Şimdi Ara

güncellenecek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
229
Favori
236.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MBUĞRA

iyi gunler,

K3 icin fiyat nedir acaba?

hayirli satislar

650 TL sarı ve beyaz kapakla birlikte stok 10 güne kadar gelecek inşallah.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bende XIAOMI RedMi Note 2 aldım.Gerçekten çok ilgili bir satıcı....Siparişim bir günde elimde oldu...Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.Sorunsuz ve hızlı alışveriş..Teşekkürler...
  • K3 note icin odeme secenekleri nelerdir
  • 1 adet k3 note alındı Orkun bey e teşekkürler ürün güzel bir şekilde elime ulaştı ve yanında ekstra cafe crown hediyeli Güvenilir bir satıcı ve forum arkadaşımız
  • pm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet xiaomi note 2 aldım. harika bir cihaz , İlgili bir satıcı daha ne olsun.
  • Pm
  • pm
  • Kendisinden Redmi note 2 16gb satın aldım. Ctesi günü olmasına rağmen havaleyi aldığı gün kargoya verdi. Mesajlara hemen yanıt veriyor. Telefonun kalitesi beklediğimden iyi fakat şarjı çabuk bitecek gibi görünüyor. Özet geçmek gerekirse,

Kargo: 5 yıldız
    Satıcı ilgisi: 5 yıldız
    ürün orjinalliği: 5 yıldız
  • Redmi note 2 16gb satın aldım. Aklıma birşey takılınca hemen cevaplıyor. En yakın zaman da 1 adet daha alıcam
  • Orkun hocam çok anlayışlı ve çok iyi bi satıcı gerçekten gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz bütün samimiyetimle diyorum çok ilgili ve anlayışlı biri benimle ilgili bi hata sonucu bi sorun oldu gecikmeden dolayı çok özür dilerim kendisinden çok sagolun orkun hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat Takip
  • Perşembe günü Xiaomi Redmi Note 2 Prime aldık. Çok güzel bir cihaz imei garanti gibi konuları sıkıntı yaratıyordum sağolsun orkun abi yardımcı oldu. Geçen gün kardeşim aleti güncellerken yarıda bataryayı çıkartmış, cihaz açılış ekranında kalıyordu hemen mesaj attım direkt dönüş yapıldı, mail adresime gerekli dosyalar ve bir adet video gönderildi. Çok ilgili güzel bir satıcı elime ürün 1 günde ulaştı. Tavsiye ederim.
  • Archelot kullanıcısına yanıt
    Arkadaştan bir adet XIAOMI REDMI NOTE 3 3GB/32GB telefon aldım. Sorunsuz bir şekilde 24 saatte elime ulaştı. Yaptığım telefon görüşmesinde telefona çeşitli romlar yüklerken elinden geldiğince yardımcı olabileceğini söyledi. Bir adet daha siparişim var. Telefon alacaklar Orkun adlı arkadaştan sorunsuzca telefon alabilisiniz. Tavsiyedir....
  • Hocam iyi günler, Bursanın neresindesiniz tam adresinizi alabiliryim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper_Sensation -- 21 Şubat 2016; 14:37:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper_Sensation

Hocam iyi günler, Bursanın neresindesiniz tam adresinizi alabiliryim

Pm gönderdim dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam ödeme şartları, teslimat, garantisi hakkında bilgi alabilir miyiz ayrıca snapdragon işlemcili olan var mı eliniz de.
  • 2 adet gold xiaomi Red mi note 3 aldım, on numara orjinal cihazlar, Orkun arkadaşımızın sattığı ürünler de gerekli hertürlü yardımı yapan birisi , cihazlar son güncelleme ile geldi full kutulu olarak,. Kesinlikle güvenilir satıcı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orkun beyden bende 1 adet gold note 3 aldım. merakla bekliyorum kargomu..
  • Fiyat takibindeyim. Düşerse bir adet alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.