Şimdi Ara

güncellenecek (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
229
Favori
236.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ürünü almak istiyorum bu özel hoparlörlü kapaktan veriyor musunuz yanında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burockkcl

Hocam ürünü almak istiyorum bu özel hoparlörlü kapaktan veriyor musunuz yanında?

Hocam merhaba.

Stok kalmadı elimde. En erken Ağustos ilk haftası gibi elimde olur.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• An itibariyle telefonu teslim aldim. Kendisi cok ilgili. Cihazin imei romu dili herseyi halledilmis.
    Kesinlikle guvenip alabilirsiniz.

• ürün hakkında detaylı bilgi ve ödeme şeklini pm alabilir miyim
  • arkadaşlar gerçekten çok dürüst ve güvenilir bir arkadaş.gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir.dün 2 adet aldım.cihazda parasına göre çok iyi.ayrıca ilgili ve ürünün arkasında duran bir arkadaş.ürünler sıfır.kendisine teşekkür ediyorum.
  • Kendisinden yaklaşık 10 gün önce bir adet aldım.Ve çevremdeki telefon arayışı içinde olan herkese de önereceğim bir satıcı.Aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.
  • Hayırlı satışlar hocam.
    Nacizane önerim 1.maddenizde yanlış bilgilendirme var.Her kutusuz ürün refurbised veya replika anlamına gelmiyor.

İyi günler bol kazançlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Hayırlı satışlar hocam.
    Nacizane önerim 1.maddenizde yanlış bilgilendirme var.Her kutusuz ürün refurbised veya replika anlamına gelmiyor.

İyi günler bol kazançlar.

Merhaba Hocam,

Refurbished yani tekrar toplanıp piyasaya sürülmüş ürünlerde kesinlikle kutu olmuyor. Hatta çoğunda aksesuar da olmuyor. Replika ürünlerde kutu olabiliyor ama bazı farklılıklar oluyor.

Bunları yazma amacım bazen bu tip ürünlerle benim sattığım ürünlerin karşılıştırılması ve bunun yanlış olduğu. Yoksa her kutusuz ürün sahte ya da yenilenmiş değildir evet.

• Hayırlı satışlar hemşerim , Güzel telefonmuş.Taksit olayı da bir harika ama telefoncu iseniz takas olmaması üzücü.İmei mi atıyorsunuz pasaport kayıtlı mı ? Takip
  • Arkadaş pm'i cevaplamış gayet ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: faya85

Hayırlı satışlar hemşerim , Güzel telefonmuş.Taksit olayı da bir harika ama telefoncu iseniz takas olmaması üzücü.İmei mi atıyorsunuz pasaport kayıtlı mı ? Takip

Merhaba.

İmei konusunda aynı soruyu ben de soracaktım ve şuan elinizde stok var mı?

• Merhabalar bu telefonda direkt 3g görüntülü arama mevcutmudur? Benim için bu özellik çok önemli de, eğer varsa bende almayı düşünüyorum.
  • Ödeme seçenekleri ve nasıl alabileceğimiz hakkında pm rica ediyorum.

• Bahse konu telefondan bende aldım.İlk etapta açıkçası tereddütlerim vardı.Daha önce yurtdısı telefon hiç kullanmamıştım.Telefonu Bursa da arkadasımızın yönlendirdiği adresten elden teslim aldım.Teslim aldığım yerde de ilgilendiler.Her türlü soruma cevap verdiler.Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum 3 sefer güncelleme aldı. Performansı gercekten cok iyi. Parasını kat kat hakeden bir cihaz. Ses kalitesi cok iyi. Sarı arka kapagıyla 5,5 " lik bir telefon insana toplum içerisinde bir ayrıcalık katıyor. Kendim de telefon işi yapmama rağmen pek kimsenin elinde görmedim. Ekran kalitesi ve çözünürlüğü güzel. Aksama kadar internetteyim, pil performansı gayet tatminkar. imei olayı profesyonel bir şekilde halledilmiş. Keşke ülkemizde de satışta olsa. Lenovo nun bu cihazıyla fiyat / performans oranını iyi yakaladığını gördüm. Arkadaşımızla sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik. Almak isteyen arkadaşlara ürünü tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolgeo -- 15 Eylül 2015; 13:01:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_p800

Merhabalar bu telefonda direkt 3g görüntülü arama mevcutmudur? Benim için bu özellik çok önemli de, eğer varsa bende almayı düşünüyorum.

Merhaba,

Üründe maalesef görüntülü konuşma mevcut değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

quote:

Orijinalden alıntı: eray_p800

Merhabalar bu telefonda direkt 3g görüntülü arama mevcutmudur? Benim için bu özellik çok önemli de, eğer varsa bende almayı düşünüyorum.

Merhaba,

Üründe maalesef görüntülü konuşma mevcut değil.

bilgilendirme için teşekkürler. kendi telefonumu eşime verip belki ben alabilirim. Elinizde kayıtsız olarak varsa onun fiyatını pm ile alabilirmiyim. Elimde pasaport mevcut da.
  • Orkun dan geçen hafta K3 note aldım. Telefon tam ve eksiksiz elime ulaştı . Telefon hiç bir işleme gerek kalmaksızın kullanılabilir durumda , herhangi bir uygulama vs de yüklemedim. Kendisine teşekkür ediyorum.
  • Orkun beyden telefonu 2 gün önce aldım. Bugüne kadar iyice inceledim ve uygulamalar yükledim. Tam bir fiyat/performans canavarı. Bu fiyata bu kalitede telefon almamın imkansız olduğunu gördüm. Aksesuar desteği olsa daha da güzel olacak. Teşekkürler.
  • 1 adet k3 note aldım kullanıyorum satıcı arkadaş da cihazda on numara
  • Bende cihaz aldim hakikatten cok iyi parasinin hakkini veriyor bu zamanda gercekten cok iyi ;) hayirli isler kardesim guvenle alisveris yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renji Abarai -- 1 Eylül 2015; 11:10:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.