Şimdi Ara

güncellenecek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
229
Favori
236.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağlık olsun redmi 2 not yeni rom güncelleme vs pil performansı artarsa onu alırım belki zaman herşeyin ilacı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orkun abi den redmi note 2 aldım. Gerçekten çok ilgili ve hiç bir sorunuzu yanıtsız bırakmıyor.Tamamen güvenilir ve satış sonrası desteğide çok iyi.Güvenli ve temiz alışverişler için teşekkür ederim abi
  • redmi note2 aldım.
    iyi fiyat
    süper cihaz
    harika kargolama
    %100 türkçe 5.1 MIUI arayüz imeiler sağlam çakılı sim kart tak kullan 3g sorunsuz kılıf ve ekran koruyucu da var.
    şiddetle tavsiye ederim.

• bu ürün çinde 515 TL. 235 TL fark çok değilmi bu sitede 680 TL'ye satanlar varken dahada fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpkan

bu ürün çinde 515 TL. 235 TL fark çok değilmi bu sitede 680 TL'ye satanlar varken dahada fazla

Bu toplara girmiyorum normalde ama ilk ve son kez yazayım. Bir açıklama olsun.

Öncelikle 515 TL gibi bir fiyat maalesef yok. En azından benim getirdiğim üründe yok. Ama evet kar koyarak satış yapıyorum. Hayır kurumu değiliz.

İnsanların birçok seçeneği var. İsterlerse Çin'den direk alırlar. İsterlerse ülkemizden kutusuz olarak alırlar. İsterlerse benden alırlar.

Şimdi burada şunlar çok önemli. Çin'den gelirken sorun çıkma ihtimali var mı? Evet var. Yüzlerce örneği var. Diğer satıcıların sattığı ürünler orijinal mi, kutulu ürün mü? Imei işleri çözülmüş mü? Yanında hediyeleri var mı? Garanti işleri ile ilgileniyor mu satıcı? Yazılımda sıkıntı çıkarsa destek veriyor mu?

Bunların hepsi tamamsa zaten lütfen buraya yazmayın ve direk oradan alın hatta kaçırmayın.

Dediğim gibi ben alıp satmıyorum. Emek sarfediyorum. Emeğimi satıyorum. Bu ürün piyasada en çok sahtesi olan ürün o kunlara hiç girmiyorum.

Aslında herşeyin özeti benim koşullarım bunlar. Böyle ürün isteyen alır istemeyen almaz.

Sevgiler iyi bayramlar

ORKUN

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Orkun hocamdan sorunsuz hızlı ve çok ilgili bir şekilde ben redmi note 2 aldim

Gerçekten çok ilgili biri. Cihaz bu arada orijinal kafasında belki bununla ilgili bir sorunu olan olabilir

Hayırlı işler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: alpkan

3 dolarlik urunlerin bile ucretsiz kargoyla yollandigini herkes iyi biliyor.Alın size çok meşhur bir site daha

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_229218.html

Lütfen biraz ciddiyet. Lütfen verdiğiniz linklerle insanları yanıltmayın. Lütfen bu linkten alan bir kişi gösterin bana Türkiye'de. Ya da bana sipariş geçin ben sizden alayım.

• Mesajım bulunsun.
  • Merhaba,

Mi note pro gelme ihitmali var mı?
  • Bir adet xiaomi Redmi Note 2 sanalpazar üzerinden satın aldım kargo bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sorunsuz ve hızlı bir şekilde redmi note 2 aldım.

Henüz denemediğim özellikleri var ancak şu an için sadece hızlı ve gayet iyi bir telefon olduğunu söyleyebilirim. Antutu'dan 45binlerde puan aldı; tek başına bir anlamı yok ancak fikir verebilir.

Ürününün arkasında olan iyi bir satıcı olduğunu belirtmeliyim.

Teşekkürler, hayırlı işler...
  • 10 numara önce insan sonra esnaf.Söz verdiği gün ve şekilde ulaştırdı ürünü.Teşekkürler.
  • hayırlı satışlar hocam yakın zamanda hatuna telefon ihtiyacı doğacak, GM Discovery den kat ve kat üstün diye düşünüyorum bu telefon için ödeme seçenekleri için pm alabilir miyim?
  • Ustadim, yakinda almayi dusunuyorum lakin hat uzerinden goruntulu gorusme yapabilecegim bir model varmi acaba elinizde ?

• 16gb şuan yetersiz, 32gb getirecekmisiniz ? getirecekseniz fiyatı ne kadar olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali63

Ustadim, yakinda almayi dusunuyorum lakin hat uzerinden goruntulu gorusme yapabilecegim bir model varmi acaba elinizde ?

Hocam açıkçası araştırmak lazım. Görüntülü görüşme için ne gerekli tam bilemiyorum.

• Eyw ustat

• sa
    hocAM bilenler varsa soylesın ZOPO SPEED 7 mi dah iyi redmi note mu?
  • Arkadaştan Redmi Note 2'nin Prime versiyonunu aldım, hem telefon hem de satıcı anlamında çok memnun kaldım. Kendisi hem ilgili,samimi bir satıcı, aklında soru işareti olan varsa diye söylüyorum.
  • hocam telefon geldiğinde sim kartı takıp kullanabilir miyiz ? bizim herhangi bir işlem yapmamıza gerek var mı ? imei kalıcı mı? imeisiz kutusuz çok daha ucuza satan kullanıcılar var ama ben uğraşmak istemiyorum sim kartı takıp kullanmalıyım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.