Şimdi Ara

★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK 2020 (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.578
Cevap
25
Favori
103.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibo83

quote:

Orijinalden alıntı: süraka

Merhaba boyut önemli değilse 3-32 de olsa redmi not 4 her açıdan üstün ve performans lı ben 4-64 ü üç ay kullandım performansından çok memnun olduğum halde boyutundan dolayı maalesef sattım ve bunu aldım

Ilginçtir 4x versiyonunda 4gb ram/64gb versiyonu var

Resmi note 4 version da var 4/64gb

Redmi 4x versiyonunda 4gb ram/64gb versiyonu var..

kullanıyorum memnunum.global deil...
  • 9.2.3.0 nightly güncellemesi alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: CloneTrooper

Ben "mi 5s" kardeşim "redmi 4x" kullanıyor ikimizde de miuipro rom yüklü tüm telefonlar için türkçe sürüm çıktı yüz tanıma, daha hızlı arayüz vs. birçok özellik var ikimizde memnunuz, öneririz.

Link varmi romun

https://miuipro.by

Buradan indirebilirsiniz yalnız son sürümlerde yüz kilidini kaldırmışlar ileriki sürümlerde ekleyeceklerdir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Ben "mi 5s" kardeşim "redmi 4x" kullanıyor ikimizde de miuipro rom yüklü tüm telefonlar için türkçe sürüm çıktı yüz tanıma, daha hızlı arayüz vs. birçok özellik var ikimizde memnunuz, öneririz.

Link varmi romun

https://miuipro.by

Buradan indirebilirsiniz yalnız son sürümlerde yüz kilidini kaldırmışlar ileriki sürümlerde ekleyeceklerdir.

Ne özelliği var bu romun hocam

• süraka kullanıcısına yanıt
    4-64gb olan versiyonunu almayı düşünüyorum fakat bir kaç sorum olacak,siz ikisinide kullanmışsınız o yüzden size yazıyorum.

Telefona fazla para vermeyi düşünmeyen biriyim,en ucuz yolda en performanslı tercihi yapmalıyım.Meizu M2 almıştım bana yetiyor fakat artık pili daha büyük bir cihaza geçmeyi düşünüyorum geçmişkende beni üzmesin diyorum.

bu 2 cihaz modeli arasında kamera performansı farkı var mı ? bazı cihazlarda böyle şeyler oluyor.Fotoğraf örnekleri kaliteli geldi.Kronik bir sorunla karşılaştınız mı,malum risk almayayım.Bunun dışında abuk subuk hatalar gözlemlediniz mi ?

1500e kadar telefonlara bakıyorum başta dediğim gibi fazla beklentisi olmayan biri olduğum için bu cihaz dikkatimi çekti,fotoğraflarda güzel çıkmış,yeterli geldi.Bu fiyat aralığında daha iyi bir seçenek hakkında bilginiz var mı acaba ?
    Bunda olumsuz yorum fazla olursa mi5s veya 2.el bir mi6 düşünmeye başlayacağım bakalım.

Cevaplarsanız sevinirim,iyi forumlar herkese.
  • Selam herkese yeniden, ekran parlaklığı otomatik iken arama geldiğinde ekran 3-4 sn sonra aydınlanıyor, kimin aradığı görünmüyor.
    Var mıdır bunun bir çözümü?
  • ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Güncellemedeki yeniliklerin neler olduğu hakkında bilginiz var mı?
  • fatihist_sf kullanıcısına yanıt
    MIUI 9.2 Küresel İstikrarly ROM Tam De?i?iklik

Önemli

Yeni - Mi Mover, veri taşıma işlemini yeniden başlatmayı destekliyor. Verilerin yeni telefona taşınması sırasında, veri geçiş işleminin tamamlanması için kesinti olması durumunda cihazın hotspot bağlantısı otomatik olarak geri yüklenecektir. (10-25)

Yeni - Kullanıcı Arayüzünü sadeleştirilmiş (10-31)

Optimizasyon - "Sık kullanılanlara ekle" simgesi ayarları (10-24)

sistem

Yeni - Mesafe sensörü dinamik kalibrasyon işlevi, siyah ekranın doğru şekilde görünmesini sağlamak için (10-26)

Uygulama kilidi

Yeni - Uygulama kilidi, seçili uygulamalardaki iletileri gizleme'yi destekler (10-31)

Telefon

Optimizasyon - Titreşim, telefon kaldırıldığında veya susturulduğunda zil ses seviyesini azaltan özellikleri artık etkiliyor (10-10)

Yeni - Kullanıcı Arayüzünü sadeleştirilmiş (10-31)

Kilitleme ekranı, Durum Çubuğu, Bildirim Çubuğu

Optimizasyon - Kilit ekran uyarılarını kullanmak için ayarlanmış süre (10-24)

Ana ekran

Optimizasyon - Saat widget'ında çoklu temalar destekleniyor (10-19)

Optimizasyon - Uygulama simgelerini bir klasöre taşıyın (10-19)

Optimizasyon ...

