Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.690
Cevap
116
Favori
316.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sitelerden alma sansimiz varmi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Baştan belirteyim: bilgi olması için yazıyorum; sizi -mecazi anlamda- ezmek için değil.

Kulaklıksız radyo özelliği, Xiaomi'nin en ucuz modeli Redmi 4A'da bile var. Ben de tesadüfen keşfetmiştim (sonra benim Redmi Note 4X'e baktım; onda da mevcut). Sanırım kulaklıksız radyo kullanabilme meselesini hallettiler (ki bunca zaman buna bir çözüm bulunamamasına bir anlam verememiştim) ve büyük ihtimalle Xiaomi'nin her yeni modelinde bu özellik olacaktır.
  • Fenman kullanıcısına yanıt
    Est..ben ilk kez gördüm kulakliksiz dinleme olayını..simdiye kadar neden diğerlerinin aklina gelmedi acaba

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bedava link, bana da aldırırsan atarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    bazı yurtdısı sitelerde global versiyon (donanım olarak b20 ve b4 destekleyen)satılıyor ama hala kesın bır bilgi yok..global rom cıktı ama bizi ilgilendiren b20 destegi veren cihaz gercekten cıktı mı emın degilim..xiaomi nin kendi sitesinde frekanslarda b20 goremedim..acıkcası global versiyon sattgını doyleyen sitelere de pek guvenemıyorum..biraz beklemekte fayda var gibi..bu arada 14 subat ta model tanıtımı varmıs xiaomi nin..redmi 5 plus ın yeni (belki de global)versiyonları olacagı soylenıyor.. b20 benim icin onemli degil diyenler alabilir,fiyat/performans olarak iyi cihaz..(konu sahibi de satıyor,ona da danısabilirsiniz,ben simdilik b20 li 4/64 olanı bekliyorum)
    Bu kadar pimpirik olmak iyi değilaliexpresde ki büyük satıcılar miui forumlarında da önerilenlerdir, ayrıca yüzde 98 feedbacki olan bir satıcı global version diye yazmaz boş yere..

Ayrıca satıcıları geçtim,gearbest ve geekbuying de bile başlamış satışlar ki daha da konuyu sulandırmanın anlamı yok..131arkadaş kafan karışıyorsa eğer bu söylediğim iki siteden direk global versionu seçip aldırabilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benım ve pek cogumuz ıcın onemlı olan bır krıterle ilgili merakımı dıle getırmek konuyu sulandırmak oluyorsa oyle olsun..b20 destegı olmayan cıhaz buyuksehırler dısında sorun oluyor..santıye ıcın sehır dısına cıktıgımda arkadasların cıhazları ınternete rahat rahat baglanırken ben epey sıkıntı cektım.. sutten agzı yanan yogurdu ufleyerek yer..a9 pro var bende 1 yıldır..çin versıyonu oldugu ıcın g.play kurana kadar gobegım catladı ve ıngilizce kullanıyorum..pil omru ıyı dıye almıstım,almaz olaydım..root edıp cakma bır rom buldum arap sitelerinden..ıdare edıyor..sozde delta garantılı..1 yıldır gelmedı g.play ve turkce rom..
    ayrıca; o satıcıların bazılarına b20 destegını sordum ve b20 destegı olmadıgını soyledı biri,zaten alanların da bazıları boyle gerı bıldırımde bulunmus..bu sıtelerın ılanlarında yazan acıklamaların %100 u dogru olmayabılıyor..b20 benim icin onemlı krıter..onemlı olmayan alsın kullansın elbet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 6 Şubat 2018; 11:54:49 >
  • merhaba
    ön+arka kamera performansları nasıl ? redmi note 4 gibi orta halli mi ? özellikle karanlıkta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Arka kamera için akşam çekim yaparım

Note 4 den biraz daha iyi benim gözlemlediğim kadarıyla

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Kablosuz goruntu aktarma var mıdır peki?

Bilmiyorum bakmadım

• Global romu yükledim. Telefon sikintisiz tesekkurler xiaomi

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    global rom yuklemek ıcın bootloader kilidinin acılmasını beklemek gerekıyor mu yoksa cıhazı aldıgımızda hemen bu romu flashlayabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub182

global rom yuklemek ıcın bootloader kilidinin acılmasını beklemek gerekıyor mu yoksa cıhazı aldıgımızda hemen bu romu flashlayabilir miyiz?

Bilmiyorum bakmadım

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    sagol...
  • beyler cihazdan aldım hanımıa global romuda yukledim.
    çok beğendim cihazı yağ gibi akıyor ekran falan çok güzel her zamanki gibi kamera tarafı biraz karanlıkta hafif kumlu gibi ama ön kamera flashlı olduğu için güzel çekmekte sormak isteiğiniz bişey varsa sorabilirsiniz cihaz 3/32 modeli
  • Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Cihazın üstündeki ekran koruyucu mat olduğu için cihazla çekilen resimlere bakınca kötü gibi duruyor. Ama fotoğrafları başka bir cihaza bakıp atınca çok güzel duruyor. O yüzden kırılmaz cam şart gibi duruyor bu hali ile kullanmak pek mantıklı gelmedi bana.

Bayanlar için ayrı bir güzel cihaz. Hem çok şık hem çok dikkat çekiyor

• Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun..birkac sey sormak istiyorum(soru sormaya cekinir olduk, malum arkadaşlar sagolsun)..nereden ve kaca aldiniz? Global rom yüklemek icin kilit acmayi falan beklemek gerekiyor mu? Kablosuz goruntu aktarma var mi?(samsung lardaki screen mirroring gibi)..tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 6 Şubat 2018; 18:55:3 >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Kilif ve ekran koruyucu siparis verdim simdiden..ekran koruyucular geldiginde 3 4 tane fazladan olacak elimde..kuponum olduğu icin fazla aldim biraz..isteyen olursa verebilirim..(ucretsiz)

Teşekkürler

Cihazın kutusundan çıkan silikon kılıf gerçekten çok kaliteli. Ekran koruyucu mat koymuşlar o kötü olmuş dediğim gibi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.