebeke sorunu olup olmayacagi belli değil her neyse hocam her satici iatedigi fiyattan satar ben 800 e aldim 500 e satamam acikcasi icime oturur. Gerci bu telefon gayet uzun sureler kullanilacak telefon telefon ticareti yapacaksak alip kullanmanin manası yok zaten

• serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen yenisin galiba. Vakıfbank miui v7 de hiç çalışmadı. 5-6 ay öncesinde durum aynı şimdide aynı... Çalışmıyor. Siber saldırılarla alakası yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mucahidtras

Eyvallah hocam teşekkürler. Diğer sorun hakkında fikriniz var mı?

Araçlar uygulaması var klasör değil. Ordan izinler-otomatik başlatma seçeneğinin altında whatsapp,twitter,instagram vs aktif mi ?
  • 5.12.24 sürümünde şarj sorunu olan varmı. Bir önceki sürüme göre sarjım sömürülüyor gibi ?
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Test ediyoruz zaten Wifi falan gönderirken.Siz demekki Türkiye ye getiren kişilerden almışsınız o fiyata doğal olarak satmazsiniz 500 e.benim karşı çıktığım kısım normal fiyat demeniz. O da Türkiye ye getirenlerden aldıysa 500 istesin problem değil ama fiyat normal değil ben bunu belirttim

• quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

Test ediyoruz zaten Wifi falan gönderirken.Siz demekki Türkiye ye getiren kişilerden almışsınız o fiyata doğal olarak satmazsiniz 500 e.benim karşı çıktığım kısım normal fiyat demeniz. O da Türkiye ye getirenlerden aldıysa 500 istesin problem değil ama fiyat normal değil ben bunu belirttim

Hocam saticsinizsiz burada ürünün gecen ayki fiyati ile bu ayki fiyatini telefonu kullanmak icin alanlar soyleyecektir siz elinize ne kadara gelirse onun ustune kar koyup sayiyorsunuz gecen ay 600 e geliyorsa simdi 400 e geliyor fakat bu beni ilgilendiren kısım değil telefon ucuzlamis olabilir fakat ben de sürekli telefon satan birisi degilim zaten bir telefoncuya tutup bu telefonu goturseniz verecegi para en fazla 400 lira falan olur cunku garantisi yoksa yurtdisiysa telefonu adam yerine koymazlar. Satici manigiyla burda telefonun fiyatini düsürmenin manasi yok benim ikinci el bi telefonum vardir satarim biter getirip satmaya istediginiz fiyattan devam edersiniz. Çünkü ben turkiyeden aldim ve dedigim gibi 800 liradan aldim ha satarken tabi fiyati dusecek sonuvta dolar kuru dustu ve foyati da kirildi telefonun ama 1 ay kullanilmis telefona 400 lira fiyat bence ölücülük olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 26 Aralık 2015; 12:50:23 >

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Birincisi satıcı değilim nerden çıkardınız satıcı olduğumu anlamadım. İkincisi siz arkadaşın yurtdışından almadığını nereden biliyorsunuz. 1 aylık telefon da değildir o ayrıca hadi diyelim olsun kırık var diyor. Ben burada fiyata karşı değilim istediği fiyatı koysun sizin normal demenize karşıyım tekrar belirteyim. siz 800 e aldınız diye herkes öyle almadı sonuçta.Ayrıca da satıcı olsam aslında bende 600 e koyardım sahibindekiler gibi satilsa da satılmasada bir türlü ellerinden çıkartırlar

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.