Şimdi Ara

***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
17
Favori
52.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun, düzeldiğine sevindim. Şurada az bir zaman kaldı o yüzden kararlı sürümün çıkmasını bekleyeyim yine de ben.
  • ***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ******XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ***
    Resurrection remix 5.8.5 pil kullanimi hraffnin 21 ekim surumu naptime uygulamasiyla

• arkadaşlar elimde birkaç redmi 4 prime kılıfı mevcut. ücretsiz hediye etmek istiyorum. özelden ulaşın lütfen. mümkünse ihtiyacı olanlar ulaşsın. kargo size ait.
  • slm arkadaşlar

xiaomi telefonları arasında kaldım bir yardım ederseniz çok memnun olurum.

mi4 mü redmi 4x mi yoksa redmi 4 prime mı karar veremiyorum?

önerilerinize çok açım ve açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikli sorum uzun süredir kullananlara.

Yaptığım araştırmada 5.0 inch en iyi cihazı bu lakin okuduğum yorumlarda şebeke problemi var gibi.

Bulunduğum bölgede sadece ve sadece 4g ile internete bağlanıyorum 3gye düşerse internet,şebeke (aranma bile gelmiyor)tamamıyla gidiyor.

Var mı böyle bir sorun çok önemli bir sorun benim için

• guthrie G kullanıcısına yanıt
    mi 4 çok eskidi bataryasi iyi değildir. 4 primeda şebeke sıkıntısı olduğunu biliyorum, 4g çekmesinde sıkıntı olabilir. ben olsaydim siyah 4x alırdım, çok karizmatik bir görünümü var, işlemci evet biraz zayıf kalıyor ama günlük performansta çok da fark yok. youtubeda 4 prime vs 4x videolari izleyerek karar verebilirsiniz. ama prime artık sıfır bulunmaz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    tşkler üstadım bende redmi 4x düşünüorum sanırım artık
  • arkadaşlar telefonu malesef düşürdüm ses kısma tuşu içeri göçtü ve işlevini kaybetti , hiç sorun değil kullanırım dedim ki sorunsuzca kullandim bir süre sonra telefonun şarjı bitince kapandı ve acmaya çalıştığımda fastboot yazısı çıkmakta artık. telefonu açamıyorum ne yapmam gerekiyor acaba sorunun kaynağı ne olabilir ? ses kisma tuşu basılı kalip , bende power tusuyla acmaya calistigim icin acaba bu rom falan atmak için girilen ara menüye geçtiğini düşünüyorum . nasıl duzeltebilirim - duzeltebilir miyim ? yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

• xlspread X kullanıcısına yanıt
    Tuş basılı kalmış olsa telefon çalışırken de ses kısmaya çalışırdı diye düşünüyorum. Tuşu yine de kontrol edin, kasa da eğiklik varsa düzelttikten sonra deneyin. Eğer tuş problemi değilse ve bootloader kilidiniz de açık değilse fastboot modunda rom yüklemeyle ilgili bilgiler vardı internette onları araştırabilirsiniz.
  • bolobolo kullanıcısına yanıt
    kasada eğiklik var , hafif baskıda bazende kendi kendine ses kısiyor zaten .. varsayalim ki tuşta sıkıntı yok fastboot tan telefonu çıkarmanın yolu rom atmak mıdır , başka care bulunmuyormu acaba

Yazılımda sorun yoksa kapatma tusuna uzun süre basılı tutunca restart eder ve açılır zaten.

• bolobolo kullanıcısına yanıt
    haklı olabilirsin hocam , lakin power tuşuna basılı tutunca açılır gibi olup yine fastboot ' a atıyor telefonu..buyuk ihtimalle power tusuna basarken ses kısma tusuda o baskıyla devreye girip fastboot a atiyor olabilir.en iyisi bi telefoncuya gidip ses kısma tuşunu çıkarttirayim ...

• Ses kayıtlarını dinlemek işkence valla..

Hoparlör e verip dış ses dinleyemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana sayfayı nasıl seçiyoruz?

Örneğin ben saat ve hava durumunun bulunduğu sayfa ana sayfam olsun isterken ana sayfam uygulamaların bulunduğu sayfa şuan. Yani kare tuşuna her bastığımda oraya atıyor.

• üç parmaginla koselerden tutup ortaya dogru çek sayfa duzenibcikacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: soryy

üç parmaginla koselerden tutup ortaya dogru çek sayfa duzenibcikacaktir.

Çok sağol

• arkadaşlar 'kilitle' ( telefonu uyku moduna alan tuş ) simgesini nowa launcher kullanirken ana ekrana widget olarak koyabiliyoz mu acaba ? sadece üst durum çubuğunu aşağı indirdigimde ulaşabiliyorum...normal mui arayüz kullandığımda widget olarak eklenebiliyor bu kilitle simgesi ama nowa da bunu basaramadim , bilen arkadaşlar aydinlatirsa sevinirim saygılar...

• selam elinde redmi 4 prime olan varsa almak isterim özellikle sıfır bakıyorum
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droidmania.lockscreenwidget

Yıllardır kullanırım.

• Akinci A kullanıcısına yanıt
    yükledim kullanmaya başladım , gayet kullanışlı teşekkürler ...

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.