Şimdi Ara

***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.282
Cevap
17
Favori
52.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar redmi 4 prime ' a kesin olarak android 7 - miu 9 güncellemesi gelmeyecek mi acaba ? bu ekranı ikiye bölme özelliği iş görür birşeymiş , gelse çok iyi olur ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    you can update your phone to miui9 from here.
    miui9 redmi note 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnhoe -- 16 Kasım 2017; 21:37:1 >
  • xlspread X kullanıcısına yanıt
    Miui 9 evet, Android 7 hayır.
    Buradan takip edebilirsin
    http://en.miui.com/forum-119-1.html
  • 7.11.16 EU Beta kullanan var mı? Dün gece yükledim, bugün sarja taktım sürekli sarj duraklayip devam ediyor. Başka şarj aletiyle de aynı. Yoksa telefona mı birşey oldu onu ayırt etmeye çalışıyorum.

• Android 7.1 MIUI 9 ile birlikte yayınlandı. Şimdilik sadece 2GB/16GB versiyonu için sadece.
    http://en.miui.com/thread-1153271-1-1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Android 7.1 MIUI 9 ile birlikte yayınlandı. Şimdilik sadece 2GB/16GB versiyonu için sadece.
    http://en.miui.com/thread-1153271-1-1.html

Aralıkta bize de gelecekmiş. Umarım 7.1 olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Bizim modeli geride bırakıyorlar niyeyse. Bende Resurrection Remix romuyla idare ediyorum şimdlik.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Resurrection Remix den memnun musunuz? Stabillik, şarj süresi vs iyi mi?

Resmi olarak Android 7 gelmeyecek bildiğim kadarıyla, ama miui geliştiricileri 7 li rom yaparlar Hindistan versiyonunda olduğu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolobolo

Resurrection Remix den memnun musunuz? Stabillik, şarj süresi vs iyi mi?

Resmi olarak Android 7 gelmeyecek bildiğim kadarıyla, ama miui geliştiricileri 7 li rom yaparlar Hindistan versiyonunda olduğu gibi.

Romun her şeyi daha iyi. Özellikle de bildirimden hızlı cevaplama, kilit ekranında bildirimleri genişletme, tek parmakla bildirim genişletme olması yetiyor.
    Eyvallah hocam bir deneyeyim. Nougat gelmeyecek gibi çünkü buna. Adamlar 2GB versiyonuna verip bunu öksüz bıraktılar :)

Siz Kernel olarak Resurrection'in kendi kernelini mi kullanıyorsunuz, VooDoo Kernel falan denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bolobolo

Eyvallah hocam bir deneyeyim. Nougat gelmeyecek gibi çünkü buna. Adamlar 2GB versiyonuna verip bunu öksüz bıraktılar :)

Siz Kernel olarak Resurrection'in kendi kernelini mi kullanıyorsunuz, VooDoo Kernel falan denediniz mi?

Kernelle oynamadım hiç. Acemiyim biraz bu konularda
  • Resurrection remix kullanıyorum gayet iyi bence ama şarj süresi teli ilk aldığımdaki miui sürümü gibi değil de miui'yı guncelledikten sonra 2 saat düşmüştü ekran süresi,şarj seviyesi o sürede..

Başka bir arkadaş daha kullanıyormuş neyseki android 7 yazıyor resurrectionda ama gerçekmi? 6 ile pek bir fark göremedim..

Birde benim ekranda çatlama oldu çalışmasında bir provlem yok ama bazen can sıkıyor, araştırmalarımda orjinal ekran bulamadım,herhangi bir ekran taktırsam olurmu acaba illa orjinal ekran şartmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: askan22

Resurrection remix kullanıyorum gayet iyi bence ama şarj süresi teli ilk aldığımdaki miui sürümü gibi değil de miui'yı guncelledikten sonra 2 saat düşmüştü ekran süresi,şarj seviyesi o sürede..

