Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.690
Cevap
116
Favori
316.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efebora06

Birde öğretmen olacaksınız yazık size !
    Şu hitabet tarzına bak, asıl o idrak sizde yok ki 2 ileri 5 geri gidemeyip soru soruyorsunuz :)
    Neyse cevabını bir arkadaş vermiş konuyu kişiselleştirmeyelim varsa benimle bir sıkıntın özelden verirsin iletişim bilgini görüşürüz hocam...
    tamam hacılar..bosu bosuna germeyin ortamı..isteyen istedıgını sorsun,ister okusun ister okumasın..isteyen de soruya cevap versin istemeyen vermesin..tartısmaya, birbirinizi kırmanıza gerek yok..ben gereksiz oldugunu dusundugum sorulara cevap vermıyorum,sız de oyle yaparsınız olur bıter..merak eden okuyacak sayfaları bulacak cevabı elbet..sımdı barısın karsılıklı konusun anlasın bakim..dıger konulardakı gıbı gırla hakaret munakasa olmasın burda da gozunuzu seveyım..cok onemsız bır mevzu zaten..degmez..
  • Okuyun demek bilmişlik oluyorsa siz de meslek gereği en büyük bilmişlik oluyorsunuz o zaman ?
    Buranın ağası paşası değilim merak etme, bak vaktim kıymetli diyorsun 1 saatttir bana laf yetiştiriyorsun! Laf yetiştireceğine sayfaları okusaydın sorunun veya soracağın çoğu soruların cevabını bulurdun.... Evcilik oynayacak yaşı geçtik hocam ama sen kumda oynayabilirsin :)

Bu arada beni de alıntılama artık ben boş beleş adamım her daim cevap yazarım :)
    Siz hocamızın kıymetli vaktini çalmayalım değil mi ?
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Bende mavi aldım ama kutu üzerinde global ve tr uyumlu şarj aleti çıkmadı, ben bu 2 sebepden dolayı iade etmenizi istemem bu fiyata bu telefon çok çok iyi şu an ki dolar kurundan dolayı da bir daha bu fiyata almanız zor görünüyor, kısacası iade etmeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Benim üründe yolda umarım global gelir olmadı duruma göre karar vericez artık.Mavi olanı aldım hediye alıyorum almışken dönüştürücü vs. uğraşsın istemiyorum.Kapıdan kargocuyla geri gönderebiliyormuyuz. Bu arada satıcı hb.
    ürünü kargodan alıp, hepsiburada.com sitesinden iade işlemi başlatıp size verilen kod ile kargoya verebilirsiniz. ürün ayrı bir kutu ile geldiği için kargocu acmanızı beklemez. ürünü iade etmek istiyorsanız kendi ambalajını acmayın.
  • yahu 110 sayfa forum, bütün sayfaları okumak mümkün mü
    isteyen yazar, isteyen cevap verir, istemeyen cevap vermez, bu kadar basit
  • beatboxqwe kullanıcısına yanıt
    .. Konuyu uzatmamak için yazdıklarımı sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 22 Mayıs 2018; 16:36:30 >
  • Ben aldim cihaz global değil. Global rom yuklu olaral geliyor. Kvk garantili olanini kvk ya bizzat imei vererek sordum cihaz kvk garantili. İcerisinden adaptor donusturucusu ile cikiyor. Orjinal silikon kilif mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spigen liquid air i spigen in sitesinden aldık bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tmrcntmr kullanıcısına yanıt
    gule gule kullanın..kılıf guzele benziyor ama cok pahalı yav..20-30 neyse de 50 kusur lıra fazla olmus bence..yenı bırkac model buldum ben de..begenen olabılır..
    https://tr.aliexpress.com/item/Whyes-For-Xiaomi-Redmi-Note-5A-Case-Redmi-5-Plus-Cases-Soft-Silicone-TPU-Phone-Back/32870386060.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.60fa4c4dWviu9u
    https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-5-Case-for-Xiaomi-Redmi-5-Plus-Case-4X-4A-5A-Slim-PC-Back/32869008984.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.60fa4c4dWviu9u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 23 Mayıs 2018; 9:52:40 >