• Nicksiz1i N kullanıcısına yanıt
    merhaba ben redmi not4 4-64 kullandım.şimdi redmi 4x 3-32 kullanıyorum ,4x 3-32 ve 4-64 performas farkı ne kadar bilemiyorum fakat redmi not4 3-32 4-64 arasında ahım şahım bir fark yok ben aradaki fiyat farkı çok az olursa mesela 50tl en fazla 100tl olursa tercih ederim yoksa ram den yada hafızadan ++ performas bekmek boşuna
    Eğer boyut önemli değilse kesinlikle redmi not4 3-32 yada 4-64 farketmez ikiside fiyat performans olarak çok iyi redmi not4 parasını son kuruşuna kadar hakediyor
    redmi 4x bence bu parayı etmez hakettiği fiyat 700-750 tl zaten bu işte bir saçmalık var 850tl ye %50 daha performanslı olan redmi not 4 satılıyor 900tl ye redmi 4x bu işte bir bit yeniği var ama ne?
  • Şu Mi Apps'ın güncelleme yapmasını nasıl engelleriz?

Her sistem güncellemesinden sonra aktive oluyor (öncesinde dondurulmuş oluyor) sonra zaten Google Play'in güncellendiği uygulamaları bir de o güncelliyor. Hatta harici yüklediğim uygulamaları filan güncelliyor. Mesela Google kamera versiyon 2'yi v3'e güncelliyor, v3 snapdragon 400 serisi işlemcilerle doğru düzgün çalışmıyor. Kaldırıp tekrar v2 yüklüyorum tekrar v3'e güncelliyor.. Fabrika ayarlarına alınca dondurulmuş oluyor ve öyle kalıyor, ta ki yeni sistem güncellemesine kadar ama şimdi fabrika ayarlarına da almak istemiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 25 Ocak 2018; 17:49:4 >
  • süraka kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/87826-90779/xiaomi-redmi-note-4-64gb_xiaomi-redmi-4x-64gb/

karşılaştırma yapınca ben de anlam veremedim hocam ama sanırım ekran boyutuyla ilgili,sitedeki bilgilere göre 4x 5" olduğundan fazla talep almış olabilir.Şu an 5" telefonum ideal geliyor tabi yine de 5,5" olsa da sırıtmaz.
    sanırım 4 alacağım yine almama yakın bir araştırırım belki yeni telefon çıkar fiyatlar düşer alırım 2. el gider.Benim şu an önceliğim fiyatına göre kamera performansı,zaten bu fiyat aralığındaki xiaomi 8 çekirdek 3+ ram falan sunuyor,performans açısından 2-3 sene götürür yine.
  • Temalardan "Oreo 8.1 NY" tavsiye ederim

★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 26 Ocak 2018; 12:32:44 >
  • Nicksiz1i N kullanıcısına yanıt
    daha fazla dayanamadım dün telefonu bir arkadaşa 700 tl sattım 800 tl yeniden redmi not 4 3-32 aldım
  • Telefonun bıldırım sorununu çözdüm :)
    Ayarlar-->izinler-->Otomatik Başlatma bildirim gelmesini istediğiniz uygulamayı aktif edin...

aliexpresten jeton sayesinde mağza kuponu ile 2 tane kılıf aldım. Türkiyede en ucuz 24 lira çinden 2 tanesini 3 tl tuttu :)
    ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

Tek sıkıntım 10 saate yakın ekran süresi alıyorum ama androıd sistemi %20-%40 şarj tuketiyor bunu nasıl çözebılırım ?
    ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKANIM1987 -- 28 Ocak 2018; 12:3:8 >
  • Son guncellemeyi yaptiktan sonra guncellemeleri denetle ikonu kayboldu

Redmi 4x 4/64

Sizdede aynimi birde duo diye kamera ikonu geldi etkinlestirdim ama ne oldugunu cozemedim.

Yardimci olabilirmisiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: yanikkoza

Son guncellemeyi yaptiktan sonra guncellemeleri denetle ikonu kayboldu

Redmi 4x 4/64

Sizdede aynimi birde duo diye kamera ikonu geldi etkinlestirdim ama ne oldugunu cozemedim.

Yardimci olabilirmisiniz...

Ayarlar telefon hakkında

• HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt
    Bu bir sorun değil herkeste bu şekilde zaten sistem tüketir normal . Bende de 27 mesela şuan .

• quote:

Orijinalden alıntı: YuSufdlkc25

Bu bir sorun değil herkeste bu şekilde zaten sistem tüketir normal . Bende de 27 mesela şuan .

Teşekkürler eski telefon böyle değildi.

Dikkat çekici duruyor :)

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.