Başka bir arkadaş daha kullanıyormuş neyseki android 7 yazıyor resurrectionda ama gerçekmi? 6 ile pek bir fark göremedim..

Birde benim ekranda çatlama oldu çalışmasında bir provlem yok ama bazen can sıkıyor, araştırmalarımda orjinal ekran bulamadım,herhangi bir ekran taktırsam olurmu acaba illa orjinal ekran şartmıdır?

Gerçek tabii ki hocam, her özelliği var. Yakın zamanda Android 8'e geçilecek.
  • Resurrectionda mi android 8 e geçilecek? eğer öyleyse çok iyi ya..Peki hocam sizdeki sürüm tam numarası kaç? Ben bu yaz yükledim güncelleme oldumu acaba bende 8.5.3 yazıyor.. Birde xda forumu var ama güncellemeyi pek anlamadım ingilizce gene bakacağım ama yarı ingilizcemle zor anlaşılıyor..

• quote:

Resurrectionda mi android 8 e geçilecek? eğer öyleyse çok iyi ya..Peki hocam sizdeki sürüm tam numarası kaç? Ben bu yaz yükledim güncelleme oldumu acaba bende 8.5.3 yazıyor.. Birde xda forumu var ama güncellemeyi pek anlamadım ingilizce gene bakacağım ama yarı ingilizcemle zor anlaşılıyor..

Bendeki RR-N-v5.8.5-20171018-markw-Unofficial hocam. Üstü de var ama gerek duymadım. TWRP resmi değil, ROM resmi değil filan. TWRP sıkıntılı gidiyor bazen. Ya da ben hata yapıyorum.
  • Benimki eski demekki RR-N-v5.8.3-20170628 güncelleme olmuş,,Ben birazda pil süresi belki daha iyi olur diye güncellemek istiyorum ama güncelleme dosyasını şimdilik bulamadım,gerçi bu halide piyasadaki bir çok tele göre iyi mobille 8-9 saat civarı ekran süresi alıyorum ama teli ilk aldığımdaki miui sürümü pil çok iyiydi 12 saat civarı mobille alıyordum..

Resurrectionda bayağı bir özelleştirme ve ayar seçeneği var miuiden daha iyi geldi bana bir sorun göremedim ve daha hızlı sanki..Bu işlerden anlayanlar deneyebilir güzel bir rom..

• quote:

Benimki eski demekki RR-N-v5.8.3-20170628 güncelleme olmuş,,Ben birazda pil süresi belki daha iyi olur diye güncellemek istiyorum ama güncelleme dosyasını şimdilik bulamadım,gerçi bu halide piyasadaki bir çok tele göre iyi mobille 8-9 saat civarı ekran süresi alıyorum ama teli ilk aldığımdaki miui sürümü pil çok iyiydi 12 saat civarı mobille alıyordum..

Resurrectionda bayağı bir özelleştirme ve ayar seçeneği var miuiden daha iyi geldi bana bir sorun göremedim ve daha hızlı sanki..Bu işlerden anlayanlar deneyebilir güzel bir rom..

Geliştiricisi ve konusu:https://forum.xda-developers.com/redmi-4-prime/development/rom-ressurection-remix-v5-8-4-hrafninns-t3668954

• Sağolasın bu sefer güncelleme dosyasını buldum ilk sayfadaymış: 5.8.5.20171021 bakalım pilde ilerleme varmı birde farkında olmadığım bir düzeltmede vardır belki..

Xiaomi iyi güzelde aynı özellikleri yarı fiyatına alıyorsun diger markalara göre ama yedek parçasını bulmak zor tabi orjinal ekran bulamadım ama illa orjinal şartmıdır herhangi bir uyan cam takılabilir mi acaba?

onkuba kullanıcısına yanıt
    Romu yayınlayan herife özelden sordum Redmi 4 Prime'a gelecek mi diye, yok gelmeyecek dedi. "Yapacağınız işin içine.." diyemedim tabi :)
  • Bunu hangi romu yayınlayan için sordunuz? ve ne gelecekmi diye?

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.