Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
19
Favori
73.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 ile kullanıyorum, bir problem yaşamadım.
  • Arkadaşlar sonuç itibariyle bu cihazı önerir misiniz. 150 TL bütçe var. Diğer alternatif qcy T5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Arkadaşlar sonuç itibariyle bu cihazı önerir misiniz. 150 TL bütçe var. Diğer alternatif qcy T5
    konuşmak için alacaksanız tavsiye etmiyorum
    sadece müzik dinlemek için ise kesinlikle alın fiyat performans ürünüdür kendisi.

• Ayssu kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağ olun hocam.
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Film izlerken seste bir gecikme oluyor mu?
  • Spor konusunda iyi bir deneyim sunar mı hocam? Kulaktan düşme terden etkilenme yapar mı? Sadece spor yaparken kullanmak amacıyla almak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    yok hocam olmuyor

sadece oyunlarda mı gecikme oluyor peki . çünkü gecikme yaptığına dair yorumlar gördüm.Hani oyunlarda bir nebze tolerans olabilr ama video da ses gecikmesi oluyor mu tam emin olamadım
  • Loser. kullanıcısına yanıt
    Hocam videoda olmuyor, oyunlarda ise bazı telefonlarda gecikme oluyor sanırım Bluetooth sürümü ile alakalı ama videolarda bir sıkıntı yok

hocam ne video ne müzik hiç birinde ben gecikme görmedim oyun dersen inan denemedim

• Kulaklığı laptopa bağladığımda resmen kablosuz interneti felç ediyor ve internet sürünüyor. Bunun sebebi laptoptaki Wifi-Bloetooth kartının aynı kartta kombo olması mı çözemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Kulaklığı laptopa bağladığımda resmen kablosuz interneti felç ediyor ve internet sürünüyor. Bunun sebebi laptoptaki Wifi-Bloetooth kartının aynı kartta kombo olması mı çözemedim.
    Xiaomi telefon da bu sorunu çok yaşıyorum wifi ve Bluetooth aynı anda açık ise hız 1mb altına düşüyor

receep 32 R kullanıcısına yanıt
    şu anda xiaomi hbrid pro hd kullanıyorum. Kablosuzu denemek için geçmek istiyorum deneme fırsatım yok ses konusunda tatmin eder mi teşşekürler
    Hocam şöyle diyeyim ses konusunda ben fazla kaliteli kulaklık kullanmadığım için bana gayet iyi geldi ama, şunu biliyorum ki 150 TL'ye kablolu Bir kulaklık alsam daha iyi bir ses performansı alırdım, ama fiyatına göre gayet yeterli

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağolasın

• Ben alalı 8 ay falan oldu bugün konuyu görünce sahte mi lan acaba diye şüphelenmeye başladım slikon altında kod var fakat ben yok sandım çok dikkatli bakmama rağmen sonradan telefondan flaş açıkca olduğunu gördüm. Sahteyi anlamanın en iyi yolu bu sanırım

Bu arada %60 ses ayarını geçtikten sonra başımı ağrıyor bluetoothdan mı slikonlu kulaklık mı olmasından bilmiyorum

Bilgisayarda da drop oluyor yok denilmiş ama ben 1 sn droplu izliyorum izlediklerimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren -- 25 Mayıs 2020; 22:32:19 >
  • Eren kullanıcısına yanıt
    Ben bilgisayarda denemedim hocam

• Merhaba arkadaşlar bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Şu an trendyolda 113₺’ye geliyor. Değer mi sizce ? Bir de bilen varsa bittibitiyor satıcısı güvenilir midir ? Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.