Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
19
Favori
73.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce alınmaya değer bir ürünmü peki hocam? Ayda yılda bir kullanacağım ancak yine de çok dandik bir şey almak istemiyorum.
  • adt1 A kullanıcısına yanıt
    Airpods kullanmis biri olarak bu kulaklik gayet yeterli. Konusma mikrofonu fazla denemedim fakat. 150 tl ye gayet iyi bir urun. Daha ucuz kulakliklarda bas agrisi sikayetleri var arkadasima da aldik daha once yasamis boyle bir sorun. Fakat bu urunde yasamadi. Paran varsa ve surekli telefonla konusacagim diyorsan apple airpods fakat uygun olsun kaliteli olsun orta bir kullanici icin bence gayet yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adt1 A kullanıcısına yanıt
    Ve kesinlikle dandik bir urun degil parasinin karsiligini fazlasiyla veriyor.

• Onları denedim ayrıca YouTube de vardı bazı videolar onları da denedim olmadı iade yolladım kargo ile bakalım birdaha alırım artık siz nereden aldınız ? Trendyolda 143 tl ye almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goztepeli__ G kullanıcısına yanıt
    Bende trendyol dan 3 tane aldım arkadaşa da 1 adet aldık onda ses kısıklığı sorunu çıktı dün geri gönderdik. Bakalım. Donanımsal sorun varsa yeni gönderirler umarım..güzel cihaz bağlantı konusu biraz karışık gibi ama çözülebilir.o konuda kafanız rahat olsun. Sadece 2 kulaklık kullanırken L yi göstermiyor bütün sorun bu. L yi R üzerinden birbiirne bağlayıp tek onu gösteriyor. Sorun olursa yardımcı olurum.

• Trendyol da 138 tl

• Hocam anlamıyorum valla o fiyat çok oynuyor her saat fiyat değişiyor bu üründe 150 küsurlardan düştü

• Bende 1,2 haftadır kullanıyorum. tek şikayetim basın fazla olması.poco f1 de eq ayarı yok bluetooth cihazlar için.spotify,power amp ile tam istedigim gibi oluyor.eşleşme konusuna gelince ayri ayrida kullansam bir sıkıntı yaşamadım.kutudan cıkarıp kulagıma takana kadar eşleşmiş oluyor.
    Ses kalitesine gelince, 150 liraya 1000liralik kulaküstü performansi beklerseniz kötü dersiniz.fiyat bazında kablosuzlarla kiyaslayinca gayet tatmin edici sesi var.

• Trendyoldan 139 tl ye sipariş vermiş bulunmaktayım. Hadi hayırlısı.

• Trendoyolda 129 TL idi dün almadım. Şuanda n11de 138 TL'ye satılıyor 11.11i bekleyeyim mi yoksa sipariş vereyim mi sizce arkadaşlar? Qcy t1c ile arasında kaldım o buna göre yaklaşık 20 TL daha ucuz ve hoparlör kalitesi daha iyi diyorlar. İkis arasında hangisini önerirsiniz ve fiyatlarına değer mi iki ürün de? 1 saat sonra bakalım n11de falan güzel indirim olacakmı trendyol indirim yapacağına ayın 8inde fiyat yükseltti 9unda eski fiyatına indirdi adı indirim oldu :))

• bugün aldım, gayet güzel ve sesi de iyi.

• Bugün aliexpressten 11.11 indirimleriyle sipariş verdim ne zaman gelir bilmem ama aranıza katıldım.

• Trendyoldan aldım, kulaklıkların birinden az ses çıkıyor, herhangi bir şekilde kullanımda sürekli kesilmeler oluyor, videolarda ve özellikle oyunlarda ses geriden geliyor. Telefon görüşmesi yapabilen varsa zaten helal olsun, ben bağırmadan karşı tarafa sesimi duyurmayı başaramadım. Hiç beklemediğim bir kalitesizlikle karşılaştım. Kullanması mümkün olmayan bir kulaklık.Kesinlikle tavsiye etmiyor, ben üzerime düşeni yapayım, yazayım yaşadıklarımı siz istiyorsanız yine alın.. Birlikte kullandığım cihaz redmi note 8 pro bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysheriff

Trendyoldan aldım, kulaklıkların birinden az ses çıkıyor, herhangi bir şekilde kullanımda sürekli kesilmeler oluyor, videolarda ve özellikle oyunlarda ses geriden geliyor. Telefon görüşmesi yapabilen varsa zaten helal olsun, ben bağırmadan karşı tarafa sesimi duyurmayı başaramadım. Hiç beklemediğim bir kalitesizlikle karşılaştım. Kullanması mümkün olmayan bir kulaklık.Kesinlikle tavsiye etmiyor, ben üzerime düşeni yapayım, yazayım yaşadıklarımı siz istiyorsanız yine alın.. Birlikte kullandığım cihaz redmi note 8 pro bu arada.
    ben hepsiburadadan aldım, satıcı olarak hepsiburada seçtim zaten dikkatle. kullanıyorum sabahtan beri gecikme görmedim ve telefonlada konuştum problem olmadı , iki cihazdada senkron sournuda yok sabah 8den beri kullanıyorum. aldığınız satıcıya iade edin bence, kullanılmış veya hasarlı satmış olabilirler.

• Bende trendyoldan aldım ama kutusu çakmaymış gibi bir imaj verdi. Yakın zamanda trendyoldan veya başka bir yerden alan arkadaşlar fotoğraf gibi şeyler ekleyebilir mi?
  • Ben ikinci kez trendyoldan sipariş verdim ama bu farklı satıcı ilkinde eşleşmeme problemi vardı iki kulaklığı da sağ olarak görüyordu. Bakalım bu kulaklık nasıl çıkacak
    Bu arada ilk aldığımın kutusu dandik bir şeydi üzerine rowen etiketi yapıştırmışlar ithalatçı firma yapıştırmak zorunda diye bilgi geçilmiş sorularda

• Trendyoldan 129 Tl'den alan arkadaşlar kutuyu ve cihazı dikkatli incelesin arkada Redmi yazacağına Rrdmi olarak yazmışlar ve cihazın sağı ve solu yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albenial

Trendyoldan 129 Tl'den alan arkadaşlar kutuyu ve cihazı dikkatli incelesin arkada Redmi yazacağına Rrdmi olarak yazmışlar ve cihazın sağı ve solu yanlış.
    Şuan baktımda benimkiside öyle 129 trendyoldan aldım. Ama çakmaymış gibi gelmedi bana. Kulaklıklarda bir problem yok. Kutudaki etikette 2019.10.10 üretim tarihi yazıyor. Belki bu parti ürünlerde yazım hatası yapmış olabilirler ambalajda. Zaten arkasında yazıyor birtek rrdmi airdots diye

• albenial A kullanıcısına yanıt
    Çakma olduğu nasıl anlaşılır bilen var mı ? trendyoldan iptal ettim siparişi hepsiburadan alacağım bende

• albenial A kullanıcısına yanıt
    Çakma olduğu nasıl anlaşılır bilen var mı ? trendyoldan iptal ettim siparişi hepsiburadan alacağım bende

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.