Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.690
Cevap
116
Favori
316.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu yolladığınız kılıfı şu an telefonumda kullanıyorum
    Ama benim yolladığım kılıf spigen, bilinen kaliteli bir marka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beatboxqwe kullanıcısına yanıt
    Tercih meselesi tabi ama 60 tl ye bir kılıf alacağıma her renkten birer adet alır değişik değişik kullanırım. Yarın birgün telefonu sattığında veya satacağın zaman "spigen" kılıflı deyip üzerine 100 tl ekleyemezsin :) Bence fuzuli bir masraf olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recebim59

Bir arkadaşım ggidiyordan ykredi worldcard ile almayı düşünüyor,alışverişi yapınca yapı kredi bankası taksitlendirme imkanı sunuyor mu?
    size konu ila alakalı basit öneriler vereyim.
    -hepsiburadadan alırsanız 75 lira puan verir
    -alısvreişi yapın. yaptıktan bir kaç dakika sonra taksit mesajı gelirse sms göndererek taksit yaparsanız. bazen sıfır faızle yapıyor taksiti. yapmazsa alisverişi iptal edebilirsiniz.
    - Banka taksit yapsada %20 faizle taksit yapar. siz alısverişi yapın. taksiti kafanızdan yapın. 1000 lira alısveriş yaptktan sonra ödeme gunu gelince 1000 lira değil asgari tutar 300 yatırın. sonraki ay 210, andan sonraki ay 150 yatırın. bu sekilde her ay borcun %30 unu yatırın. toplamda 50-60 lira faiz ödersiniz.
    - Bunlarla ugrasamam diyorsanız ykb taksitli avans ile 1000 lirayı 90x12 taksitle masrafsız cekebilir, 80 lira faiz ile 12 taksitle 1080 lira ödeyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: beatboxqwe

şöyle bir kılıf gördüm, çok hoşuma gitti, sizce değer mi 60 lira için? https://www.hepsiburada.com/spigen-xiaomi-redmi-note-5-redmi-5-plus-kilif-liquid-air-black-s10cs23176-p-HBV00000BLDXY?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=Cj0KCQjw3InYBRCLARIsAG6bfMRYGSH4CQ766VcurZmzTrDyGaPFPhV_yydh6QS12lq9eCbI3XZb6hwaAnNNEALw_wcB
    Spigen'in sitesinde daha ucuz. Kargosu da ücretsizmiş.
    https://www.spigen.com.tr/urun/xiaomi-redmi-note-5-redmi-5-plus-kilif-spigen-liquid-air

Bir de bunun aynı paraya şeffaf versiyonu var. Acaba hangisini almalı? Lıquid Air cihazı çok kalınlaştırı mı?
    https://www.spigen.com.tr/urun/xiaomi-redmi-note-5-redmi-5-plus-kilif-spigen-liquid-crystal-4-tarafi-koruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 22 Mayıs 2018; 2:22:47 >

• rtsbora kullanıcısına yanıt
    Hocam alacaksaniz liquid Air alın derim, cihaz koruma konusunda spigen 1 numaradır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "kur roketken politika kalmaz " türk atasözü :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 22 Mayıs 2018; 7:56:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefona yazılım güncellemesi otomatik geliyor mu? Bugüne kadar Android One kullandığım için soruyorum. İki sene sonra yazılımı güncel olmadığından bazı programlar çalışmazsa sorun olur

Özelliklerine hızlı şarj yok galiba. Ne kadar sürede pili tam doluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 22 Mayıs 2018; 8:5:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Hocam kendinizi çok germeyin. Bir milyon kez yazsanız da bunları malesef o da okunmayacağı için yine okunmayacak yine okunmayacak. İnanın siz "şu an gittigidiyorda şu satıcı indirim yapmış 500 tl ye düşmüş" yazsanız dahi bir sonraki mesaj, "merhaba ben bu telefonu almak istiyorum en uygun nerden alabilirim" olacak serzenişlerinizde haklısınız ancak sonuca varmayacak. bir kaç sayfadır aynı şeye moralinizi bozduğunuzu gördüğüm için yazıyorum.
  • Bu veya yarın mi7 geliyor TR gelmesi 15 - 20 günü bulur.

Ben şuan redmi5plus kullanıyorum çok da memnunum özellikle şarj ve ekran olarak tavsiye de ederim.

