Şimdi Ara

güncellenecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
229
Favori
236.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı satışlar hemşerim.Hiç masrafsız direk hat takıp kullanmaya başlanabilecek ve artı taksit imkanı daha ne olsun
  • paypal kabul ediyorsan almayı düşünüyorum
  • Hayırlı işler. Hocam telefonla ilgili örnek fotograf, selfie paylasabılır mısın ön/arka kamera performansını gorebılmemız ıcın. Bu telefonla lenovo s90 arasındayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencAvrasya

Hayırlı işler. Hocam telefonla ilgili örnek fotograf, selfie paylasabılır mısın ön/arka kamera performansını gorebılmemız ıcın. Bu telefonla lenovo s90 arasındayım

S90'nın selfie performansı daha iyi. 8mp kamera var. Arka kamera ikisinde de aynı. S90 selfie telegon olarak lanse edildi zaten.

Fakat diğer özelliklerde K3 daha üstün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• su cihaz cok kanima giriyor yeminle lemon arka kapakla ozellikle

• Hocam ben rom vs işlerinden hiç anlamiyorum, uğraşmakta istemiyorum :)

Aldığımda 2 hattı takip kullanmam yeterli
    İmeil sıkıntısı kapanma sorunu yaşarmiyim?
    Net cvp verirseniz detaylı neler yapmam gerektiğini PM ödeme şeklini atın taksit varmı sipariş geceyim.

İyi çalışmalar , iyi forumlar

• hocam K3 Notenun seramik hoparlörlü kapağı satışa sunuldu mu ? Ben göremedim ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

hocam K3 Notenun seramik hoparlörlü kapağı satışa sunuldu mu ? Ben göremedim ama

Hocam sadece kapak piyasaya sürülmedi. Seramik kapaklı telefonu piyasaya sürüldü. Yani benim sattığım telefon seramik sarı kapaklı ben yanında beyaz, yine orijinal olan arka kapağı hediye ediyorum. Malum sarı renk kullanmak istemeyen olabilir diye.

Bu ürün TEANA EDITON diye geçiyor ve sınırlı adette üretildi. Tüm özellikler aynı. Sadece arka kapağında ekstra hoparlör var ve aksesuarları beyaz değil siyah renk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 20 Temmuz 2015; 7:00:54 >

• Archelot kullanıcısına yanıt
    Selam Orkun Bey az önce konuşmuştuk. Lenovo k3 note teana edition için haberinizi bekliyorum. Saygılarımla
  • Hocam bende k3note almayi dusunuyorum ama bir normal versiyon birde teana versiyon varmis bunlarin arasindaki farklar nelerdir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: enes1516

Hocam bende k3note almayi dusunuyorum ama bir normal versiyon birde teana versiyon varmis bunlarin arasindaki farklar nelerdir acaba?

Özellik olarak aynı. Teana özel bir seri. Arkada seramik hoparlörü var ve aksesuarlar siyah renk. Telefonu ister beyaz ister sarı renk kullanabilirsin.

• Ikisindede istedigimiz renk kapak takamazmiyi birde fiyatlar aynimi

• quote:

Ikisindede istedigimiz renk kapak takamazmiyi birde fiyatlar aynimi

Teana kapak ayrı satılmıyor. Fiyatlar aynı.

• Hocam elimdeki cihazi cikarir cikarmaz sizden siparis edicem bir adet insallah cevaplariniz icin tesekkurler

• quote:

Hocam elimdeki cihazi cikarir cikarmaz sizden siparis edicem bir adet insallah cevaplariniz icin tesekkurler

Tamam hocam zaman isterseniz...

• teana varmı hocam elinizde şuan? birde başka marka telefon istesem temin edebiliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomane07

teana varmı hocam elinizde şuan? birde başka marka telefon istesem temin edebiliyormusunuz?

Pazartesiden itibaren olacak inşallah hocam.

Başka marka telefon getirebilirim evet.

• Teli teslim aldım bugun,şuana kadar aldığım teslim aldığım fiyat performans oranı en yüksek cihaz kurcalamaya devam lenovo çok iyi cihaz üretmiş.
  • Hocam tamam alalım telefonu hemen hatta şimdi alıyım ama kredi kartı ile ödeme imkanınız yok. İşin aslına bakarsak 50 lira daha fazlada vermek istemiyorum. Bu fiyattan kredi kartı ile nasıl alışveriş yapabiliriz sizden ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmudaKalkanTospa -- 26 Temmuz 2015; 12:11:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmudaKalkanTospa

Hocam tamam alalım telefonu hemen hatta şimdi alıyım ama kredi kartı ile ödeme imkanınız yok. İşin aslına bakarsak 50 lira daha fazlada vermek istemiyorum. Bu fiyattan kredi kartı ile nasıl alışveriş yapabiliriz sizden ?

Hocam şu an elimde telefon kalmadı zaten. Ancak 15 gün sonra elimde olacak minimum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.