Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyin (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
4.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün hanıma aldım Semers iletişimden 700 tl ye tam bir f/p kralı, kendim rn3pro kullanıyorum estetik dizayn olarak rn3prodan daha iyi diyebilirim. yaklaşık aynı donanıma sahip Samsung c7 hepsiburada da 1500 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhlis bey -- 3 Aralık 2016; 23:9:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam semersten aldığınız model redmi 4 prime demi (snapdragon 625 full HD ekran olan). Birde eksik gördüğünüz veya memnun olduğunuz yerleri yazarsanız çok memnun olurum. Ben şuan mi 4 kullanıyorum da evdekilerden birine almayı düşünüyorum redmi 4 prime

• sar değeri nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

Bugün hanıma aldım Semers iletişimden 700 tl ye tam bir f/p kralı, kendim rn3pro kullanıyorum estetik dizayn olarak rn3prodan daha iyi diyebilirim. yaklaşık aynı donanıma sahip Samsung c7 hepsiburada da 1500 tl.

Babamda ki Huawei gr5 satip bundan almayi dusunuyorum, alt tus isiklandirmasi redmi 3 de yoktu bunda var mi acaba?

• Bende semers ten aldım. Bayadır takipteydim geldiğini görünce aldım hemen.Ama kayıtsız geldi kullanmadığım bir telin imei sini çaktım. Mi4 ten geçtim şarjı çok iyi geldi. Tam f/p telefonu. Ekranı sharp üretiyormuş güzel bir ekranı var ama kenarliklar biraz fazla. Ses kamera falan iyi.Xiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyinXiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyinXiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gargamel11 -- 6 Aralık 2016; 18:58:55 >
  • gargamel11 kullanıcısına yanıt
    Hocam mi 4 ile kiyaslarsaniz hangi özellikleri daha iyi sonuçta ikisinide elinize almış biri olarak en iyi farkı siz görürsünüz. Mi 4 ün bataryası zaten miui 8 ile bitti denebilir 4-5 saat ekran süresi alıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

Bugün hanıma aldım Semers iletişimden 700 tl ye tam bir f/p kralı, kendim rn3pro kullanıyorum estetik dizayn olarak rn3prodan daha iyi diyebilirim. yaklaşık aynı donanıma sahip Samsung c7 hepsiburada da 1500 tl.

Babamda ki Huawei gr5 satip bundan almayi dusunuyorum, alt tus isiklandirmasi redmi 3 de yoktu bunda var mi acaba?

8.0.5.0 romu yüklü geldi, ayarlar kısmından tuş isiklarini açma sekmesini bulamadım. Kısaca ışıklar yanmıyor. Zaten daha global rom çıkmadı. Çin romunu optimize edip melez bir rom yüklemisler. Global rom çıkarsa on numara bir telefon olacak.
    Edit:Miui forumunda sordum tuş ışıkları yok deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhlis bey -- 6 Aralık 2016; 22:51:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam hayırlı olsun,imei yi hangi yöntemle yuklediniz birde unlock ve root gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhlis bey -- 6 Aralık 2016; 22:51:32 >
  • Batarya durumu
    Xiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyinXiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

Hocam semersten aldığınız model redmi 4 prime demi (snapdragon 625 full HD ekran olan). Birde eksik gördüğünüz veya memnun olduğunuz yerleri yazarsanız çok memnun olurum. Ben şuan mi 4 kullanıyorum da evdekilerden birine almayı düşünüyorum redmi 4 prime

Evet redmi 4 prime. Sd 625 full hd. Eksileri,Global rom henuz yayınlanmadı. Tuş ışıkları yok. Kutusundan ekran koruyucu ve kılıf çıkmadı. Bunların dışında fiyatına göre özellikleri bakımından Türkiye de benzeri yok diyebilirim.
    Kısa bir inceleme videosu,
    https://youtu.be/xw9kA83eGSE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhlis bey -- 6 Aralık 2016; 22:59:51 >
  • muhlis bey kullanıcısına yanıt
    Unlock root gerekmiyor. Ufak birkaç ayar kod ve pc de imei programıyla çözülüyor.
  • Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Hocam mi4 ten tüm özellikleri ile üstün. Özellikle pil ve hafıza şikayetim olduğundan dolayı redmi 4 pro ya geçtim. Ekran kamera hız ses parmak izi okuyucu 32 gb hafızası çift sim birini sd kart olarak kullanabiliyor boyutları mi4 ile aşağı yukarı aynı olması metal gövde benim için + noktalar. Tek eksi kısmı ekran kenarı siyah bölgesi biraz fazla.
    Hangi rengini kullanıyorsunuz? Bende baktım da dediğiniz gibi çok fazla. Ama space gray renginde çok belli olmaz galiba. Tuş ışıkları olayı kötü oldu. Böyle bi cihaza nasıl koymaz

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Beyaz metal renk aldım hocam. Siyah gold vs içime sinmiyor. Çizildiğinde vs renklilerle daha fazla belli oluyor. Gri siyah renk de biraz daha telafisi olabilir ama yine de ekran açıldığında biraz fazla kenarlık var. Alt tuşlarda aydınlatma olması iyi olurdu gerçekten. Mi4 te altta olan bildirim ışığı da bunda üstte ve daha belirgin yanıyor. Mi4 te alışamamamıştım böylesi iyi olmuş. Tam bir f/p telefonu bence iyi bir telefon global rom gelirse çok iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: gargamel11

Bende semers ten aldım. Bayadır takipteydim geldiğini görünce aldım hemen.Ama kayıtsız geldi kullanmadığım bir telin imei sini çaktım. Mi4 ten geçtim şarjı çok iyi geldi. Tam f/p telefonu. Ekranı sharp üretiyormuş güzel bir ekranı var ama kenarliklar biraz fazla. Ses kamera falan iyi.Xiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyinXiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyinXiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyin

Semers imei atıp göndermiyormuydu? Sizinkini mi unuttular. Satıcı güvenilir sanıyorum

• İlanda kayıtlı yazıyordu ama telefonu açıp ilk baktığım şey imei si oldu. Kayıtsız olduğunu görünce iletişime geçtim. Unuttuk heralde dediler bir numara verdiler iletişime geçip imei işini halletmek için. Aradığım arkadaş bootloader kilidi açıp root yapmamız gerek xiaomi ye mesaj at bekle deyince bende bekleyemedim biraz deneme araştırma yaparak imei işini çözdüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

sar değeri nedir

Sar değerini bulursanız paylaşır mısınız. Hiçbir kaynakta yol şuana kadar

• helluri kullanıcısına yanıt
    Çince birşeyler var ama sar değeri <~2w/kg yazıyor hocam.Xiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gargamel11 -- 7 Aralık 2016; 15:35:6 >
  • quote:

Çince birşeyler var ama sar değeri <~2w/kg yazıyor hocam.Xiaomi Redmi 4: Yeni şampiyona merhaba deyin

Cevap için tşkler. Xiaomi bazı modellerde sar değerini tam olarak veriyor. Sanırım bu model için sınır değeri geçmediğini belirtti sadece

• quote:

Unlock root gerekmiyor. Ufak birkaç ayar kod ve pc de imei programıyla çözülüyor.

Hocam zahmet olmazsa link verir misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.