Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.689
Cevap
116
Favori
316.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cıft tıklama falan onemlı degıl zaten..jiroskop da varmıs..fm radyo da kaydet tusu var mıdır? yanı yayını kayıt yapıyor mu? rds ıse radyonun ısmı-frekansı,calan sarkı adı falan kayan yazı seklınde gecer ekranda..bu mevcut mu? 1 saat 50 dk da hangı sarj cıhazı ıle doldurdunuz? kutudan cıkan adaptorle mı? hızlı sarj adaptoru ıle doldursak sure kısalır mı acaba?
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıkanı hiç kullanmadım. Hızlı şarj ile doldurdum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu işin sonu şeye varacak gibi; aa o da varmış, aaa bu da varmış anladım. ama ben gidip j7 prime alacağım

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Gerekirse oyle de yapariz beyim..tabi sizin icin bir mahzuru yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: sub182

Gerekirse oyle de yapariz beyim..tabi sizin icin bir mahzuru yoksa

"mahsuru" yok tabii ki. Ben konu sahibine uzuluyorum, kendini bis yere yoruyor.

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    tamam kardeşim sorular gereksiz olsa kendi uyarır zaten..hem telefonu bize satacak olan kisi kendisi..hatta akliniza takilan seyleri sorun videoda onlari da inceleyeyim diyen de kendisi..neden bu kadar araştırdiktan sonra gidip samsung alayim..yillardir kullandim o markayı artik yeter xiaomi ye geceyim dedim..haliyle merak ediyor insan ozelliklerini..internet ortaminda yeterli detay yok cihaz hakkinda henuz..o nedenle detayli bilgi sahibi olmak hakkimiz degil mi? Satın alip pisman olmak gibi bir lüksüm yok ne yazik ki..yillardir ev kredisi oduyorum bin liradan fazla veremiyorum artik 1 telefona..cihazla ilgili meraklarimizi gidermek icin sen de paylasim yaparsan takdir ederiz..ama konuda sorulan sorularla dalga gecip ortami germek istiyorsan birsey diyemem..simdi ya kullanıcı olarak bizi aydinlat ya da musade et de yardimci ve paylaşımcı olmak isyeyen varsa cevap versin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 3 Şubat 2018; 12:27:15 >

• Klavyede titresim var mi? Kullananlar cevap verebilir mi?

• sub182 S kullanıcısına yanıt
    evet var
  • Video cok iyi olmus..tesekkurler..baska merak ettigim konu kalmadi..bu model tam aradigim gibi..umdugumdan daha da iyi hatta..bildirim ışığı,klavye titreşimi,kayit ozellikli radyo ve beni sasirtan kulakliksiz radyo dinleme ozelligi (ilk kez duydum bunu bir telefonda) cok iyi özellikler..global versiyon geldiginde ben de kullanici olarak forumda bulunacağım..teşekkurler bilgiler icin

• quote:

Video cok iyi olmus..tesekkurler..baska merak ettigim konu kalmadi..bu model tam aradigim gibi..umdugumdan daha da iyi hatta..bildirim ışığı,klavye titreşimi,kayit ozellikli radyo ve beni sasirtan kulakliksiz radyo dinleme ozelligi (ilk kez duydum bunu bir telefonda) cok iyi özellikler..global versiyon geldiginde ben de kullanici olarak forumda bulunacağım..teşekkurler bilgiler icin

Rica ederim.

Evet bizde onu görünce şaşırmıştık baya iyi bir özellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Video cok iyi olmus..tesekkurler..baska merak ettigim konu kalmadi..bu model tam aradigim gibi..umdugumdan daha da iyi hatta..bildirim ışığı,klavye titreşimi,kayit ozellikli radyo ve beni sasirtan kulakliksiz radyo dinleme ozelligi (ilk kez duydum bunu bir telefonda) cok iyi özellikler..global versiyon geldiginde ben de kullanici olarak forumda bulunacağım..teşekkurler bilgiler icin

Rica ederim.

Evet bizde onu görünce şaşırmıştık baya iyi bir özellik.

Inceleme icin tesekkurler benimde merakla bekledim bir cihaz bakalim tr de ne zaman satisa cikacak ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Global rom yayınlandı

• Global versiyon b20 satışa çıkmış, hayırlı olsun

gold rengi 160 dolar hemide vay arkadaş bedava ama bize yassak diyo devlet baba

• quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Global versiyon b20 satışa çıkmış, hayırlı olsun

gold rengi 160 dolar hemide vay arkadaş bedava ama bize yassak diyo devlet baba

Nerden baktiniz fiyata hocam Vestel şöyle cihazlar yapsa tam gaz destek vericezde nerdee
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Global rom yayınlandı

Hocam selam gene ben başınızın belasi Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü Türkçe dil mevcut diyor burda siz china room yüklü global yok demiştiniz simdi sıknıtı cıkarmı? güncellemede

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress de 3-4 büyük satıcıdan bu fiyatlar..vestel bunun montajını bile yapsa 2 binden verir zaten hocam

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Almadan önce özel mesaj yazın. Orjinal global rom yüklü mü diye değilse öyle isteyin. Orjinal global rom yüklü olanı alırsanız sorun çıkmaz

• Arkadaşlar italatçılar bu ürünü ne zmn getirir acaba.Redmi note 4 alıcaktım ama bu telefon yakın zamanda gelırse bunu bekleyebilirim
  • quote:

Aliexpress de 3-4 büyük satıcıdan bu fiyatlar..vestel bunun montajını bile yapsa 2 binden verir zaten hocam

Hocam aliexpress'de baktimda baya bir ürün cıktı global version available yazan var düz global versiyon yazan var şaşırdım. :D Müsait olduğunuzda bana global romlu cihazlar nasıl oluyor link atarsaniz sevinirim. bir tanidigime aldiracagimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 131murat -- 6 Şubat 2018; 1:3:44 >
  • quote:

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar KulübüHocam hepsinde ayri yazıyor hangisi ne anlama geliyor bilgim yok hangisi sorunsuz yani room root flashboot işlerini pek becerememde. birde 3 mağaza cıktı goldway miu store en güvenilir bunlar sanırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.