Şimdi Ara

güncellenecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
229
Favori
236.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar bir dipfiyat ve ödeme seçenekleri için pm alabilirmiyim.
  • Bende bugun arkadaşdan 1 adet alım yaptım geri bildirim yapacağım şimdiden teşekkürler. İlgili bir satıcı.
  • k3 note varmı hocam elinizde. taksit seçeneği ile alacağım tam karar verebilirsem. p70 ülkede bulunamıyor lenovo nun başka modellerine bakıyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aelthalyste

k3 note varmı hocam elinizde. taksit seçeneği ile alacağım tam karar verebilirsem. p70 ülkede bulunamıyor lenovo nun başka modellerine bakıyorum bende

Var hocam. İstediğiniz zaman pm atabilir ya da telefon - whatsapp ile irtibata geçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Archelot kullanıcısına yanıt
    yabancı sitelerde inceleme videoları izledim, karşılaştırmalara filan baktım, şimdi kullanıcı incelemelerine bakıyorum.
    telefonu kendiniz kullandınız mı siz? söyleyebileceğiniz bir eksisi ve artısı varmı, iyi satışlar
  • aksesuar desteği olsa derken ? kulaklık filan mı desteklemiyor aksesuar derken ( saçmalıyorum büyük ihtimalle ) ?
  • @DR ARER @coolgeo @Renji Abarai
    beyler 3ünüzde telefonu aldığınız için birkaç sorum olacak izninzle

yabancı forumlarda 2GB ram olmasına rağmen sadece 500-800 arasında gezen boş ram miktarı olduğunu söylemişler. yani ram yiyormuş telefon. doğru mudur ? herhangi bir takılma ya da donma olsun- ürünün eksilerini sizin gözünüzde neler ? batarya kullanımı nasıl oluyor birde

teşekkürler şimdiden
  • Kutu olması replika ve yenilenmiş olmasıyla alakası yok. Replika ve refubresh urunlerde de kutu olabiliyor. Bazilari gümrükte kutuisuz geçirmesi gerektiği için kutu olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aelthalyste

aksesuar desteği olsa derken ? kulaklık filan mı desteklemiyor aksesuar derken ( saçmalıyorum büyük ihtimalle ) ?

Kapak kılıf kırılmaz cam koruyucu satışı da yapmalı arkadaş demek istemiştim.
  • kendisinden 1 adet k3 aldım.alakalı alakasız sorularıma içtenlikle ve sabırla cevap verdi.1 günde telefon elimde şuan kullanıyorum.güenilir ve iyi bir satıcı.tavsiye ederim herkese...
  • Satıcı bayadır satış yapmiş bir problemle karşilaşan olmamiş güvenilir bir arkadaş sanırım bende almak istiyorum bi tane telefonda meizu m2 k3 note redmi note arasında kaldım

Kullanan arkadaşlar şarj durumu nasıl acaba kaç saat ekran süresi alıyorsunuz teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon türkçe mi? Birde kalıcı imei işi nasıl oluyor? Yedek pil de satıyor musunuz? Lenovo p70 mi bu model mi önerirsiniz? Bir pm alırsam sevinirim.

• Dün arkadaşla tanıştık. Bir tane Xiaomi Redmi Note 2 aldım kendisinden. Herşey eksiksiz ilanda belirttiği gibiydi. Çok memnun oldum. Teşekkürler...
    hocam meizu m1 note tedarik etme imkanimiz varmı acaba olursa fiyat ne olur ciddi alıcıyım güvenli bir satıcı arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eskici4344

hocam meizu m1 note tedarik etme imkanimiz varmı acaba olursa fiyat ne olur ciddi alıcıyım güvenli bir satıcı arıyorum

Meizu M1 Note istemekiçin özel bir nedeniniz var mı hocam? K3 ya da redmi daha mantıklı gibi...

Yanlışsam düzeltin hocam redmi note 2 nin ekran süresi 4 saat filanmiş yoksa ben onu almak istiyordum helio x10 işlemci filan ama şarji az gidiyor diyorlar k3 note de iyi galiba home geri tuşu filan sanal galiba m1 noteyle aynı işlemci ikisi eşit gibi ama m1 notenin ekrani igzo filanmiş sanırim 6-7saat rkran süresi veriyor benim için işlemci birde batarya var lenovo p70 de var onun ekranida 5inç tam istediğim gibi ama fiyat pahalı geliyor

Meizunun arayüzünü filan çok övüyorlar batarya iyi işlemci iyi, fiyatıda makul oyüzden hocam

• Orkun Bey'e teşekkür ediyorum.Nazik ve sözünde duran bir kişi.Ürün söz verdiği gibi.On numara.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

• arkadaştan güvenle alış veriş yapılabilir. hiç korku ve tereddütünüz olmasın. dürüst, güvenilir ve ilgili bir satıcı. bize böyle insanlar lazım....
    Cevap alamadım lenovo p70 veya meizu m1 not tedarik etmeniz mümkün olmuyor sanırım neyse sağlık olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: eskici4344

Cevap alamadım lenovo p70 veya meizu m1 not tedarik etmeniz mümkün olmuyor sanırım neyse sağlık olsun

Maalesef hocam.p70 zaten yurtdışında satılmıyor. meizu ile ilgili de kafamda soru işaretleri var o yüzden getirtmeyi düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.