Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 8 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
8
Favori
15.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun fiyati artmis ilginc talep cok herhalde nasil alanlar memnun mu ? Bi de 1150-1200 e alanlar olmus ama su an 1300 lerde.

Bi de 8a dan farkli mi kullanimda ? Ayrica pil 8 a da daha cok gidiyormus sebebi nedir ikisi de 5000 pil degil mi ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 23 Ocak 2020; 18:30:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun stock arama yüzünü, başka Program yükleyerek değiştirebiliyor muyuz.

• VOLTE kullanan varmı

• telefon güzel arkadaşlar. bu zamana kadar hep amiral gemisi kullandım. şirket bu telefonu verince, note 9 umu sattım ve direkt buna geçtim.
    telefonlara çok para vermek cidden manasız.
    şark 2 gün gidiyor ancak çok geç doluyor. kamerası da bence kötü. onun haricinde güzel telefon.
  • İDare edecek tarzda bir cihaz sonuçta fazla da verim beklemek mümkün olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

VOLTE kullanan varmı
    2 hattımda aktif bir şekilde sıkıntısız kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bedo

2 hattımda aktif bir şekilde sıkıntısız kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Biraz anlatır mısınız? Nedir nasıl yapılır. Tamam bende yaptım sanıyorum ama emin değilim. Ekranın sağ üst köşede volte yazısı çıktı ama görüntülü görüşme yapabilmem gerekmiyor mu o zaman?

• Çift hattı telefonda nasıl kullanırız. Örneğin 1. Hattan değil 2. Hattan mesaj atılmasını istiyorum.
    Bir de 2. Hat için devamlı xiaomi Bi yere mesaj gönderiyor ama basarız diyor. Mesaj başına 1 TL faturaya yansıyor. Toplam 4 defa atmış durduk yere. Nasıl engellerim

• quote:

Biraz anlatır mısınız? Nedir nasıl yapılır. Tamam bende yaptım sanıyorum ama emin değilim. Ekranın sağ üst köşede volte yazısı çıktı ama görüntülü görüşme yapabilmem gerekmiyor mu o zaman?

Alıntıları Göster
    Volte HD+ olarak adlandırılan 4G üzerinden kaliteli ses görüşmesi yapılmasını sağlayan teknolojidir.

Görüntülü görüşmeyi yine internet üzerinden aracı programlar vasıtasıyla yapabiliyoruz.
  • quote:

Çift hattı telefonda nasıl kullanırız. Örneğin 1. Hattan değil 2. Hattan mesaj atılmasını istiyorum.
    Bir de 2. Hat için devamlı xiaomi Bi yere mesaj gönderiyor ama basarız diyor. Mesaj başına 1 TL faturaya yansıyor. Toplam 4 defa atmış durduk yere. Nasıl engellerim
    normal sms gönderiyorsan seçebiliyorsun ama gelen çağrıyı mesaj ile reddetmek isterken olmuyor veya en azından ben ayarını bulamadım. Redmi8 ve Redmi Not 8 konularında hatta mi forumda da sordum ama cevap alamadım.

Ben Mesajla çağırıyı reddetmeyi her zaman 1. hattan yapmak istiyordum çözümü bu şekilde bulabildim. 2. hattı kapattım ve birkaç kere çağrıyı mesajla reddettim sonra 2. hattı açtım şimdi telefon hep 1. hattan mesaj gönderiyor.
  • note 8 ile note 8 pro arasında ciddi bir fark var mı ? ancak kullananlar bunu bilebilir kıyas sitelerinde pro açık ara önce görünüyor ama kullanan kişilerin yorumları daha önemlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinneR38

note 8 ile note 8 pro arasında ciddi bir fark var mı ? ancak kullananlar bunu bilebilir kıyas sitelerinde pro açık ara önce görünüyor ama kullanan kişilerin yorumları daha önemlidir.
    Telefonu oyun için alacaksanız Note 8 Pro daha iyi bir seçim. Ama çok oyun oynamıyorsanız 600 TL verip Pro olanını almanıza gerek yok, Note 8 de işinizi görecektir.

• Samsungun hızlı sarjiyla hızlı sarj edebiliyorum. Ancak su 18 watt sarj olayini deneyebilen var mi?
    İmkani olan kc dkka sarj ettigini soyleyebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

Telefonu oyun için alacaksanız Note 8 Pro daha iyi bir seçim. Ama çok oyun oynamıyorsanız 600 TL verip Pro olanını almanıza gerek yok, Note 8 de işinizi görecektir.

Alıntıları Göster
    Oyunla hiçbir işim yok hocam benimki internet uygulama o kadar. note8 fiyatı daha uygun ondan almak en mantıklısı şu koşulda.
  • quote:

note 8 ile note 8 pro arasında ciddi bir fark var mı ? ancak kullananlar bunu bilebilir kıyas sitelerinde pro açık ara önce görünüyor ama kullanan kişilerin yorumları daha önemlidir.
    Hocam bu başlık Note serisinin bölümü değil. Redmi 8 başka telefon. Karışıklık olmasın diye yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyunla hiçbir işim yok hocam benimki internet uygulama o kadar. note8 fiyatı daha uygun ondan almak en mantıklısı şu koşulda.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

Hepsiburada satıcılı redmi 8a aldım annem için, 889 tlye. Pek bir farkı olmadıgı için. Bugün kargoya verdiler geldiğinde bakıcam, sıkıntısı olursa bu modeliyle değişim yapmayı düşünüyorum. Sürüm, arayüz optimize problemleri yoksa 2-3gb ram farkının gözle görülür büyük fark yaratcağını düşünmedim bunu alırken. Başka da bir farkı yok çözünürlük işlemci ppi batarya sar değeri aynı..
    Hocam memnun musunuz redmi 8a dan? Anneme ve babama alıcam bende. Kullanımda zorluk çekti mi anneniz?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.