Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Beyin

Arkadaşlar Xiaomi.eu'da yazana göre Xiaomi firması bu haftadan itibaren çıkan hermes (Redmi Note 2) romlarini dijital olarak imzalamaya başlamış

Bu durumda içerisinde Türkçe dil bulunan romlari Updater uygulaması veya orjinal Mi Recovery ile yükleyemezsiniz

Yüklemeyi yapabilmeniz için TWRP kurmalı ve onun aracılığıyla kurulum yapmalısınız

Hocam anlamadığım Xiaomi neden böyle birşey yaptı? Sonuçta global rom projesi unofficial olarak geçse bile Xiaomi'nin farkındalığı altında ilerlemiyor mu yani. Böyle yaparak o ekibin elini kolunu bağlamış olmazlar mı. Anlam veremedim :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer çalışırsa benden alacağın dua ile ihya olursun reyiz :D Öyle böyle takıntı yapmadım bu olayı. Telefon falan gözümde değil o hız inecek arkadaş :D Hoş gidipte aynı voltajı çekerek 1.5 verirse de ağlamak için başka bir neden :D Hemen deniyorum. Teşekkürler.
  • bendeki şans herhalde :) bendeki rom miui7 5.10.8 aldığım arkadaş bunu yüklemiş ama galeri bir türlü olmadı nedense. buluruz umarım bir yolunu
  • galeri için şöyle bir çözümden bahsetmişti alan arkadaşlardan biri.
    marketten quickpic uygulamasını kurun, sonra uygulamalardan galeri uygulamasını dondurun (durdurun, burayı net hatırlamıyorum)
    sonra fotoğraf çekin ve kamera ekranında beliren küçük fotoğrafa tıklayın, karşınıza gelen seçenekte "herzaman quickpic ile aç" tercihini seçin
  • Olmadı reyiz çalışmıyor. Hıza limit vurmuş görünüyor fakat benchlerde hiç bir fark yok. Özellikle Quadrant Pro ile sadece cpu testi yaptım. Bana mısın demedi :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

galeri için şöyle bir çözümden bahsetmişti alan arkadaşlardan biri.
    marketten quickpic uygulamasını kurun, sonra uygulamalardan galeri uygulamasını dondurun (durdurun, burayı net hatırlamıyorum)
    sonra fotoğraf çekin ve kamera ekranında beliren küçük fotoğrafa tıklayın, karşınıza gelen seçenekte "herzaman quickpic ile aç" tercihini seçin

+1 oldu vallaha
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Bende ayrıntılı inceledim şimdi olmuyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PentiumR kullanıcısına yanıt
    usta "4k" terimini doğru düzgün açmadınki 4k oynatma yazsan olabilir derdim şimdi ben telefonda 4k var desem kimisi 4k video kayıt anlar kimisi oynatma anlar hatta kimisi 4k ekran bile anlayabilir anlatabildim mi? bu arada xiaomi 10000 mah powerbank çok iyi zenpower'ı bilmiyorum
  • arkadaşlar yedek batarya alan oldu mu AE den falan alan varsa link verirse bende almak istiyorum

• 5.9.24'teyim şuan için herhangi bir sorun yok acaba 5.10.16'ya geçsem mi? geçen 5.10.8'e geçtim titreşim hatası veriyordu,kamera performansı gözle görülebilecek derecede düşmüştü ve kamera açılamıyor hatası verip duruyordu telefonu kapatıp açmak zorunda kalıyordum 5.9.24 güzel birde miui v7 kararlı sürüm çıksa süper olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

galeri için şöyle bir çözümden bahsetmişti alan arkadaşlardan biri.

Tamamdır dondurmak lazımmış.

Hasan abi teşekkürler

@Mr. Beyin bunu da ilk mesaja ekleyelim

13. Kameradan resim önizlemesine tıkladım açılmıyor?
    Çözüm 2 : Root uninstaller, Titanium backup tarzı bir programla Galeri uygulamasını dondurun. Yerine alternatif bir Galeri Uygulaması kurun (Tavsiyem Quickpic). Sonra kameraya girip bir resim çekin ve önizlemeye tıklayın, çıkan küçük pencereden Quickpic'i seçin. Sürekli sormaması için pencere de "Seçimi Hatirla" seçeneğin tik koyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 17 Ekim 2015; 16:12:35 >

• Bizim telefonlara marshmelow ne zaman çıkar acaba
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Pratik bilgi için teşekkür ederim. Eğer romu bundan sonra sadece recovery den yükleyeceksek alternatif bir recovery bulmamız lazım.

• Tel.in driverlarını PC ye kurdum (Win7 64bit) bilgisayar tel.i görüyor.
    PC deki rom dosyasını tel.in için kopyala yapıştır dediğimde işlem kilitlenip hiçbir ilerleme olmuyor ve çözümü bulamıyorum.
    bağlantı kurduğumda telefonda farklı bi ayar mı yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my54 -- 17 Ekim 2015; 17:10:26 >
  • :D o kadara gerek var mıydı bro ya :D Ayarlar> Uygulama Ayarları > Varsayılan Uyglama Ayarları > Galeri tıklayıp istediğin bir resim uygulamasını seçince de olması lazım.
  • Arkadaşlar belki yeri değil ancak yinede sormak istedim.Şimdiden kusur varsa af ola. Aliexpress'te “11.11” festivali var mış.Malum İngilizce fukarası olduğum için nedir ne değildir pek anlamadım.Konuyla ilgili bilgi verebilecek var mı?
    Kupon yada indirimler için ne gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: d.yigit

Arkadaşlar belki yeri değil ancak yinede sormak istedim.Şimdiden kusur varsa af ola. Aliexpress'te “11.11” festivali var mış.Malum İngilizce fukarası olduğum için nedir ne değildir pek anlamadım.Konuyla ilgili bilgi verebilecek var mı?
    Kupon yada indirimler için ne gerekiyor?

Aliexpress'de oluşturduğunuz İstek Listenizi paylaşıp en çok like'ı almanız gerekiyor. Her gün ilk 10'daki en çok like alan kişilere 50 dolar vereceklermiş.11.11.2015'de de bitecekmiş. Daha sonra resim paylaşma yarışması var bir de.Onlarda da kazanan pazartesi,çarşamba ve cuma günleri belirlenecekmiş vs vs.
  • Boş muhabbet yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

:D o kadara gerek var mıydı bro ya :D Ayarlar> Uygulama Ayarları > Varsayılan Uyglama Ayarları > Galeri tıklayıp istediğin bir resim uygulamasını seçince de olması lazım.

Denedim dostum olmuyor o

• quote:

Orijinalden alıntı: my54

Tel.in driverlarını PC ye kurdum (Win7 64bit) bilgisayar tel.i görüyor.
    PC deki rom dosyasını tel.in için kopyala yapıştır dediğimde işlem kilitlenip hiçbir ilerleme olmuyor ve çözümü bulamıyorum.
    bağlantı kurduğumda telefonda farklı bi ayar mı yapmam gerekiyor?

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.