Karar sizin. İyi araştırın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Bu telefona yazılım güncellemesi otomatik geliyor mu? Bugüne kadar Android One kullandığım için soruyorum. İki sene sonra yazılımı güncel olmadığından bazı programlar çalışmazsa sorun olur

Özelliklerine hızlı şarj yok galiba. Ne kadar sürede pili tam doluyor?
    cihaxda hizli şarj ozelligi var.fakat kutu icindeki adaptor hizli sarji desteklemiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cepport'un sattığı siyah renk 4/64'lük global model midir? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Arkadaşlar bu cepport'un sattığı siyah renk 4/64'lük global model midir? Teşekkürler.
    değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Hocam kendinizi çok germeyin. Bir milyon kez yazsanız da bunları malesef o da okunmayacağı için yine okunmayacak yine okunmayacak. İnanın siz "şu an gittigidiyorda şu satıcı indirim yapmış 500 tl ye düşmüş" yazsanız dahi bir sonraki mesaj, "merhaba ben bu telefonu almak istiyorum en uygun nerden alabilirim" olacak serzenişlerinizde haklısınız ancak sonuca varmayacak. bir kaç sayfadır aynı şeye moralinizi bozduğunuzu gördüğüm için yazıyorum.
    Gerilmiyorum,üzülüyorum sadece. Başımıza ne geliyorsa bu okumamaktan geliyor ama dediğin gibi yapacak bir şey yok bak bir arkadaş yine sormuş global mi diye ? Ben buna kızıyorum işte 2 sayfa geriye gitse onlarca cevap bulacak ama neyse......

• hepsiburadadan aldıgım redmi 5 plus 4/64 siyah modeli delta garanti cin versiyon olarak geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 22 Mayıs 2018; 13:4:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Gerilmiyorum,üzülüyorum sadece. Başımıza ne geliyorsa bu okumamaktan geliyor ama dediğin gibi yapacak bir şey yok bak bir arkadaş yine sormuş global mi diye ? Ben buna kızıyorum işte 2 sayfa geriye gitse onlarca cevap bulacak ama neyse......

Alıntıları Göster
    Ana başlıkta böyle bir bilgi var mıdır? Ben bulamadım.

Herkesin tek tek sayfaları gezecek boş vakti yok, kendinizle karıştırmayın.

Benim mesajıma cevap yazma zorunluluğun da yok buraya gelip ergen gibi atarlanmaya da gerek yok. Yazmazsın olur biter.

Sivilde iki lafı bir araya getiremeyen tipler burada aslan kesiliyor maşallah.

• Oooo ana başlığı okumuşuz tebrikler....
    Zaten bir tek soru soranların vakti kıymetli boş adam değiller benim gibi cevap veren insanlar boş beleş insanlar değil mi ?
    Asıl sivilde kedi gibi olup da üniforma giyenler aslan kesiliyor hem sanal da hem reelde :)
    Çok değil bak 2 sayfa geri git onlarca cevap var bu satıcı ile ilgili. Daha senden global sorusu da görmek isteriz :)
  • quote:

Oooo ana başlığı okumuşuz tebrikler....
    Zaten bir tek soru soranların vakti kıymetli boş adam değiller benim gibi cevap veren insanlar boş beleş insanlar değil mi ?
    Asıl sivilde kedi gibi olup da üniforma giyenler aslan kesiliyor hem sanal da hem reelde :)
    Çok değil bak 2 sayfa geri git onlarca cevap var bu satıcı ile ilgili. Daha senden global sorusu da görmek isteriz :)
    Cevap verince kendini nimetten mi sayıyorsun? Cevap verdiğim dediği de millete fırça çekmiş, 2 sayfa geri git 5 sayfa ileri git diye.

O adam geri ya da ileri gitse zaten o soruyu sormaz tabi bunu idrak edecek zeka var mıdır sizde? O da muamma.
  • Birde öğretmen olacaksınız yazık size !
    Şu hitabet tarzına bak, asıl o idrak sizde yok ki 2 ileri 5 geri gidemeyip soru soruyorsunuz :)
    Neyse cevabını bir arkadaş vermiş konuyu kişiselleştirmeyelim varsa benimle bir sıkıntın özelden verirsin iletişim bilgini görüşürüz hocam...
  • quote:

Birde öğretmen olacaksınız yazık size !
    Şu hitabet tarzına bak, asıl o idrak sizde yok ki 2 ileri 5 geri gidemeyip soru soruyorsunuz :)
    Neyse cevabını bir arkadaş vermiş konuyu kişiselleştirmeyelim varsa benimle bir sıkıntın özelden verirsin iletişim bilgini görüşürüz hocam...
    Bu konunun amacı insanlara yardımcı olmak mıdır? Önüne geleni tersleyip ''okuyun yaaa'' deyip bilmişlik taslamak mıdır?

Başlığın ağası sen misin, yukarıda arkadaş efendice cevabını vermiş, vermek zorunda da değil ben buna saygı duyarım ama senin gibi tiplere saygım da yok tahammülüm de.

Daha da beni alıntılama. Konunda sana iyi evcilik oynamalar dilerim.
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Benim üründe yolda umarım global gelir olmadı duruma göre karar vericez artık.Mavi olanı aldım hediye alıyorum almışken dönüştürücü vs. uğraşsın istemiyorum.Kapıdan kargocuyla geri gönderebiliyormuyuz. Bu arada satıcı hb.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.