Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.690
Cevap
116
Favori
316.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün telefona güncelleme yükledim, karanlık mod mu artık her neyse birşeyler geldi. genel hattıyla memnunum ama bildirim çubuğunda hem karanlık olması, hem de yazıların siyah olması hangi yazılımcının eseridir bilmiyorum. ya bildirim çubuğunun rengini değiştirmem lazım, ya da bildirim çubuğundaki yazının rengini. bunun için ne kadar kurcaladıysam ayar bulamadım, karanlık mod kapatma gibi bir seçenekte yok hiçbir yerde.
  • Portre modu yine yok değil mi arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aoe_ kullanıcısına yanıt
    Temadan hocam. Tema yükleyin

• Güncellemeyi yaptıktan sonra mutlaka reset gerekiyor mu,yani tüm uygulamalar silinecek öylemi

• imhotep_13 İ kullanıcısına yanıt
    Hayır, gerekmiyor. Dün akşam yaptım güncellemeyi sorunsuz devam ediyor.

Ayrıca içindeki yedeklemeyi kullanirsaniz sifirlama sonrası zaten tüm uygulamalar geri geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu ani için telefonu sıfırlama imkanım yok, çoğu yerinde telefon hala aşırı kasıyor güncellemeden sonra. miui optimizasyonunu da kapattım, kasmayı düzeltmek için yapabileceğim başka bir şey var mı?

• Güncellemeye değer mi yoksa miui 10 da kalmak daha mı iyi? Bu aralar kasmalar ve pil biraz daha erken bitmeye başladı sanki güncellesek faydası olur mu?

• holycow kullanıcısına yanıt
    Tek çare fabrika ayarlarına sıfırlamak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holycow

şu ani için telefonu sıfırlama imkanım yok, çoğu yerinde telefon hala aşırı kasıyor güncellemeden sonra. miui optimizasyonunu da kapattım, kasmayı düzeltmek için yapabileceğim başka bir şey var mı?
    fabrika ayarlarına dön herşeyi sıfırdan kur çok farkediyor.
    tek tek tum prograları ön belleklrini temizle rahatlar Tel
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverNitrate

Temadan hocam. Tema yükleyin
    bir dünya tema yükledim düzelmedi. hatta temaların bazı kısımlarını yükledim yine düzelmedi. çok saçma bir çözüm buldum, bundle programını yükledim. ayarlardan gece modunu açıp kapattım düzeldi.
  • Beyler güncelleme yaptım kilit ekranı resmi değişmiyor mu yapamıyorum. Nasıl değiştiririz?
    3. parti uygulamalar bozabiliyor,çözümü kolay,security uygulmasında hata düzeltmeyi çalstırın
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    carousell uygulamsından ayarlayın
  • yahu telefonu lg tv ye screen share ile balayıp mis gibi kullanıyordum. son telefon güncellemesi sonrası bu kısım komple değişmiş CAST diye birşey olmuş ve benim TV yi bulamıyor.

var mı bunun bir çözümü?
    Google play'de dark mode diye bir uygulama var hocam onu deneyin. karanlık mod açıp kapama ayarlanabiliyor oradan.

gerek yok ona zaten karanlık mod gelmedi,güvenlik kısmından iş bitince onarma çıkıyor ve düzeltiyor
  • bu tip sıkıntıyı yaşayıp çözümünü arayan çok xiaomi forumlarında. herkeste olmuyor böyle de entresan bir durum var. bende burada birisi yaşar diye yazmak istedim. telefondan soğumuştum neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

gerek yok ona zaten karanlık mod gelmedi,güvenlik kısmından iş bitince onarma çıkıyor ve düzeltiyor
    Şu çözümü arayıp durdum buraya yazanı bekledim kaç gündür Çok Teşekkürler.
  • Telefondan soğudum. Gelen bildirimlerde siyah temalı. Allah rızası için beni bundan kurtarın.

• 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.