Şimdi Ara

***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
17
Favori
52.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelen güncelleme boş bir güncelleme. Boyutundan da belli. Sadece teması değişmiş MIUI 8 diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğim gibi oldu. Beta diye verilen stabile döndü aynısı verildi.
  • ibocan06 İ kullanıcısına yanıt
    Çin kararlı sürümü 9.2.4 e yükselmiş miui 9 tabanlı diyor. Biz bunu yükleyebilir miyiz, global olmasını mı bekleyeceğiz hocam bilginiz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TWRP ya da Fastboot ile yüklenir ancak Çin Rom'unda bildiğim kadarıyla sadece İngilizce ve Çince dili var. Play Store vs yok Çin uygulamaları var o yüzden önermiyorum.
  • ibocan06 İ kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, o zaman global kararlı sürümü beklemek lazım. Teşekkür ederim.

• guncelleyen arkadaslar, arayuz, mesajlar , bildirim alani vb. ekran goruntusu atabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: muallimus

guncelleyen arkadaslar, arayuz, mesajlar , bildirim alani vb. ekran goruntusu atabilir misiniz?

Değişen hiçbir şey yok da ondan. Bildirimlerin filan değişmesi için Android 7 gelmesi lazım.

• Arkadaşlar miui 9.2.3.0 sürümü var şuan globalde Android 7 değil mi bu sürüm ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YuSufdlkc25

Arkadaşlar miui 9.2.3.0 sürümü var şuan globalde Android 7 değil mi bu sürüm ?

Android 6.0.1
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Haydaaa eyw kardeşim

o zaman guncelleme yapmak boşuna diyon, herşey ayni, hafizadan yicek sadece:)

• quote:

Orijinalden alıntı: muallimus

o zaman guncelleme yapmak boşuna diyon, herşey ayni, hafizadan yicek sadece:)

Kesinlikle. Eu rom kullanıyorum şimdilik, yakında başka roma geçerim. Android 6'da kalması büyük sıkıntı.
    Bu arada ben 4x kullanıyorum hocam . Prime modeli alacaktım ilk sonra vazgeçip 4x aldım gene de grubu takip ediyorum 😀. Prime güzel cihaz 7 kesinlikle alır ama bu kadar bekletmemeleri lazım. Bu sürümde gelmesi lazımdı 4x e falan Aralık'ta gelmişti .Bu sürümle bizim cihazlara birkaç özellik geldi ve genelde optimizasyon yapılmış çoğu alanda .Darısı prime'ın başına

• Bu telefonu nereden alabilirim? Hiçbir yerde bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: berberlereayarolanadam

Bu telefonu nereden alabilirim? Hiçbir yerde bulamadım

Cihaz güzel ama , güncelleme almayacak,bence 4x veya redmi 5 e bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de redmi 4 aldım.cihazda android 6 var. MIUI global 8.0 sürümü var. Bu durumda telefonumun sürümleri güncel mi?
    Bir de forumda bahsedilen kendiliğinde kapanma vb sorunları yaşamamam için ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Arkadaşlar ben de redmi 4 aldım.cihazda android 6 var. MIUI global 8.0 sürümü var. Bu durumda telefonumun sürümleri güncel mi?
    Bir de forumda bahsedilen kendiliğinde kapanma vb sorunları yaşamamam için ne yapmam lazım?

Son global sürüm miui 9 hocam.

• Miui 9 ile batarya suresi uzadı ekran açık kalma süresi 1 saat kadar daha fazla çıkıyor

• Bu telefona imei nasıl atabilirim?

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    Diag modu açarak write tool imei programı ile 2 dakikada atarsın

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.