Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
19
Favori
73.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kulaklıkta ses, kayması olmuyor hocam

Telefon görüşmelerinde fazla bir şey beklemeyin, müzik dinlemek için gayet iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar dün hepsiburada dan Earbuds aldım. İlk öncelikle içime düşen acaba sahtemidir? Diye baktım kutuya tarih falan pixelli yazılmış. Sonra kulaklık kavuçuklarını çıkardım seri numarası varmı yok mu diye. Seri numarasıda vardı. Sonuç olarak orijinal. Benim sorunum telefonla kulaklığı eşliyorum ardından bi müzik açıyorum sonra da sol kulaklıktan bir uyarı sesi geliyor müzik devam ediyor Bi 30 sn sonra sol kulaklıktan bir ses daha geliyor ve iki kulaklıkta telefondan bağlantısı kopuyor. İnternetteki çözüm yollarını denedim ama olmadı. Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wvwJOKERwvw W kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=29bJ_Y9Cy7A&feature=youtu.be
    Hocam bir de bu videodaki işlemi yapın cidden ilginç bir sorun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tmm bende bunu yapıyorum resetlemeyi ama müzik çalarken kopuyor. Boştayken kopmuyor. Acaba bluetooth bağlantısındaki farktan dolayı sorun olurumu. Telefonumun bluetooth sürümü 4.2 kulaklığın 5.0 bundan kaynaklanır mı? Ayrıca sol kulaklığın sarjı %40 iken %10 a düşüyor. Sıfır cihaz anlamış değilim.

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wvwJOKERwvw -- 19 Nisan 2020; 11:9:17 >

• Merhaba arkadaşlar. Dün hepsiburadadan bu kulaklığı aldım. Eşleştirmede ve telefonda kullanmada sorun yaşamıyorum.Ancak pcye bağlayınca kulaklığı görse mikrofonu görmüyor. Mikrofon çalışsa sesi kulaklığa vermiyor. İki kulaklığı birden kullanmak istersem mikrofon yine devre dışı kalıyor.
    Sesi bi kulaklıktan bi hoparlörden veriyor. Masaüstünde çalışsa uygulamalarda çalışmıyor. İğrenç bir kararsızlık durumu var. Driverleri güncelledim bluetooth ve ses ama yine sonuç aynı. Kulaklıklara reset attım sonuç yine aynı. Telefonda hiçbir sorun yok. Başına gelen var mı Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenleracaba ?

• wvwJOKERwvw W kullanıcısına yanıt
    Bluetooth versiyonu sorun oolmaz diye biliyorum. Kulaklık 4.2 hızında çalışır sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat.akkan

Merhaba arkadaşlar. Dün hepsiburadadan bu kulaklığı aldım. Eşleştirmede ve telefonda kullanmada sorun yaşamıyorum.Ancak pcye bağlayınca kulaklığı görse mikrofonu görmüyor. Mikrofon çalışsa sesi kulaklığa vermiyor. İki kulaklığı birden kullanmak istersem mikrofon yine devre dışı kalıyor.
    Sesi bi kulaklıktan bi hoparlörden veriyor. Masaüstünde çalışsa uygulamalarda çalışmıyor. İğrenç bir kararsızlık durumu var. Driverleri güncelledim bluetooth ve ses ama yine sonuç aynı. Kulaklıklara reset attım sonuç yine aynı. Telefonda hiçbir sorun yok. Başına gelen var mı acaba ?
    Win7 ve Win10 olan iki ayrı laptopta da aynı şekilde çalışmadı

• Bu kulaklığın garantisi var, geri yollarsam değişim yada tamir edilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: wvwJOKERwvw

Bu kulaklığın garantisi var, geri yollarsam değişim yada tamir edilir mi?
    garantinin amacı bu değil mi zaten
  • Arkadaşlar ben de hepsiburadadan airdots sipariş etmiştim. Ürün bugün geldi ama malesef taktığımda sağ kulaklıktan parazit gibi bir çalışma sesi geldiğini farkettim. İnternetten biraz araştırma yaptığımda, bu sesin bütün kablosuz kulaklıklarda olduğunu, bir çözümünün olmadığını gördüm. Ama sorun şu ki; aynı kulaklıktan kardeşimde de var ama onda bu ses farkedilmeyecek derecedeyken benimkinde malesef epey rahatsız edici düzeyde. Hepsiburadayı aradım bu ürünlerin iade edilemediği, servise yollandıktan sonra tamir olmazsa onların talebiyle iade olabileceği belirtildi. Bu süreç de nereden baksanız 1 ayı bulabilecek. Acaba bu sorun için daha kısa sürede yapılabilecek bir çözüm var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak940 -- 21 Nisan 2020; 21:58:36 >
  • cihat.akkan C kullanıcısına yanıt
    Garantinin ne işe yaradığını biliyorum . Fakat bu şekilde kulağa takılan ürünlerde kullanıldığı zaman geri iade kabul edilmiyor. Daha önce başıma gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: wvwJOKERwvw

Garantinin ne işe yaradığını biliyorum . Fakat bu şekilde kulağa takılan ürünlerde kullanıldığı zaman geri iade kabul edilmiyor. Daha önce başıma gelmişti.
    ben 2-3 gün kullanmaya çalıştım arıza düzelmeyince dün iadeye yolladım. bakalım sonuç ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat.akkan

ben 2-3 gün kullanmaya çalıştım arıza düzelmeyince dün iadeye yolladım. bakalım sonuç ne olacak

Alıntıları Göster
    İade kabul oldu ve ödemeyi yaptılar.
  • Keşke bende gönderebilsem Hepsiburada'yı arayıp iade talebini oluşturdum ama nafile Aras kargo yüzünden kargoyu yollayamadım adamlara 2 haftadır kurye talebinde bulunuyorum ses yok. HB müşteri temsilcisini arıyorum diyorum başka kargo şirketi ile göndereyim olmaz deyip şikayet talebinde bulunun diyor. Parasını verdiğime mi yanayım ürünü kullanamamamı yanayım bilemedim. Aras Kargo Allah belanı versin.
  • Beyler, ben de bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama bazı yorumlar bluetooth kulaklığın wifiyi (2.4 GHz modemlerde) yavaşlattığında bahsediyor. Sizde böyle bir durum var mı?
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    evet var
    ama kulaklık yüzünden değil Xiaomi telefonlar yüzünden başka marka da sorun yok Xiaomi mi6 ve mi8 de sorun var

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Yani Xiaomi dışında başka marka cihazla bağlantı kurarsam kablosuz interneti yavaşlatması gibi bir problem olmaz diyorsunuz hocam?
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    ben denedim olmadı

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Bilgi için teşekkür ederim hocam.
    rica ederim

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.