• Tmrcntmr kullanıcısına yanıt
    Ben de çok beğendim, kendimi tutamayıp alıcam büyük ihtimalle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Arkadaşlar bu cepport'un sattığı siyah renk 4/64'lük global model midir? Teşekkürler.
    hocam tahminen 2hafta once sadece kvk garantili siyah renk 4-64 alanlarinki global geldi. simdi konuyu takip ettigim kadariyla yeni ithalat urunler gelmis olacakki renk farketmeksizin 3/32 _ 4/64 global band20 gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 22 Mayıs 2018; 18:12:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

hocam tahminen 2hafta once sadece kvk garantili siyah renk 4-64 alanlarinki global geldi. simdi konuyu takip ettigim kadariyla yeni ithalat urunler gelmis olacakki renk farketmeksizin 3/32 _ 4/64 global band20 gelmiyor

Alıntıları Göster
    aynen öyle stok durumuna göre değişiyor
    en doğru bilgiyi arkadaşlar satıcıya sorarak edinebilirler
  • Arkadaşlar merhaba
    Yeni bir video ile karşınızdayım
    Redmi 5 Plus'ın kardeşi Redmi 5'i inceledim.
    Redmi 5 Plus ın boyutu büyük gelenler için birebir bir cihaz olmuş
    Yeni videolar için abone olmayı unutmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=5VYEWSserX0
  • Cepportun gönderdiği cihazlar global değil. Cihaz %10 dan %100 e 2.5 saatte şarj oluyor. Şu yukarıdaki saati 3g 4g yazıları nı büyütmenin yolu varmı okunmuyor çok ufak?
  • Gelde sövme herifler mesaj atmış ''ulaştıramadık şubeden alabilirsiniz'' diye.Bravo sizin yapacağınız işin ben başıma 2. hatta 3. defa geliyor bu durum aras kargo çalışanlarına burdan selamlarımı iletiyorum.Hayır işlem başlatmak istiyorsunuz herifler düzgün denetlemiyor bile hay ben böyle işin...kargoları tura çıkartıp tekrar şubeye götürüyor kanı bozuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

aynen öyle stok durumuna göre değişiyor
    en doğru bilgiyi arkadaşlar satıcıya sorarak edinebilirler

Alıntıları Göster
    imtbilisim kesin olarak global band20,li versiyon satıyor

N11 ve G.gidiyor da magazalari var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

Alıntıları Göster
    Öyleymiş maalesef ben de iptal etmek durumunda kaldım. İmt Bilişim'den alacağım orada da siyah rengi yok.
  • Arkadaslar mi5s in hizli sarj adaptoru ile redmi yi sarj ettigimiz de hizli sarj olur mu? Ayrica tele bir zarari olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rtsbora kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ama navigasyon tuşu kullanmıyorum ben (Bilgi için sağolasın )
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Olur hemen her türlü hızlı şarj adaptörü olur. Quick Charge 2.0 destekli aslında cihaz. 9 Volt ile şarj oluyor. Gerektiği kadar amper alıyor. Sıkıntı olmaz hiçbir şekilde zaten adaptör mevzusu. Samsung'un 9 volt adaptörü diyelim ki uyumsuz, yine sıkıntı olmaz 5 volt alır. Hızlı şarjın pek bir zararı yok telefon aşırı ısınmadığı sürece ki öyle bir durum yok. Bu konuda 1+ yıllık uzun dönemli karşılaştırmalı incelemeler okudum, hızlı şarj ile normal şarj arasında pil ömrünü-kapasitesini etkileme açısından hemen hemen hiç fark yok.

5 volt standart adaptörle ile 4000 mah şarj etmek ölüm gibi hızlı şarja alışanlar için. Zaten 9v ile de çok da hızlı şarj olmuyor yine ama belirgin daha hızlı. 4000 mah pilin çok hızlı şarj olmasını bekleyemeyiz zaten ama daha fazla amper çekse bu sefer ısınabilir falan gerek yok. Telefon şarjda iken fazla kurcalamayın, özellikle oyun vs oynamayın yeterli.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.