Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlad kameramda bir sıkıntı mi var acaba?
    Karıncalı cekiyor. Sanki 5 mp gibi. K3 noteden sonra cok kotu geldi ki, 13 mplik bi kamera boyle cekmemesi lazim. Acaba bi ince ayari falan mi var.
    Rom: 5.10.8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun sar değerlerinide ilk sayfaya ekliyelim arkadaşlar.

SAR value:

The SAR (specific absorption rate) value of the Redmi Note 2 is 0.602 W/Kg in head and 0.731 W/Kg in body, which is a little bit higher than the previous Redmi Note but it is well within the limits of every country regulation.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candzh -- 19 Ekim 2015; 19:08:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kil-Jaeden

quote:

Orijinalden alıntı: d.yigit

Arkadaşlar 5.10.8 romuna geçtim klavyede yazarken şu titreşim olayı nasıl kapanıyordu?

Ayarlar gelişmiş ayarlar google klavye oradan titreşim bulun tamamdır .

Teşekkürler

• candzh kullanıcısına yanıt
    Var kardeşim zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego26

Var kardeşim zaten

+1 :D

• Kalan Şarj : %63
    Ekran Süresi: 2 Saat 8 DK
    Full şarj döngüsü:1. Yani telefonun bataryasının ilk defa %100 oluşu.

Xiaomi Mi4C ile bize böyle bir hikaye anlatmak istemiş

Mtk sucks, snap rocks Belki saçma sapan ekran markasıda neden olabilir. Tam emin olamadım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glikoz surubu

Merhaba arkadaslar,ben bugun amazon china dan bu cihazi siparis verdim.Buyuk ihtimalle yarin elimde olur.Bu telefonu babama alacagim.Turkce destegi anladigim kadariyla bulunmuyor.Birde benim aldigim cihaz Turkiye'de calisacak mi?

FDD sürüm aldıysanız direk Türkiye'de çalışır. İmei kaydı yapılacak yine o ayrı.
    Ama TD sürümünü aldıysanız Romunu değiştirmeniz lazım o zaman 3g ve 4g sorunsuz çalışır. TD sürümü orijinal hali ile Yalnıza 2G çalışıyor Türkiye'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

http://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-Tempered-Glass-Original-High-Quality-Protective-Film-Explosion-proof-Screen-Xiaomi-Red/32440929082.html?adminSeq=205078057&shopNumber=733436
    Kırılmaz ekran koruyucu olarak linkteki ürünü aldım 3$ gayet kullanışlı. Ekrana tam oturuyor parmak izi çok az kalıyor. Yağlanma da yok denecek kadar.

Aynı ürünü aldım, parmak izi, yağlanma yok denecek kadar az..

• quote:

Orijinalden alıntı: OtoburPirana

quote:

Orijinalden alıntı: glikoz surubu

Merhaba arkadaslar,ben bugun amazon china dan bu cihazi siparis verdim.Buyuk ihtimalle yarin elimde olur.Bu telefonu babama alacagim.Turkce destegi anladigim kadariyla bulunmuyor.Birde benim aldigim cihaz Turkiye'de calisacak mi?

FDD sürüm aldıysanız direk Türkiye'de çalışır. İmei kaydı yapılacak yine o ayrı.
    Ama TD sürümünü aldıysanız Romunu değiştirmeniz lazım o zaman 3g ve 4g sorunsuz çalışır. TD sürümü orijinal hali ile Yalnıza 2G çalışıyor Türkiye'de.

Cevap için teşekkürler üstadım. Cihazım td sürümü imiş. Romu zaten degistirdim herkes dediğiniz gibi çalışacağını söylüyor. İçim rahatladı valla.

• Ne zaman çıkıyor miui v7 kararlı sürüm? Bilen var mı?

• 3g de çok fazla gidiyor telefonun şarjı. Bu da büyük ihtimal işlemci ile alakalı. Çünkü 2g de parlaklık otomatikte değil kendim o%50 yaparak kullandım telefon daha 4-5 günlük olmasına rağmen 5 saat ekran süresi verdi. Ama 2gye geçince bunun yarısını ancak alırım. Şarjı içiyor resmen
  • Yapıştırması da çok kolaydı. Ben hiç beceremem bunları yapıştırmayı ama çok kolay oldu şaşırdım :)
  • Az önce dokunmatik sapıtır gibi oldu yeniden başlatınca düzeldi. İlginç.

• Hocam ekrana bildiğiniz nur iniyor birde 16gblik model hafıza sorun benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refaicco -- 19 Ekim 2015; 22:38:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik71

Eğer herkes isterse toplu şekilde uygun fiyata getirtebilirim

5$ a direk alır burdaki herkes. Nilkinlerin kalitesini konuşmaya gerek yok zaten. İsterseniz anket de yapalım. Sizin için en az kaç kişi alması lazım ?
  • İşlemci değil reyiz. 3g ne yapsın işlemciyi :D antenle ilgili. Sonuçta hepsini mtk yapıyor. Kabak ona patlıyor :D gelişen bir şirket olduğu doğru ama ben neredeyse her platformda söylüyorum. Mtk lı telefon şu an için alınmaz. Sensörleri bile dandik. Allahtan çok bir bağlılığım yokta onlara pek sıkıntı yok gibi. 5.5 1080p ekranı olması benim gözümde her şeyi nötrlüyor. Mi power da aldığım için batarya da sorun değil. Sadece pil ölür diye yedek batarya almak kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

5$ a direk alır burdaki herkes. Nilkinlerin kalitesini konuşmaya gerek yok zaten. İsterseniz anket de yapalım. Sizin için en az kaç kişi alması lazım ?

Vovovo neler dönmüş biz yokkene :D nillkin kesin alırım bende. Listeye yaz bro beni de ama önceden kullanmış birinden onay almak lazım. Usorguncu kullanmıştı sanki :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Vovovo neler dönmüş biz yokkene :D nillkin kesin alırım bende. Listeye yaz bro beni de ama önceden kullanmış birinden onay almak lazım. Usorguncu kullanmıştı sanki :D

Ben kullanıyorum memnunum gayet, bi kere alıyoruz sonuçta Nillkin almak en mantıklısı :D

• Ridianod kullanıcısına yanıt
    Mi4c in bu değerler mi oluyormuş? Nerde yazıyor bu hocam. 4c nin ekranı ne acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3 adet kılıf hala elimde bir tane slikon bir tane metal bir tane çift korumalı destekli sert plastik kılıf hepsi 30 TL

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.