Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.688
Cevap
117
Favori
316.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nike

Arkadaşlar iPhone 6S telefonumu satıp Xiaomi Redmi 5 Plus almak istiyorum ne dersiniz çok mu saçma olur?
    Samsung s7'den geçtim. Çok memnunum. Pişman olmazsın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nike kullanıcısına yanıt
    6s plus i satip gectim pisman etmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8.8.16 güncellemesini yapmayın bariz tırt klavye açılırken bile takılmalar oluyor.

• arkadaş bu redmi 5 plus şu kadar pilde kullanıldı diye göstermiyormu? 2013 lgg2 de bile pil kalanı gösterdiği ikona tıklayınca grafikle batarya kullanımı ve kalanı alt alta veriyor. altta ençok tüketen ekrana tıklayınca 5saat kullanım yazıyor. bu nasıl olmaz miu 9.xde anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de telefonu bugün evkurdan teslim aldım arkadaşlar. Xiaomi Türkiye garantili. Huawei p9 lite miniden geçtim. Cihaz adeta uçuyor, belkide daha önce orta segment bir cihaz kullanmadığım için bana öyle gelmişte olabilir ama çok seri çalışıyor. Ekranı da çok kaliteli. Üzerindeki mat jelatinle çözünürlük 480p gibi ve çıkarınca harika bir ekran çıkıyor ortaya. Parmak izi okuyucusunun hızı da gayet iyi. Bakalım başlangıçtaki gibi devam ederse uzun yıllar kullanırım sanırım.

Bu arada yapılması gereken veya yapılmaması gereken güncellemeler var mı? Şu an 9.5.3.0 var.

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

arkadaş bu redmi 5 plus şu kadar pilde kullanıldı diye göstermiyormu? 2013 lgg2 de bile pil kalanı gösterdiği ikona tıklayınca grafikle batarya kullanımı ve kalanı alt alta veriyor. altta ençok tüketen ekrana tıklayınca 5saat kullanım yazıyor. bu nasıl olmaz miu 9.xde anlamadım
    Ne öğrenmek istediğinizi anlamadım. Pille ilgili her bilgiyi veriyor telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Ne öğrenmek istediğinizi anlamadım. Pille ilgili her bilgiyi veriyor telefon.

Alıntıları Göster
    Merhaba. Miui 10 mu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    adamlar ayrı ayrı koymuşlar. birde geçmişi saklamışlar sanki. alışmışım böyle görmeye kıl oldum geçmişi hele bulana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codred -- 17 Ağustos 2018; 0:36:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Geliştirici seçeneklerini açıp herkesin bunu kapatmasını öneririm. Miui çok saçma bir ram yönetimine sahip, arkaplanda neredeyse hiç uygulama çalışmasına izin vermiyor. Bunu kapatınca bir nebze olsun arkaplanda uygulamalar çalışıyor. Her açılışında beklemek zorunda kalmıyoruz, pile de olumlu etkisi oluyor. Sadece gece yatmadan önce arkaplandaki uygulamaları sonlandırıyorum o kadar.
    Arka plandaki uygulamaların kapatılması pil tasarrufu için zaten hatta bunun için meşhur geenify adlı paralı program var. Rootlu olması lazım. Mui bu işi bedava yapıyor. Bende 1 dk sonra kapanmaya ayarlı ve yine de uygulamalar çok hızlı açılıyor. Bu arada Redmi Note 5 4/64 modelini kullanıyorum belki ondandır.

• codred kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç sevmediyseniz custom rom yüklersiniz olur biter. Sizin tam istediğiniz gibi aosp custom romlarda.

• Forbearing F kullanıcısına yanıt
    Hocam masik u 2.3 var şuan. Sürümü Miui 10(8.8.3) fakat Android 7.1.2 tabanlı.

• Arkadaşlar alacaklar için Hepsiburada sitesinde kampanya var. Son 11 saat.
    Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB (İthalatçı Garantili) Mağaza Hepsiburada
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-5-plus-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000AN305/
    Siyah veAltın 1399 tl. Mavi ve pembe 1499 tl.
    ACELE EDIN.
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    2.5 Çıktı hocam haberiniz olsun.
  • 1231243 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Akşam yüklerim inşAllah

• Vodafone, 4.5g yoksa 4.5 gb var kampanyasına katılmaya çalışıyorum.

Vodafone yanımda uygulaması telefonunuz 4.5g desteklemiyor diyor.

Aynı yerden Asus zengine 2 ile Baska hattan denedim. 4.5gb hediye verdi. Müşteri hizmetleri sorunu anlayamıyorum bile.

Verecekleri hediye önemli değil. Bu telefonu Vodafone neden tanımıyor.

• Ben bir kaç aydır kullanıyorum. Mi A1 den geçtim. iyikide geçmişim.

O yavan arayüzden kurtuldum ayrıca sürekli biri arasa cebimde açılıyordu. Şu an çok memnunum. 3-5 saat Oyun oynadığım halde bitmiyor batarya.

İstanbul - Gaziantep yolculuğunda GPS navigasyon+4G+Bluetoottan müzik hep açık olduğu halde 13 saat yolda bitmedi. Helal olsun diyorum.

Tek kıllandığım hoşuma gitmeyen şey sistem uygulamalarını silemiyorum istemediğim şeyler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steampowereduser -- 17 Ağustos 2018; 21:40:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliakrep

Arkadaşlar alacaklar için Hepsiburada sitesinde kampanya var. Son 11 saat.
    Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB (İthalatçı Garantili) Mağaza Hepsiburada
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-5-plus-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000AN305/
    Siyah veAltın 1399 tl. Mavi ve pembe 1499 tl.
    ACELE EDIN.
    Hocam Xiaomi Türkiye garantili versiyonundan ne farkı var servis olarak.Bir sıkıntı çıkarır mı acaba.

• murathanouz M kullanıcısına yanıt
    vodofon veritabanı nda Xiaomi teller yok Turkcell dede o yüzden tanımıyor

• steampowereduser S kullanıcısına yanıt
    Şu program rootsuz mui'ye özel sistem programlarını devre dışı bırakabiliyor. Türk yapımı ve başarılı.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceyhan.sets

• Merhaba 3 aydır telefonu kullanıyorum bugün 3g yazan yer G yazarak mobil veriyi kullanamaz hale geldim 5 saatdir telefon böyle hattı başka telefona takdim sorun yok hatta ve hatti yeniden çıkarıp takdim sorun devam ediyor bu sorunu yaşayan var mı veya bu sorunu nasıl çözebilirim mobil sim kart ayarlarında 3g olarak seçili..

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.