Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.690
Cevap
116
Favori
316.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam instagramda takılırken telefon bi anda kapandı bi daha açılmadı. Şarja taktığımda bildirim ledi yanıp sönüyor. Herhangi bir kişisel rom yüklü değil. Nasıl çözebilirim benzer sorunu yaşayan var mı ??
  • Bu cihaz ile Vodafone yanimda uygualamasini kullanan var mı?

Daha önce sorunsuz kullandığım uygulama artık çalışmıyor, sadece kırmızı açılış ekranında kalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, telefonumun ekranının sol tarafında sararma başladı. Başına gelen oldu mu, daha garantisi devam ediyor kullanıcı hatası derler diye korkuyorum😒

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

• Prokizya kullanıcısına yanıt
    Sıkıntısız kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Selamlar, telefonumun ekranının sol tarafında sararma başladı. Başına gelen oldu mu, daha garantisi devam ediyor kullanıcı hatası derler diye korkuyorum😒

Garanti devam ediyorsa gönderin hocam. Kullanıcı hatası derlerse sonra düşünürsünüz. THH ile sonuç almanız kuvvetle muhtemel.

• rtsbora kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dediğiniz gibi yaparım.

• Telefonu kaçak satın aldım acaba cihazın hafızası doldu da biraz kasmalar başladı bir reset atmak istiyorum
    Acaba nasıl sifirlasam imei ucmasindan kurtarırım yardımcı olabilecek var mı kimileri diyor sıfırla gitmez kimi diyor gider bilgisi olan varsa destek olabilir mi

• Xiaomi Redmi 5 Plus wifi sorunu yaşıyorum 30 dakkadır şirket agına baglanamıyorum baglanıyor diyor kaydedildi bekliyor devre dişı olarak baglanmıyor sebeb ne olabilir ?
  • karaca38 kullanıcısına yanıt
    Wifi kapatın,tekrar açın düzelir,olmadı telefonu yeniden başlatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Wifi kapatın,tekrar açın düzelir,olmadı telefonu yeniden başlatın.
    kaç kere tekrarladım olmadı şirket agı benim telefonu engellemiş olabilirmi ?
  • Bilemiyorum arada sırada benim evin wifi'sinde yaşadığım bir sorun hatta hiç kapatmadığım halde aynı sorunu yaşadım hemde bir kaç kere bir müddet kendi bağlantımı kullanıp tekrar deniyorum,veya vifi'yi kapatıp peşinden telefonu yeniden başlatıyorum o şekilde çözülüyor sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrashard

Dün akşam instagramda takılırken telefon bi anda kapandı bi daha açılmadı. Şarja taktığımda bildirim ledi yanıp sönüyor. Herhangi bir kişisel rom yüklü değil. Nasıl çözebilirim benzer sorunu yaşayan var mı ??
    aynı sıkıntı benimde başıma geldi. telefon açılmıyor yardımcı olabilecek varmı?
  • Hocam benimkinin anakartı yanmış galiba tamire verdim yapamadılar. Redmi Note 8 aldım ben de masraf yapmak yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estonya Feribotu

Arkadaşlar merhaba. Şarj aleti öneriniz var mı? Hızlı şarj takıntımız yok kaliteli olsun yeterli.
    Yok mudur bir öneriniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar system launcher güncellemesinden sonra aşağıdaki hatayı alıyorum tem değiştirdim fakat sonuç değişmedi ne yapmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan5241

Arkadaşlar system launcher güncellemesinden sonra aşağıdaki hatayı alıyorum tem değiştirdim fakat sonuç değişmedi ne yapmam lazım

Aynen benim telefonda kafayı yedi güncellemeden sonra 🤪

• Cém kullanıcısına yanıt
    Uygulamalara girip sistem başlatıcıya girince güncellemeleri kaldır dedim düzeldi. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan5241

Uygulamalara girip sistem başlatıcıya girince güncellemeleri kaldır dedim düzeldi. Tavsiye ederim.
    Eyvallah hocam şuanlık çözüldü. Uygulama klasörü karman çorman oldu inş düzelir güncelleme ile.

• Cém kullanıcısına yanıt
    bende de aynı problem oldu telefonu sıfırlamak zorunda kaldım dün gece ama tekrar güncelleyince yine aynı problem oldu saçma sapan bir problem bu işlerden anlamayanlar ne yapsın şimdi yada belli yaştaki insanlar mecbur telefoncuya gidecekler böyle bir ortamda... böyle ufak bir gereksiz güncellemeyi bile beceremiyorlar sorun çıkıyor... zaten telefondan soğudum her yeni gelen güncelleme ile telefon biraz daha yavaşladı hard reset atsam bile ilk aldığım günle hiç alakası yok cihazın neyse sabah sabah uyuz oldum yine redmi 5 plus a... Not: telefonda hiç bir zaman oyun oynamam sadece sosyal medya kullanıcısıyım.
  • Ben telefonu iki sene evvel aldığımda bir kaç güncelleme yapmıştım, şu an android sürümü: 7.1.2 N2G47H / MIUI sürümü: 9.6.4.0 (NEGMIFDE)
    Şimdiye kadar sorunsuz kullandım. Sadece bataryası: 3435 mAh düşmüş, fakat bir günü çıkartıyor. Güncellemeye gerek var mı?

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.