Şimdi Ara

★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK 2020 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
25
Favori
103.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar, bende iki gün önce sahibinden.com üzerinden bu cihazı aldım. Satın aldığım kişi telefonu yalnızca 2 gün kullandığını ve cihazın global olduğunu söylemişti ancak kutusunda ve belgelerde mae136 (çin versiyonu) yazıyor.

Vodafone kullanıcısıyım ve telefonda her ne kadar 4G gösteriyor olsa da yaptığım speedtestlerde 8 mbs'den fazla hız alamadım.

Telefonda şuan 7.10.12 güncellemesi bekliyor. Telefona eski bir cihazın imeisi atılmış bu sebeple güncelleme yaptığımda imeisi sıfırlanır mı bilemiyorum. 2014 senesinde lenovo kullanıyordum ve romu değiştirdiğimde telefonun imeisi sıfırlanıyordu. Fakat bunun işlemcisi mtk değil bu sebeple imei olayları hakkında bilgi sahibi değilim.

Şarj konusu açıkçası pek tatmin edici değil fakat umut ediyorum ki vodafone'nun bant farkından kaynaklanıyordur bu arada farklı bir hatta geçiş yaparsam bu bant farkı olayı çözülmüş olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fatihist_sf kullanıcısına yanıt
    Şarj ve diğer konularda yorum yapamam ancak SD işlemcili telefonlarda rom yuklemekle IMEI silinmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende bu telefonu yeni aldım ama bluetooth ile bir dosya veya müzik göndermeye çalıştığımda göndermiyor.Sizde de böyle bir sıkıntı varmı?
  • emrezeybek kullanıcısına yanıt
    Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım

• Göndermeye çalıştığımda bilinmeyen dosya gönderilemedi diyor.Sadece müzik de degil bir apk gönderdiğimde de aynı

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

• Redmi 4x için Aliexpress'den ekran koruyucu alan var mı? Daha önce N11'den aldığım 2 adet ekran koruyucunun kenarları hiç yapışmıyor.
  • Bizde 8.5.2 0 var ama 6.0

Acaba sizin güncellemeyi gerimi çektiler.cunku offical sitede de yok o sürüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Redmi 4x için Aliexpress'den ekran koruyucu alan var mı? Daha önce N11'den aldığım 2 adet ekran koruyucunun kenarları hiç yapışmıyor.

Aliexpress den alacaklarınızın da aynısı olacak büyük ihtimalle.
    bende de ilk 2 gün pek yapışmadı sürekli bastırıyordum sonra tutmaya başladı. 2 aydır sıkıntı yok
  • Ekran kıvrımlı olduğu için cam koruyucular kenarda boşluk bırakır.Nano glass kullanmanız gerekiyor boşluk istemiyorsanız.

• Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    bende hb 3x32 aldım global versiyon 16 ile 32 arasında 100tl var alabilirsen 32 al ilerde sıkıntı çıkamaması için
    tlf güzel beğenmediğim tek yönü alt bildirim tuşlarında ışık olmaması samsungdan alışdığım için şuan bana tuhaf geliyor
    ışık yanmayınca sanki bozukmuş gibi geliyor
  • Merhaba arkadaşlar. Kısmetse Ukraynadan bu telefonu aldiracagim. İnternational ile Asia versiyon arasında ne fark vardır? Asia biraz daha uygun.

• Nanoglass nasıl oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nanoglass nasıl oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende teknosadan temin ettim bir adet şu an hoşlanmadığım şeyler alt tuşlarda ışık olmaması ekranın hd olması (öncekiler fulhd idi o yüzden tatmin etmedi)ve kasanın çok hassas olması bunların dışında boyutları itibariyle çok hoş cihaz keşke xiaomi 6xx serisi bir işlemci ve ful hd ile cihazı üretseydi tam süper olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarun

quote:

Orijinalden alıntı: relaxabi22

Arkadaşlar telefonun altındaki sol taraftaki hoparlör yerine baskı uygulayınca çıt çıt sesler çıkıyor metal içine girip çıkıyor sizdede öyle oluyor mu ?

yazdığını görünce merak ettim denedim
    dediğin gibi ilk defa baskı uygulayınca çıt çıt ses geldi
    ama sonrasında çıt çıkmadı
    sende halâ devam ediyor mu

aynen bende devam ediyor
  • -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    http://www.zoreaksesuar.com/Xiaomi-Mi-Max-2-Zore-Blue-Nano-Screen-Protector

https://m.n11.com/xiaomi-redmi-4-4x-delikli-dot-sert-rubber-kilif-P207670340?Model=Redmi+4+(4X)&Renk=Gold&cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIqoKxr9T-1gIV1zLTCh0HRAHBEAQYAiABEgK9YfD_BwE&gclsrc=aw.ds

Delikli kılıf ve bunu 40 liradan verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şazenuş -- 20 Ekim 2017; 10:19:3 >

• Merhaba arkadaşlar, daha öncede belirttiğim gibi çin versiyonunu kullanıyorum. Telefonu şarjdan çıkardıktan 2 dk sonra pil %99'a düşüyor. Ardından tekrar hızla düşmeye devam etse de bir şekilde 1 günü çıkarıyor. Telefonu aldığımda beta olan global rom yüklüydü. Kararlı romu indirip güncelleme ekranından yükleme yapabilir miyim? MTK işlemcilerde root rom olayları kolay oluyordu fakat xiaomi'lerde Bootloader ve fastboot gibi olaylar nedir hiç bilmiyorum.

• fatihist_sf kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidini açmadan global kararlı yukleyemezsin.

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    Zaten global sürüm yüklü. Sanırım bu bootloader kilidinin açık olduğu anlamına geliyor. Fakat belirttiğim gibi beta yani developer sürümünü yüklemişler.
    Benim öğrenmek istediğim direk kararlı sürümü indirip telefonun güncelleme bölümünden güncelleme paketini seçini tıklayarak kararlı sürüme geçebilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.