Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.688
Cevap
117
Favori
316.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka bir sim kart ile denedin mi? Ya da diger sim slotunu denedin mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    Sim kartı kestirmiş miydiniz? Kesik sim kartlar sorun çıkartıyor zamanla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki cihaz bu room da güncelle alıyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sim kartınızı yenileyin, sorun büyük ihtimalle düzelecektir.

• dragons4 kullanıcısına yanıt
    Yükledikten sonra hiç güncelleme gelmedi roma. Xiaomi desteğini çekti herhalde. Bu kadar buglu bir stok romu düzeltmedi hala. Stok roma güncelleme gelmezse bunlara da gelmez güncelleme.

• 1.5 yıllık kullanım sonucu batarya rahmetlik oldu olacak pil sağlığının %70 lerde olduğunu tahmin ediyorum. miui 11 le birlikte telefonun arayüzünde de kasmalar oluyor artık. telefonu değiştirme vaktim yaklaşıyor.

• Birinci resim iki sene önce, telefonu ilk aldığımda yaptığım pc mark sonucu. İkinci resim ise geçen ay teknik serviste bataryayı yenilettikten sonra AOSP rom kurarak yaptığım testin sonucu. Yani iki test de pil yeniyken yapıldı ve sonuç ortada.

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 10 Nisan 2020; 17:8:39 >
  • Arkadaşlar ekran erken kararmaya başladı haber vs okurken bunu nerden ayarlıyoruz?

• Cém kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/kilit ekranı/uyku. Miroom kullanıyorum. Farkediyormu bilmiyorum.

• Değerli 5 plus kullanıcıları,
    https://tr.aliexpress.com/item/32862758383.html
    Şubat ayında buradan aldığım iki adet bataryanın biri satılıktır. Bataryayı henüz test etmedim, performansı nasıl bilmiyorum. Ben temmuz gibi değiştirmeyi düşünüyorum.

Açılmamış sıfır ambalajında. Resimler için şuraya bakabilirsiniz:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-redmi-5-plus-batarya-bn44-812425730/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilverNitrate -- 15 Nisan 2020; 7:22:8 >
  • Arkadaşlar ekran sizlere ömür kasalı tavsiye edebileceğiniz birebir orjinal kalitede ekran tavsiyenizi acil bekliyorum.
  • Merhabalar,
    İkinci kere ekranı kırdım, ilk kırıp değiştirmemden bir hafta sonra, internetten alabileceğim uygun ve kaliteli ekran tavsiyesi olan var mı ?

• arkadaşlar redmi 5 plus cihazımın dış ekranı kırıldı internette gördüğüm kadarıyla sadece dış cam değişimi yapıyorlar dokunmatikte sorun olmayınca,yaptıran oldumu daha önce ekranı komple değişmek istemiyorum birşeyi yok

• Ben yaptırdım istanbulda tahtakale de smile GSM vardı 120 liraya çok güzel yapmışlardı hatta, şu an istanbulda olmadığım için yaptıramıyorum yoksa tekrar kırdım ekranı :(

• Nazar değmesin şu telefonu en sorunsuz kullananlardan biri de benim galiba. Alalı neredeyse 1.5 yıl oldu batarya iyi durumda. Ayrıca çoğu kişinin konuştuğu gibi miui 11'e geçtikten sonra kasma sorunu da yaşamadım. Ekran desen birkaç kez elimden düşmesine rağmen sapasağlam. Şans işi herhalde ben memnunum şükür cihazdan...

• Arkadaşlar merhaba. Şarj aleti öneriniz var mı? Hızlı şarj takıntımız yok kaliteli olsun yeterli.

• Arkadaşlar merhaba
    Telefonu uzun süredir kullanıyorum bugüne kadar yasamadigim bir problemi geçen hafta telefonu formatladiktan sonra yaşamaya başladım.
    Klavyede birşey yazarken; nereye yazdığım farketmez Google ya da msn ekranı kitliyor.
    Bidaha tuş kilidi acil kaldığım yerden devam ediyorum.
    Sadece bişe yazarken yapmaya başladı bunu.
    Başına gelen varmı.
    Format atmadan önce hic yaşamadım bu problemi

• .Rigby kullanıcısına yanıt
    Sadece üst cam değişimi yapılabiliyor.
    Tuzla icmelerde yaptırdım ben çok iyi oldu hiç farkedilmiyor bile okadar iyi yaptılar
    150 lira vermistim

• Bizim cihaza da Miui 12 gelecekmiş. Miui 11 ben de dahil, bazılarında performans sorunlarına sebep olmuştu. Bakalım 12 nasıl olacak?
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.